Filtruj

wiązane

Nosidła regulowane wiązane

Nosidełka ergonomiczne wiązane charakteryzują się wiązanym pasem biodrowy i wiązanymi pasami naramiennymi. 

Na to rozwiązanie przeważnie decydują się „rodzice chustowi”, którzy lubią (i umieją) wiązać i dociągać lub rodzice, którzy często zmieniają się między sobą i ciągła regulacja pasów lub taśmy zapinającej jest dla nich uciążliwa. W tym przypadku w dużej mierze nasza wygoda będzie uzależniona od dobrego dociągnięcia pasów naramiennych - jeżeli dziecko będzie miało dużo przestrzeni, to jego ciężar będzie ciągnął nas do przodu (albo do tyłu przy noszeniu na plecach).

Nosidło wiązane dla maluszka

Pozycja  dziecka będzie taka sama jak w przypadku nosidełka hybrydowego - bezpieczna i zdrowa. Tkaniny i klamry mają wszystkie certyfikaty i spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. W nosidłach wiązanych dobrze układają się również maluszki. Jeśli nosidło ma być dobrane dla dziecka, które jeszcze samodzielnie nie siedzi, nosidło wiązane jest bardzo częstym wyborem. Więcej informacji o nosidłach ergonomicznych dla dzieci, które jeszcze samodzielnie nie siedzą w tym artykule na blogu CarryLove.pl.

Najczęściej wybieranym w CarryLove.pl nosidłem wiązanym jest Fidella FlyTaiWszystkie nosidła wiązane dostępne w naszym sklepie zobaczyć można tutaj.

Do nosideł sprzedawanych w CarryLove.pl dołączona jest czytelna instrukcja obsługi, ale jeśli nie czujesz się wystarczająco pewnie przy pierwszych próbach wkładania dziecka do nosidełka zawsze możesz skorzystać z pomocy doradcy noszenia dzieci, który z pewnością odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. W CarryLove.pl konsultacje nosidełkowe i przymiarki odbywają się stacjonarnie, w sklepie w Warszawie oraz on line.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl