Filtruj

do 3 lat

Produkty dla dzieci od 2 do 3 lat

Najpopularniejszymi w CarryLove.pl produktami dla dzieci pomiędzy 2 a 3 rokiem życia i starszych są regulowane nosidła ergonomiczne. Rodzice najczęściej wybierają nosidła bazowe, takie, które starczają do rozmiaru 98-104. Wielu z nich dobierając nosidełko do noszenia starszych dzieci wybiera też nosidła regulowane dla starszaków, tzw. toddlery. Te największe na rynku nosidła starczają nawet do czasu, gdy dzieci noszą ubranka w rozmiarze 116! Kiedy warto kupić większy rozmiar nosidła? Odpowiedź w tym artykule.

Nosidła z regulowanym panelem

Nosidełka z regulowanym panelem, rosnące razem z dziećmi dają nam możliwość dopasowania szerokości i wysokości panelu (czyli tego, co otula plecy dziecka) do naszego dziecka. Nosidełko rośnie razem z dzieckiem od rozmiaru 56/68 do 23 lat (w zależności od firmy) i są one najczęściej wybierane u nas w sklepie CarryLove.

Nosidełka z regulowanym panelem możemy podzielić ze względu na regulację szerokości. Regulacja znajduje się na wewnętrznej części pasa biodrowego, którą zmieniamy na płasko przed włożeniem dziecka do nosidełka:

  • plastikowe napy, np. Tula Free-To-Grow, Tarabanik First,
  • metalowe napy, np. Kibi,
  • materiałowe troczki, np. Fidella Fusion, LunaDream MultiSize,
  • rzepy, np. LennyLamb LennyUpGrade, Limas Flex, Kavka MultiAge, Zaffiro Smart 2.0, EverySlings EveryAge, LunaDream GrowUp,
  • guziki.

W nosidełkach regulowanych również wysokość jesteśmy w stanie dopasować do naszego dziecka na kilka sposobów:

  • guziki, np. LennyLamb LennyUpGrade,
  • troczki, np. Fidella Fusion,
  • taśmy, np. Kavka MultiAge, Limas Flex,
  • ściągany panel na pasie biodrowym,  Kavka Handy.

Nie ma lepszej czy gorszej regulacji. Panel dopasowujemy do dziecka raz na samym początku a później co raz 2-3 miesiące w zależności od tempa wzrostu naszego dziecka. 

Do nosidełek do noszenia dzieci sprzedawanych w CarryLove.pl dołączona jest czytelna instrukcja obsługi, ale jeśli nie czujesz się wystarczająco pewnie przy pierwszych próbach wkładania dziecka do nosidełka zawsze możesz skorzystać z pomocy doradcy noszenia dzieci, który z pewnością odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. W CarryLove.pl prowadzimy konsultacje nosidełkowe i przymiarki stacjonarnie, w sklepie w Warszawie oraz on line

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl