Filtruj

Lenny Lamb

Lenny Lamb - producent chust, nosideł ergonomicznych, ubrań i akcesoriów do noszenia dzieci

Lenny Lamb to największa polska firma produkująca chusty do noszenia dzieci, nosidła ergonomiczne, ubrania dla dwojga i różne akcesoria potrzebne noszącym rodzicom. Od początku jest to firma rodzinna. Wszystkie tkaniny, z których Lenny Lamb szyje swoje produkty są tworzone we własnej tkalni położonej w podłódzkim Sulejowie. 

W ofercie Lenny Lamb znaleźć można ogromną ilość produktów do noszenia dzieci. Chusty tkane i elastyczne Lenny Lamb, w tym kultowa linia Lenny Lamb moja pierwsza chusta, nosidła ergonomiczne Lenny Lamb w wielu różnych modelach, ubrania dla dwojga, torby, saszetki i torebki oraz ogromna ilość chustowych akcesoriów. Wszystko w niezliczonej ilości wzorów.

Modele nosideł ergonomicznych Lenny Lamb

Nosidła firmy Lenny Lamb to:

  • nosidło ergonomiczne Lenny Go w wersji baby i toddler
  • regulowane nosidło ergonomiczne Lenny UpGrade, rosnące razem z maluchem
  • nosidełko do noszenia Lenny Hybrid - regulowane nosidełko hybrydowe przeznaczone do noszenia najmniejszych dzieci
  • nosidło ergonomiczne Lenny Preschool - regulowane nosidło ergonomiczne przeznaczone do noszenia starszych dzieci, nawet przedszkolaków!
  • nosidła wiązane wrap tai i klamrowe onbuhimo.

Lenny Lamb produkuje również pełną gamę chust do noszenia dzieci. Chusta Lenny Lamb do noszenia dziecka elastyczna, chusta kółkowa czy chusta tkane - każdy rodzic w tej gamie produktów znajdzie coś dla siebie, do tego w ogromnej gamie kolorystycznej i rozmiarowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl