Filtruj

do 2 lat

Produkty dla dzieci od 6 miesiąca do 2 lat

Najpopularniejszymi w CarryLove.pl produktami dla dzieci pomiędzy 6 miesiącem życia a 2 latkami są nosidła ergonomiczne nieregulowane. Nosidełko bez regulacji ma stałą szerokość i wysokość panelu, bez możliwości jego regulacji i dopasowania do dziecka. Rozmiar baby / standard zazwyczaj będzie pasował dla dzieci od rozmiaru 74 i wystarczy do 1,5 / 2 lat dziecka, czyli do rozmiaru 86/92 (w zależności od długości uda dziecka). Przy większym dziecku trzeba przejść już na większy rozmiar czyli np. toddler (kiedy? odpowiedź w tym artykule).

Specyfika nosideł nieregulowanych

Do nosidełek nieregulowanych dziecko musi nam rozmiarowo pasować, musi być bardzo dobrze dobrane. Jeżeli włożymy za małe dziecko do większego nosidełka, to będzie ono siedziało w szpagacie i nie będzie miało możliwości zgięcia nóżki w kolanku. A do tego dopuścić nie możemy. Pamiętajmy, że panel powinien sięgać dziecku maksymalnie do połowy uda. Jeśli noga dziecka zaczyna zwisać do dołu, to znaczy, że nie dajemy już mu pełnego wsparcia.

Odradzam wybieranie nosidełka „na zaś”, jeżeli panel jest za szeroki, to nóżka dziecka nie będzie miała możliwości swobodnego zgięcia w dole podkolanowym. Łydka maluszka powinna iść prostopadle do ziemi i nie powinna być wypychana przez panel na boki. Wszystkie nosidełka nieregulowane idealne dla dzieci do 2 roku życia, które są dostępne w CarryLove.pl najdziesz tutaj.

Do nosidełek do noszenia dzieci sprzedawanych w CarryLove.pl dołączona jest czytelna instrukcja obsługi, ale jeśli nie czujesz się wystarczająco pewnie przy pierwszych próbach wkładania dziecka do nosidełka zawsze możesz skorzystać z pomocy doradcy noszenia dzieci, który z pewnością odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. W CarryLove.pl prowadzimy konsultacje nosidełkowe i przymiarki stacjonarnie, w sklepie w Warszawie oraz on line

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl