Umów się na mierzenie nosideł

Jesteśmy w sklepie do dyspozycji naszych Klientów, jeśli jednak chcesz mieć pewność, że doradca noszenia CarryLove.pl będzie pracował tylko i wyłącznie z Tobą i Twoim Maluszkiem, zapisz się na konkretny termin konsultacji nosidełkowych. Dzięki temu będziesz miała komfort spotkania 1:1 w osobnej sali szkoleniowej, a my pewność, że nasi Klienci nie muszą czekać w kolejce. To niesamowicie zwiększa komfort i przyjemność przebywania w CarryLove.pl. Naprawdę polecamy! 

Klikając w poniższy terminarz możesz zarezerwować konkretny termin doboru nosidła ergonomicznego (dzień i godzinę). Przymiarki nosidłowe trwają do 60 min i w tym czasie gwarantujemy Ci, że będziesz jedynym obsługiwanym przez naszego doradcę Klientem. 

Pamiętaj! Inwestycja w przymiarki nosidełkowe się opłaca! Dzięki niej znajdziesz naprawdę najlepsze nosidło ergonomiczne dla Ciebie i Twojego Dziecka.

Koszt tej inwestycji to: 85 zł od poniedziałku do soboty - przy zakupie nosidełka w dniu spotkania nie ponosisz kosztów za konsultacje i masz 30 dni na przemyślenia i powrót. Więc jeśli zdecydujesz się na zakup nosidła w CarryLove.pl w dniu spotkania lub w ciągu 30 dni to dobór nosidła kupionego w naszym sklepie będzie kosztował finalnie 0 zł.

Pamiętaj, że w przypadku nie odwołania rezerwacji lub odwołania jej w ciągu 24h przed spotkaniem zadatek w kwocie 85 zł przepada.

Umawiając się na mierzenie nosideł zgadzasz się na przetwarzenie Twoich danych osobowych w celu zrealizowania tej konkretnej rezerwacji oraz akceptujesz regulamin sklepu CarryLove.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl