Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do

Konsultacje nosidłowe w Warszawie

Chciałabyś zacząć nosić dziecko w nosidle, ale nie wiesz czy już możesz to robić? 
Twoje dziecko jest już na tyle ciężkie/ruchliwe, że trudno ci je zawiązać w chustę? 
Chusty nie są dla Ciebie, a od ciągłego noszenia niemowlaka powoli "odpadają" Ci ręce? 
Nosisz w chuście, ale kuszą cię również nosidła?
Masz w domu maluszka i nie wiesz od kiedy możesz go nosić w nosidle?
Zastanawiasz się jak to jest z noszeniem w nosidełkach dzieci, które jeszcze nie siedzą

Spotkaj się z Doradcą Noszenia Dzieci pracującym w CarryLove.pl w Warszawie i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości.

Co dają konsultacje nosiedłowe w sklepie CarryLove.pl?

Konsultacje nosidłowe w CarryLove.pl w Warszawie odbywają się w specjalnie wydzielonej przestrzeni w najlepiej zaopatrzonym w chusty, nosidła i akcesoria do noszenia sklepie w stolicy. Do dyspozycji rodziców mamy osobną salę warsztatową. Jest ona wyposażona tak, by Rodzice i Dziecko byli odpowiednio zaopiekowani. W pokoju jest przewijak, mokre chusteczki, podkłady i wkładki laktacyjne. Jest czajnik, w którym można podgrzać wodę na mleko. W trakcie trwania spotkania mama może nakarmić dziecko, uspokoić je, uśpić, czy przewinąć. Jesteśmy przygotowani na naprawdę wszystkie sytuacje :) 

Przyjeżdżając na konsultacje nosidłowe ze swoim maluszkiem do CarryLove.pl masz możliwość korzystania ze wszystkim zasobów, które mamy w sklepie. Nasi doradcy noszenia przygotują na konsultacje nosidłowe kilka rodzajów nosideł, zarówno te klamrowe jak i hybrydowe czy wiązane (więcej o rodzajach nosideł przeczytasz tutaj).W trakcie przymiarek nosidłowych do dyspozycji są i inne produkty przydatne w trakcie noszenia dzieci w nosidłach - pady do nosideł, przedłużki, ubrania dla dwojga czy wygodne otulacze. Wszystko czeka na miejscu, w doskonale wyposażonym sklepie CarryLove.pl w Warszawie

Przymiarki nosidłowe z doradcami CarryLove.pl on line

Jeśli nie masz możliwości (albo nie chcesz) przyjechać do CarryLove.pl na Anielewicza 37 w Warszawie, a chciałabyś dobrać dla siebie i dziecka najlepsze nosidło, by zdrowo i wygodnie nosić, zapraszamy również na przymiarki nosidłowe on line. One też funkcjonują i sprawdzają się równie dobrze jak nauka face to face z doradcą noszenia. Mamy już spore doświadczenie w tym temacie. Więcej o konsultacjach nosidłowych on line tutaj. Doświadczeni doradcy noszenia, pracujący w CarryLove.pl są dostępni dla Rodziców w całej Polsce. Ba! Na całym świecie. Nawet nie zgadniecie w ilu krajach byłyśmy dzięki naszej pracy ;) 

Przymiarki nosidłowe w sklepie CarryLove.pl

Mieszkańców Warszawy i okolicy zapraszamy na przymiarki nosidłowe na miejscu, w sklepie CarryLove.pl przy Anielewicza 37. Do wyboru jest kilka opcji takich nosidełkowych konsultacji:

 

 • możesz przyjechać do nas z maluszkiem a my po krótkim wywiadzie zaproponujemy Ci 2-3 nosidełka, które najbardziej spełniają Twoje oczekiwania, które przymierzysz samodzielnie. Jesteśmy do dyspozycji i jeżeli nasza pomoc będzie potrzebna to jej udzielimy - zawołaj nas :) Nasi doradcy noszenia są dostępni cały czas w sklepie i gotowi do pomocy. 
 • możesz również skorzystać z indywidualnej konsultacji ze specjalistą i umówić się z nami na konkretną godzinę, masz wtedy pewność, że doradca noszenia będzie tylko do Twojej dyspozycji i nie będziesz musiała czekać w kolejce. Usługa kosztuje 65 zł a dobór trwa około 40 minut. Jeżeli nie zdecydujesz się na zakup w dniu konsultacji a w przeciągu 30 dni to jego cenę pomniejszymy o 65 zł. 

Konsultacja nosidłowa w Warszawie - jak wygląda?

 1. Doradca noszenia zada Ci kilka ważnych pytań, opowiesz o swoich potrzebach i potrzebach Twojego dziecka.
 2. Specjalista zaproponuje Ci kilka nosideł, które spełniają wcześniej wymienione oczekiwania.
 3. Doradca pomoże Ci przymierzyć nosidełka i wyregulować je tak aby noszenie było komfortowe dla Ciebie i maluszka.
 4. Po wybraniu jednego modelu doradca nauczy Cię jak zakładać nosidełko na plecach, jeżeli będziesz chciała zrobisz to również samodzielnie pod jego okiem. Razem wyregulujecie nosidełko abyś miała pewność, że wiesz wszystko na jego temat i będziesz umiała samodzielnie wyregulować je w przyszłości.

Konsultacje nosidłowe on line

Jeśli nie masz możliwości (albo nie chcesz) przyjechać do CarryLove.pl na Anielewicza 37 w Warszawie, a chciałabyś dobrać dla siebie i dziecka najlepsze nosidło, by zdrowo i wygodnie nosić, zapraszamy również na spotkanie on line. One też funkcjonują i sprawdzają się równie dobrze jak nauka face to face z doradcą noszenia. Mamy już spore doświadczenie w tym temacie. Więcej o konsultacjach nosidłowych on line tutaj. Doświadczeni doradcy noszenia pracujący w CarryLove.pl są dostępni dla Rodziców w całej Polsce. Ba! Na całym świecie. Nawet nie zgadniecie w ilu krajach byłyśmy dzięki naszej pracy ;) 

Przymiarki nosidłowe on line - jak wyglądają?

KONSULTACJA ON LINE Z PAKIETEM NOSIDEŁ

 • Wysyłamy Ci 4 nosidełka (Tula Free-to-grow, Kavka MultiAge, Fidella Fusion i LennyLamb LennyUpGrade - pakiet jest możliwy do modyfikacji) na 4 dni (pakiet testowy) i umawiamy się ON-LINE na dogodną dla Ciebie godzinę. W ten sposób, zdalnie, doradca noszenia pomoże Ci w dobrym ułożeniu dziecka, odpowiednim wyregulowaniu i dopasowaniu do Ciebie i malucha.
 • Koszt wypożyczenia nosidełek na 4 dni to 64 zł a koszt konsultacji to 65 zł, która trwa 45-60 minut, jeśli natomiast po niej decydujesz się na zakup, będzie to konsultacja bezpłatna. Nosidła po takiej konsultacji będą jak zawsze przez nas czyszczone i dezynfekowane.

DARMOWA KONSULTACJA ON LINE Z TWOIM NOSIDŁEM

 • Kup nosidełko w CarryLove, które wcześniej sobie upatrzyłaś, a jeżeli nie wiesz na które się zdecydować zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Jeśli nie wiesz jak je dopasować do siebie i dziecka, umów się z nami na DARMOWE szkolenie z jego regulacji i zakładania. Konsultacja trwa 45 minut, podczas których doradca noszenia pokaże Ci wszystkie możliwości i opcje.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl