Filtruj

onbu - bez pasa biodrowego

Onbu - nosidło bez pasa biodrowego

Onbuhimo polecane jest dla dzieci samodzielnie chodzących ze względu na bardzo duże odwiedzenie nóżek dziecka oraz ustawienie kolan wyżej niż pupa. Nosidła onbu charakteryzują się tym, że nie mają pasa biodrowego, przez co cały ciężar dziecka opiera nam się na pasach naramiennych. Jest to super pomysł dla mam w ciąży, które nie mogą uciskać brzuszka lub z problemami ginekologicznymi (przy problemach polecamy skonsultować się ze swoim lekarzem).

Nosidełko umożliwia umieszczenie dziecka na dowolnej wysokości, ponieważ nie ogranicza nas pas biodrowy. To przydatna opcja przy wysokich rodzicach, którzy umieszczając pas biodrowy bardzo wysoko mają problem z ułożeniem dziecka tak aby widziało ono coś zza ramienia.

Onbu - dla kogo?

Rodzice decydują się na nosidełko onbu ze względu na bardzo małe gabaryty i kompaktowość. Gdy wyjeżdżamy za granicę i nie chcemy brać wózka ani większego bagażu taka wersja przy chodzącym już dziecku będzie idealnym rozwiązaniem na wypadek zmęczenia małych nóżek. Onbu to nosidełko do noszenia dzieci od czasu do czasu, na chwilę. To taka awaryjna wersja nosidła, zajmuje mało miejsca, a w razie potrzeby jest bardzo użyteczna. 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl