Umów się na mierzenie nosideł

Jestem w sklepie do Twojej dyspozycji, jeśli jednak chcesz mieć pewność, że doradca noszenia CarryLove.pl będzie pracował tylko i wyłącznie z Tobą i Twoim Maluszkiem, zapisz się na konkretny termin konsultacji nosidełkowych. Dzięki temu będziesz miała komfort spotkania 1:1 w osobnej sali szkoleniowej, a ja pewność, że nie będziecie czekać w kolejce. To niesamowicie zwiększa komfort i przyjemność przebywania w CarryLove.pl. Naprawdę polecamy! 

Klikając w poniższy terminarz możesz zarezerwować konkretny termin doboru nosidła ergonomicznego (dzień i godzinę). Przymiarki nosidłowe trwają do 60 min i w tym czasie gwarantuję Ci, że będziesz jedynym obsługiwanym Klientem. 

Koszt tej inwestycji to: 85 zł, przy zakupie nosidełka w dniu spotkania nie ponosisz kosztów za konsultacje i masz 30 dni na przemyślenia i powrót. Więc jeśli zdecydujesz się na zakup nosidła w CarryLove.pl w dniu spotkania lub w ciągu 30 dni to dobór nosidła kupionego w naszym sklepie będzie kosztował finalnie 0 zł.

Pamiętaj, że w przypadku nie odwołania rezerwacji lub odwołania jej w ciągu 24h przed spotkaniem zadatek w kwocie 85 zł przepada.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl