Przymierz nosidło ergonomiczne dla dzieci w sklepie CarryLove.pl

 • Chciałabyś zacząć nosić dziecko w nosidle, ale nie wiesz czy już możesz to robić? 
 • Twoje dziecko jest już na tyle ciężkie/ruchliwe, że trudno ci je zawiązać w chustę? 
 • Chusty nie są dla Ciebie, a od ciągłego noszenia niemowlaka powoli "odpadają" Ci ręce? 
 • Nosisz w chuście, ale kuszą cię również nosidła?
 • Masz w domu maluszka i nie wiesz od kiedy możesz go nosić w nosidle?
 • Zastanawiasz się jak to jest z noszeniem w nosidełkach dzieci, które jeszcze nie siedzą

Spotkaj się z Doradcą Noszenia Dzieci w CarryLove.pl i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości. Czekamy w sklepie przy ul. Ciołka 35 lok.43 (Warszawa). 

Pamiętaj, że na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i i rozwój dziecka oraz komfort rodzica! U nas znajdziesz same nosidła ergonomiczne, nosidełka turystyczne które umożliwiają noszenie dziecka w w odpowiedniej, zdrowiej dla jego wieku pozycji.

Indywidualne konsultacje nosidłowe w sklepie CarryLove.pl

Indywidualny wybór nosidła ergonomicznego w CarryLove.pl w Warszawie odbywa się w specjalnie wydzielonej przestrzeni w najlepiej zaopatrzonym w chusty, nosidła i akcesoria do noszenia sklepie w stolicy. Do dyspozycji rodziców  jest przewijak, mokre chusteczki, podkłady i wkładki laktacyjne. Jest czajnik, w którym można podgrzać wodę na mleko. W trakcie trwania spotkania mama może nakarmić dziecko, uspokoić je, uśpić, czy przewinąć. Jesteśmy przygotowani na naprawdę wszystkie sytuacje :) 

Przyjeżdżając na przymiarki nosidłowe ze swoim maluszkiem do CarryLove.pl masz możliwość korzystania ze wszystkim zasobów, które mamy w sklepie. Nasi doradcy noszenia przygotują na konsultacje nosidłowe kilka rodzajów nosideł, zarówno te klamrowe jak i hybrydowe czy wiązane (więcej o rodzajach nosideł przeczytasz tutaj).W trakcie przymiarek nosidłowych do dyspozycji są i inne produkty przydatne w trakcie noszenia dzieci w nosidłach - pady do nosideł, przedłużki, ubrania dla dwojga czy wygodne otulacze. Wszystko czeka na miejscu, w doskonale wyposażonym sklepie CarryLove.pl w Warszawie

Dobór nosidełka w sklepie bez umawiania się

Nasi doradcy czekają na Was i zazwyczaj są dostępni od ręki. By wybrać nosidełko nie musicie się więc specjalnie zapisywać. Może się jednak zdarzyć, szczególnie w "godzinach szczytu", że wszyscy doradcy będą pracować z Klientami i na pomoc w doborze nosidełka będzie trzeba zaczekać. By tego uniknąć polecamy umawianie się na konsultacje nosidełkowe na konkretny dzień i godzinę. Wtedy nawet w pełnym ludzi sklepie nie będziesz czekać na swoją kolej. Unikniesz czekania i niepotrzebnego denerwowania swojego Malucha przeciągającą się wizytą w CarryLove.pl.

Po konsultacji nosidłowej

Masz pewność, że:

 • masz bezpieczne, ergonomiczne, idealne nosidło dla niemowląt - rodzaj nosidełka ma duże znaczenie,
 • plecy dziecka mają odpowiednią pozycję, kręgosłup dziecka jest bezpieczny,
 • ciężar ciała dziecka rozkłada się na Twoich plecach równomiernie, nie nadwyrężając Cię,
 • umiesz regulować panel nosidła, skracać i dociągać pasy naramienne, zakładać nosidło z przodu i na plecach,
 • możesz nosić w jednom nosidle ergonomicznym zarówno swojego maluszka jak i starszego dziecka,
 • wiesz w jaki sposób nosić noworodka i co będzie dla niego lepszym rozwiązaniem,
 • nosidło ergonomiczne to idealne rozwiązanie by spacerować na świeżym powietrzu, nad morzem czy w górach.
 • po konsultacji dalej jesteśmy do Twojej dyspozycji, służymy Ci pomocą mailową, telefoniczną, możesz również do nas przyjść i pokazać się w nosidełku. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Doradcy w CarryLove.pl - czym się wyróżniamy?

Każdy z Doradców Noszenia w CarryLove.pl ma ukończony profesjonalny kurs doradczy i doświadczenie w pracy z chustą, Rodzicem i Maluszkami. Każdy z nich odbył szkolenie z masażu Shantala, warsztaty z pielęgnacji i rozwoju dziecka w 1 r.ż. z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Każdy z doradców jest kompetentny aby pomóc Ci w pierwszych dniach życia Twojego maluszka. Więcej o nas przeczytasz tutaj.

Wybierz najlepszy dla Ciebie i Twojego Dziecka sposób wyboru nosidełka ergonomicznego z doradcą noszenia CarryLove.pl. Zapraszamy!

Konsultacje nosidłowe

Przymiarki nosidełka dla dzieci w CarryLove.pl

Rodziców Warszawy i okolicy zapraszamy na przymiarki nosidłowe na miejscu, w sklepie CarryLove.pl przy ul. Ciołka 35 lok 43. Nosidła ergonomiczne do noszenia dzieci to szeroki temat, który niejednemu rodzicowi spędza sen z powiek, bo przecież jak wybrać to jedno pośród takiej ilości?

Z nosidłami jest tak jak z butami, warto przymierzyć ponieważ nie każde może okazać się wygodne. Mamy różną budowę ciała i każdy z nas zwraca uwagę na inne rzeczy. W CarryLove.pl mamy szeroki wybór produktów: bezpieczne nosidła ergonomiczne, nosidełka turystyczne, chusty do noszenia dziecka oraz akcesoria.

Do wyboru jest kilka opcji sposobu wyboru nosidełka dla dzieci:

 • możesz przyjechać do nas z maluszkiem a my po krótkim wywiadzie zaproponujemy Ci 2-3 nosidełka, które najbardziej spełniają Twoje oczekiwania, które przymierzysz samodzielnie. Jesteśmy do dyspozycji i jeżeli nasza pomoc będzie potrzebna to jej udzielimy - zawołaj nas :) Nasi doradcy noszenia są dostępni cały czas w sklepie i gotowi do pomocy. W tym samym czasie możemy obsługiwać jeszcze innych rodziców, którzy przyszli tak jak Ty po swoje nosidełko.
 • możesz również skorzystać z indywidualnej konsultacji ze specjalistą i umówić się z nami na konkretną godzinę, masz wtedy pewność, że doradca noszenia będzie tylko do Twojej dyspozycji i nie będziesz musiała czekać w kolejce. Usługa kosztuje 85 zł  a dobór trwa około 60 minut. Jeżeli nie zdecydujesz się na zakup w dniu konsultacji, a w przeciągu 30 dni to jego cenę pomniejszymy o 85 zł. Nosidło to ważna rzecz, warto poświęcić czas na jego wybór.

Konsultacja nosidłowa w sklepie w Warszawie - jak wygląda?

 • Doradca noszenia zada Ci kilka ważnych pytań, opowiesz o swoich potrzebach i potrzebach Twojego dziecka. Rozwój dziecka jest dla nas bardzo ważny, to on głównie decyduje o wybranych przez nas nosidełkach do przymiarek. Ty też jesteś ważna - aby nosić dziecko w nosidle musi by Ci komfortowo a wygodny pas biodrowy to podstawa.
 • Specjalista zaproponuje Ci kilka nosideł, które spełniają wcześniej wymienione oczekiwania.
 • Doradca pomoże Ci wyregulować je tak aby noszenie było komfortowe dla Ciebie i maluszka. Zwracamy szczególną uwagę na plecy i kręgosłup dziecka w nosidłach ergonomicznych.
 • Przymierzymy kilka wcześniej wybranych modeli i zobaczymy w którym nosidle ergonomicznym pozycja dziecka przyjmie odpowiednią pozycję. Dopasowanie nosidła ergonomicznego do niemowlaka i rodziców jest bardzo ważne.
 • Po wybraniu jednego modelu doradca nauczy Cię jak zakładać nosidełko na plecach, jeżeli będziesz chciała zrobisz to również samodzielnie pod jego okiem. Razem wyregulujecie nosidełko abyś miała pewność, że wiesz wszystko na jego temat i będziesz umiała samodzielnie wyregulować je w przyszłości.
 • Pamiętaj, że lepszym rozwiązaniem dla dzidziusia od urodzenia będzie chusta, jednak jeżeli z jakiś względów z chustą Wam nie po drodze postaramy się znaleźć optymalne dla Was rozwiązanie.

Jak się przygotować do spotkania?

Wystarczy, że przyjdziesz ze swoim maluszkiem w dobrym humorze. Z resztą sobie poradzimy :)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl