Opcje przeglądania

ZASADY CarryLove.pl - Wypożyczenie STACJONARNE 

Jeżeli chcesz abym pomogła dobrać Wam odpowiednie, bezpieczne i komfortowe nosidełko wypełnij ankietę >>>

Co można wypożyczyć stacjonarnie w CarryLove.pl?

W wypożyczalni stacjonarnej w sklepie w Warszawie w CarryLove.pl czekają na Ciebie:

 • Chusty tkane do noszenia dzieci
 • Nosidła ergonomiczne
 • Nosidła turystyczne ze stelażem
 • Słuchawki ochronne/wyciszające

NOSIDŁO ERGONOMICZNE I TURYSTYCZNE

Wybór nosidła ergonomicznego nie należy do łatwych, szczególnie jak się człowiek dowie jak wiele ma możliwości. Wybór dobrego nosidła do noszenia dzieci nie ogranicza się jedynie do wyboru marki i wzoru, który skradł nasze serce. Będziesz zaskoczony jak wiele jest różnic pomiędzy poszczególnymi modelami nosideł ergonomicznych! Przymierzając różne nosidła (marki, wielkości-rozmiary, sztywny pas biodrowy, miękki pas chustowy i inne) zobaczysz (a raczej poczujesz, na własnym ciele), że to, co uważałeś za detal, ma ogromne znaczenie! Właśnie szczegóły wpływają na Wasze zadowolenie z nosidła!

Przychodząc do nas stacjonarnie możesz skorzystać z 2 opcji:

 1. Wybierasz i wypożyczasz BEZ UMAWIANIA SIĘ 
  Przyjeżdżasz do mnie z maluszkiem, a ja wybieram dla Was 1-2 nosidła, które po sczegółowym wywiadzie powinny Was zachwycić. W sklepie możesz je przymierzać i próbować, chętnie też odpowiadamy na pytania - wystarczy mnie zawołać, cały czas jestem do dyspozycji. Czasem może to chwilę potrwać (szczególnie w godzinach szczytu, gdy Klientów w CarryLove.pl jest najwięcej). Staram się jednak, aby nikt nie czekał na poradę zbyt długo. Nie mamy jednak wpływu na obecną ilość osób w sklepie w momencie Twojego przyjścia.
 2. Indywidualna konsultacja - UMÓW SIĘ Z DORADCĄ NOSZENIA NA KONKRETNĄ GODZINĘ!
  To 60 minut tylko dla Ciebie z doradcą noszenia dzieci: bez kolejek, bez czekania, bez dopytywania, bez barier. Dla mnie nie ma głupich pytań, pomogę Ci dobrać nosidło ergonomiczne do Twoich indywidualnych potrzeb (i pomagać w dopasowaniu do siebie i partnera/partnerki) i odpowiem na pytania, a także skoryguję ewentualne błędy. Nauczę zakładania nosidełka z przodu i na plecach, pokażę w jaki sposób regulować na rodzica i później na dziecko. Umawiamy się na konkretną godzinę aby zarezerwować czas tylko dla Was. Takie przymiarki nosidłowe w sklepie CarryLove.pl kosztują 85 zł, ale jeśli zdecydujesz się na nosidło w dniu konsultacji nic za nią nie płacisz. Nie musisz jednak decydować się na kupno od razu! Jeśli zdecydujesz się na zakup nie w dniu konsultacji ale w ciągu 30 dni od przymiarek, obniżę cenę wybranego przez Ciebie modelu nosidła o koszt konsultacji, czyli właśnie o 85 zł. Pamiętaj tylko, by po nosidło przyjść z paragonem za konsultacje. 

Koszt:

Za wypożyczane w wypożyczalni CarryLove.pl produktu płacisz z góry, przy podpisywaniu umowy (płatność gotówką, a w przypadku wypożyczenia wysyłkowego - przelewem). U mnie zawsze masz jeden dzień GRATIS: pierwszego dnia nie liczę do kosztu wypożyczenia, czyli dzień odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym lub dzień odbioru paczki od kuriera jest bezpłatny. Liczę ostatni dzień - dzień zwrotu. Koszty przesyłki wypożyczanych produktów pokrywa Klient wypożyczalni. 

Koszt wypożyczenia nosidełek ergonomicznych do noszenia dzieci:

 • 10,00 zł / 1 dzień wypożyczenia, 
 • powyżej 14 dni - 8,00 zł za dzień

Dodatkowo pobieram 10,00 zł za czyszczenie nosidełka ergonomicznego i przygotowanie go dla kolejnej osoby.

Koszt wypożyczenia nosidła górskiego, turystycznego:

 • 1-3 dni - 28,00 zł za dzień,
 • 4-7 dni - 24,00 zł za dzień,
 • powyżej 8 dni - 20,00 zł za dzień,
 • Abonament na wypożyczenie nosidła górskiego: zapłać z góry
  - do 20 dni w roku - zamiast 400 zł - 360 zł = 16 zł za dzień
  - do 30 dni w roku - zamiast 600 zł - 510 zł = 15 zł za dzień
  - do 40 dni w roku - zamiast 800 zł - 640 zł = 14 zł za dzień
  - do 50 dni w roku - zamiast 1000 zł - 750 zł - 13 zł za dzień

        Pakiet dni jest ważny rok od pierwszego wypożyczenia.

Dodatkowo pobieram 20,00 zł za czyszczenie nosidełka górskiego i przygotowanie go dla kolejnej osoby (czyszczenie strzemion i chinpad) lub 50,00 zł opłaty za pranie parowe w pralni, jeżeli będzie tego wymagało (czyszczenie parowe całego nosidła). 

Kaucja zwrotna:

 • 250 zł za jedno nosidełko ergonomiczne albo górskie
 • 400 zł za dwa nosidełka ergonomiczne albo górskie
 • 500 zł za 3 nosidełka ergonomiczne albo górskie
 • 600 zł za 4 nosidełka ergonomiczne albo górskie

Kaucja zwrotna może być płatna jedynie gotówką na miejscu, koszt wypożyczenia zostanie pobrany z wpłaconej kaucji w dniu zwrotu nosidła.


SŁUCHAWKI WYGŁUSZAJĄCE

W ofercie wypożyczalni CarryLove.pl posiadam również słuchawki wygłuszające dla dzieci od 2-3 miesiąca (w zależności od wielkości główki - minimalny obwód główki to 38 cm) do 10 lat. Słuchawki wygłuszające marki EciPeci mają materiałowe opaski, a firmy 3M są na pałąku. Dostępne są różne kolory opasek, bez problemu znajdziemy coś odpowiedniego dla płci Twojego malucha i Twojego gustu.

Koszt:

 • 10,00 zł za dzień, minimalny czas wypożyczenia to 3 dni, więc 30 zł,
 • powyżej 3 dni dodatkowo 10,00 zł za dzień

Kaucja zwrotna może być płatna jedynie gotówką na miejscu, koszt wypożyczenia zostanie pobrany z wpłaconej kaucji w dniu zwrotu słuchawek.


Czas wypożyczenia w wypożyczalni CarryLove.pl

Minimalny czas wypożyczenia w przypadku nosideł ergonomicznych i słuchawek to 3 dni, za które pobierana jest opłata. Przy wypożyczeniu pamiętaj, że nasz sklep jest zamknięty w niedziele i środy - weź to pod uwagę przy chęci zwrotu produktu osobiście!


INFORMACJA DOTYCZĄCA CHUST DO NOSZENIA DZIECI

Prowadzę również Warszawską Bibliotekę Chustową. W ramach wypożyczalni możesz bezpłatnie wypożyczyć chustę długą lub kółkową na 4 dni! To moja prywatna inicjatywa, która ma na celu propagowanie noszenia chust i pokazywanie wszystkim chętnym, jakie fajne i funkcjonalne jest to rozwiązanie. Za wypożyczenie pobieramy jedynie kaucję zwrotną w wysokości 200,00 zł za chustę długą i 150,00 zł za chustę kółkową. Kaucja pobierana jest tylko gotówką, i tak samo zwracana.

Warszawska Biblioteka Chustowa działa tylko stacjonarnie i daje możliwość jedynie osobistego odbioru i zwrotu chust. Maksymalny czas wypożyczenia to 4 dni, tak, aby każdy miał możliwość przetestowania noszenia w chuście swojego malucha. Jeżeli chcesz wypożyczyć chustę na dłuższy czas niż 4 dni to kolejne dni liczymy po 5 zł za dzień.

Uwaga! Na miejscu nie pokazujemy i nie uczymy wiązania - jest możliwość umówienia się z doradcą noszenia na indywidualną konsultację chustową w sklepie.

Przed zwrotem wypożyczonej chusty do Warszawskiej Biblioteki Chustowej należy ją wyprać (zalecenia dotyczące prania znajdują się na metce przy chuście). Dzięki temu kolejna osoba wypożyczająca chustę z Biblioteki od razu będzie mogła jej używać. Jeśli nie masz czasu na pranie, albo szkoda ci poświęcić na nie kilka godzin wypożyczenia, możesz również zlecić to mi - za wypranie chusty po wypożyczeniu pobieram opłatę 10 zł.

Masz jeszcze jakieś pytania, wątpliwości?
Dzwoń, pisz, skontaktuj się ze mną przez Messenger na Fb - jestem do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiem na wszystkie pytania i wyjaśnię ewentualne wątpliwości.

Do zobaczenia w CarryLove.pl!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl