Plecaki / worki / torby chustowe

Plecaki, worki, torby chustowe

Noszenie dzieci to jedno, noszenie ich wszystkich rzeczy to drugie... W CarryLove.pl kupisz wiele przydatnych rodzicom akcesoriów, w tym uniwersalne plecaki, worki z materiałów chustowych czy - coś też dla chustoemerytek - torebek uszytych z wykorzystaniem skrawków chust

Plecak uniwersalny dla mamy

 Mamy wiedzą, że każde wyjście z małym dzieckiem wiąże się z zabraniem ze sobą mnóstwa rzeczy. Pieluszki, mokre chusteczki, butelka czy bidon z wodą, ubranie na zmianę, kilka zabawek... Do tego portfel czy dokumenty rodzica, które też gdzieś trzeba zmieścić. W CarryLove.pl polecamy specjalnie skonstruowane plecaki z mnóstwem przegródek, kieszonek i zamków, dzięki którym wszystkie potrzebne mamie i dziecku rzeczy są na wyciągnięcie ręki.  

Worki uszyte z chust

 Worki Lenny Lamb czy Fidella uszyte są z tego samego materiału co chusty tkane tych firm. Stanowią świetny dodatek do kupionych w CarryLove.pl chust czy nosideł. Zamykane na wygodne sznurki worki/plecaki zajmują bardzo mało miejsca, a mieści się w nich sporo rzeczy, łącznie z chustą czy nosidłem. Najlepiej kupować je w komplecie - od razu chustę /nosidło i pasujący do nich wzorem przydatny worek. Z kolei worki Mommy's Monkey uszyte są z wodoodpornej tkaniny. 

Torby, torebki uszyte z chust

Torby i torebki uszyte z chustowymi elementami są przebojem nie tylko wśród mam noszących w chustach. Są piękne i jedyne w swoim rodzaju, czasem są też pamiątką po czasie noszenia dzieci w chustach i nosidłach. Bo kto raz kupił chustę czy nosidło dla dziecka, chce też chustowych gadżetów dla siebie. One zostają z mamami dużo dłużej niż chusty, noszą w nich nawet chustoemerytki ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl