Współpraca z doradcami noszenia i sklepami

Współpraca ze sklepami i doradcami noszenia

CarryLove.pl jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę firm Fidella (chusty tkane, nosidełka do noszenia dzieci, akcesoria), Storchenwiege (chusty tkane i nosidła ergonomiczne dla maluszków) oraz Nui Organics (najwyższej jakości ubranka merino dla dzieci). 

 

Jeśli masz sklep stacjonarny bądź internetowy, zapraszamy do współpracy. Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę sprzedaży hurtowej, którą przygotowaliśmy z myślą o sklepach babywearingowych i nie tylko. Jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron. Czekamy na Twój telefon lub e-mail.

Jeśli chcesz, by asortyment twojego sklepu wzbogacił się o:

  • chusty tkane i nosidełka wiązane i hybrydowe dla maluszków uznanej niemieckiej marki Storchenwiege
  • najwyższej jakości nosidła regulowane (wiązana, hybrydowe i klamrowe) niemieckiej firmy Fidella
  • termoaktywną odzież z wełny merino dla dzieci od narodzin do 10 lat marki Nui Organics

skontaktuj się z nami, a prześlemy ci naszą ofertę współpracy. Jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron. Czekamy na Twój telefon lub e-mail. 

Jeśli jesteś doradcą noszenia dzieci i chcesz, by w trakcie prowadzonych przez Ciebie konsultacji chustowych i nosidełkowych czy w wypożyczalni obecne były nasze produkty, skontaktuj się z nami. Wystarczy, że prześlesz nam dokument potwierdzający odbycie kursu na doradcę noszenia, a otrzymasz naszą ofertę współpracy. Jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron. Czekamy na Twój telefon lub e-mail.

 

Dane do kontaktu:

info@carrylove.pl
(48) 506 805 579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl