Współpraca z doradcami noszenia i sklepami

Współpraca ze sklepami i doradcami noszenia

CarryLove.pl jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę firm Fidella, Storchenwiege oraz Nui Organics. 

Jeśli masz sklep stacjonarny bądź internetowy, zapraszam do współpracy. Z przyjemnością przedstawię Ci ofertę sprzedaży hurtowej, którą przygotowałam z myślą o sklepach babywearingowych i nie tylko. Jestem przekonana, że będzie ona owocna dla obu stron.

Jeśli jesteś doradcą noszenia dzieci i chcesz, by w trakcie prowadzonych przez Ciebie konsultacji chustowych i nosidełkowych czy w wypożyczalni obecne były moje produkty, skontaktuj się ze mną. Wystarczy, że prześlesz mi dokument potwierdzający odbycie kursu na doradcę noszenia, a otrzymasz moją ofertę współpracy.

Współpraca ze sklepami babywearingowymi i doradcami noszenia stanowi ważny element mojej działalności. Jako wyłączny dystrybutor renomowanych marek takich jak carryme, Fidella, Storchenwiege i Nui Organics, oferuję szeroki wybór wysokiej jakości produktów dla rodziców, którzy pragną nosić swoje dzieci blisko siebie.

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub internetowy, serdecznie zapraszam Cię do współpracy. Przygotowałam specjalną ofertę hurtową, która zarówno zadowoli Twoje klientki, jak i przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną a przekażę Ci szczegółowe informacje na temat naszej oferty sprzedaży hurtowej.

Cieszę się również z możliwości współpracy z doradcami noszenia dzieci. Jeśli prowadzisz konsultacje chustowe i nosidełkowe lub prowadzisz wypożyczalnię, chciałabym, aby moje produkty były obecne podczas tych spotkań. Wystarczy, że prześlesz mi dokument potwierdzający ukończenie kursu na doradcę noszenia, a chętnie przedstawię Ci moją ofertę współpracy.

Moja oferta jest dostępna dla sklepów internetowych, sklepów stacjonarnych oraz doradców noszenia dzieci. Zapewniam Cię, że wszystkie produkty dostępne w moim sklepie są również dostępne dla moich partnerów handlowych.

Jestem przekonana, że nasza współpraca przyniesie owocne rezultaty dla obu stron. Zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia owocnej współpracy z CarryLove.pl.

Dane do kontaktu:
info@carrylove.pl
(48) 506 805 579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl