Storchenwiege w Polsce

Storchenwiege® to babywearingowa marka-symbol. Prowadzona jest przez już drugie pokolenie rodziny Schwartzer. Produkowane przez Storchenwiege® chusty tkane (długie i kółkowe) oraz nosidełka dla niemowląt są synonimem najwyższej jakości i przemyślanych, dopracowanych w szczegółach rozwiązań umożliwiających bezpieczne noszenie nawet noworodków. Produkcja Storchenwiege® odbywa się od początku do końca w Niemczech. 

W ofercie Storchenwiege® znajdują się:

  • chusty długie (2,7m, 3,6m, 4,1m, 4,6m, 5,2 m) i kółkowe (długość 2,1 m) tkane splotem skośnokrzyżowym (w tym kultowy pasiak Anna) oraz diagonalnym (tzw. Leo, jednobarwne z zanzaczoną krawędzią lub delikatną gradacją), w 100% bawełniane lub tkane z bawełny BIO
  • nosidełka miękkie, regulowane, przeznaczone do noszenia dzieci od pierwszych miesięcy życia do rozmiaru 80/86, do wyboru są 3 modele:
    • Storchenwiege® BabyCarrier  - nosidełko regulowane hybrydowe,
    • Storchenwiege® BabyCarrier Slim - nosidełko regulowane wiązane,
    • Storchenwiege® WrapBabyCarrier - nosidełko regulowane wiązane o szerokich pasach naramiennych, które można wywinąć w “motylki”.

CarryLove.pl jest jedynym przedstawicielem firmy Storchenwiege® w Polsce. Jeśli chcesz mieć w swoim sklepie produkty tej marki, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawię ofertę współpracy. 

Dane do kontaktu:
info@carrylove.pl
(48) 506 805 579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl