Opcje przeglądania
Producent
Zaznaczona krawędź
Cena
  • od
    do
Filtruj

Chusty elastyczne

Chusty elastyczne

Chusta elastyczna do noszenia noworodka często jest pierwszym wyborem rodziców, którzy chcą nosić swoje dzieci w chustach. To dobre rozwiązanie dla najmniejszych dzieci, stosowane od ich urodzenia.

Chusta elastyczna jest łatwa i szybka w założeniu. W pełni podtrzymuje noworodka, dając mu bezpieczną i poprawną pozycję. Na plecach rodzica ciężar rozkłada się symetrycznie i równo, nie obciążając jednej strony kręgosłupa tak jak w przypadku noszenia na rękach czy w chuście kółkowej.

Chusta elastyczna do noszenia noworodka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny, która będzie w pełni oddychająca i dobrze sprawdzi się nawet podczas letnich spacerów.

Chusta elastyczna - jak zacząć nosić?

W chuście elastycznej nosić można noworodki. Materiał, z którego jest uszyta chusta elastyczna idealnie sprawdza się w przypadku noszenia noworodków i małych dzieci. Do chust elastycznych sprzedawanych w CarryLove.pl dołączona jest czytelna instrukcja obsługi od producenta. Wiążąc tą chustę do noszenia dzieci można wykorzystać wiązanie chusty elastycznej (to z instrukcji), bądź zmodyfikowane na potrzeby "elastyka" wiązanie chusty tkanej (kieszonki). W dopasowanej do wymogów chusty elastycznej kieszonce dziecko ma stabilniejszą pozycję, a jego plecy są lepiej podtrzymywane przez chustę. 

Zanim jednak zaczniesz samodzielnie wiązać swojego noworodka w chustę, polecamy kontakt z profesjonalistami, którzy zajmują się chustonoszeniem. Skorzystać można z pomocy doradców noszenia w chustach. Takie usługi są świadczone w trakcie spotkań (tzw. konsultacji chustowych) w sklepie CarryLove.plbezpośrednio w domu klienta lub on line. Tu przeczytasz czy doradca noszenia w chustach jest potrzebny, by nauczyć się bezpiecznie nosić dziecko w chuście.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl