Nie warto kupować kota w worku, prawda? Fajnie, gdyby można było najpierw wypróbować produkt, a dopiero potem go kupić. Albo po prostu – wypożyczyć i nie kupować wcale. Dla nas to żaden problem. Wypożycz i korzystaj! Testuj, dotykaj, sprawdzaj, zabierz ze sobą na wakacje. Podoba Ci się taka opcja? Jeżeli tak, zapoznaj się z kilkoma zasadami. Dzięki nim wszyscy będą zadowoleni, prawda?

Co u nas znajdziesz?

 • nosidła ergonomiczne klamrowe, wiązane i onbu - bez pasa biodrowego (Tula, Kavka, Fidella, LennyLamb, Ergobaby, Kokadi, DIDYMOS, Hoppediz Baby - Bondolino, Keiki Hug, Coccolare, Karaush, Storchenwiege),
 • chusty długie tkane (LennyLamb, Karaush, Oscha, Sensimo, EverySlings, Indajani) - 100% bawełny, z domieszkami o długościach - 3,6m, 4,2m, 4,6m, 5,2m,
 • chusty kółkowe z ramieniem prostym i zakładkowym (Yaro, LennyLamb, Karaush, Fidella, Oscha),
 • słuchawki wygłuszające (EciPeci, 3M).

INFORMACJA DOTYCZĄCA NOSIDEŁEK ERGONOMICZNYCH:

Interesuje Cię odbiór osobisty nosidełka ergonomicznego?

Masz dwie opcje:

 • możesz przyjechać a my po krótkim wywiadzie pokażemy Ci 2-3 nosidełka które przymierzysz samodzielnie. Jesteśmy do dyspozycji i jeżeli nasza pomoc będzie potrzebna to jej udzielimy. Nie uczestniczymy w mierzeniu nosidełek jeżeli rodzic sobie tego nie życzy. Jesteśmy dostępni cały czas w sklepie i gotowi do pomocy. 
 • Możesz również skorzystać z dodatkowej usługi - KONSULTACJI NOSIDŁOWEJ, czyli z pomocy specjalisty- DORADCY NOSZENIA DZIECI który dobierze coś idealnego dla Ciebie i maluszka. Usługa kosztuje 45 zł a dobór trwa około 30-40 minut. Jeżeli nie zdecydujesz się na zakup w dniu konsultacji a w przeciągu 30 dni to jego cenę pomniejszymy o 45 zł. 

Przy konsultacjach nosidłowych mamy 2 propozycje:

 1. możesz zadzwonić do nas wcześniej i umówić się na konsultacje z doboru nosidełka na konkretny dzień i godzinę, wówczas będziesz pewna, że gdy do nas przyjedziesz to nasz konsultant będzie do Twojej dyspozycji aż przez 40 minut i nie będziesz musiała na niego czekać w kolejce,
 2. po prostu do nas przyjedź, postaramy się poświęcić Ci jak najwięcej czasu jednak niestety może się zdarzyć, że będziesz musiała zaczekać. Staramy się aby na zmianie były 2 osoby - jedna obsługuje rodziców umówionych a jedna dodatkowa na awaryjne sytuacje, jednak nie zawsze jest to możliwe :)

Jak wygląda taka konsultacja?

 1. Zadamy Ci kilka ważnych pytań, opowiesz o swoich potrzebach i potrzebach Twojego dziecka.
 2. Zaproponujemy Ci kilka nosideł, które spełniają wcześniej wymienione oczekiwania.
 3. Pomożemy Ci przymierzyć nosidełka i wyregulować je tak aby noszenie było komfortowe dla Ciebie i maluszka.
 4. Po wybraniu jednego modelu nauczymy Cię jak zakładać nosidełko na plecach, jeżeli będziesz chciała zrobisz to również samodzielnie pod  naszym okiem. Razem wyregulujemy nosidełko abyś miała pewność, że wiesz wszystko na jego temat i będziesz umiała samodzielnie wyregulować je w przyszłości 

Więcej informacji o tym jak wygląda konsultacja znajdziesz tutaj.

Interesuje Cię wysyłka nosidełka ergonomicznego?

Jeżeli tak, nasza ekipa czeka na Twój telefon (+48 506 805 579), co chwilę sprawdza skrzynkę mailową (rent@carrylove.pl) i odświeża stronę (kliknij button „Zapytaj o produkt”) aby zarezerwować idealny produkt dla Ciebie.

Będziemy potrzebowali prostych informacji! Podaj nam:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • okres wypożyczenia,
 • sposób dostawy produktu - odbiór osobisty czy wysyłka kurierem
 • wypożyczany produkt.

Skontaktuj się z nami abyśmy mogli wspólnie dobrać produkt najlepszy dla Ciebie i Twojego maluszka i aby sprawdzić dostępność interesującego Cię modelu oraz go zarezerwować. Na stronie internetowej mamy podane wszystkie możliwe modele naszych produktów w wypożyczalni.

KOSZTY

 • nosidełka ergonomicznego - 8 zł / 1 dzień wypożyczenia, powyżej 14 dni - 6,50 zł za dzień
 • nosidełka turystycznego 1-3 dni - 25 zł za dzień, 4-7 dni - 20 zł za dzień, powyżej 8 dni - 18 zł za dzień,
 • przyczepka rowerowa - 1 dzień - 40 zł, 2-3 dni - 35 zł za dzień, 4-6 dni- 30 zł za dzień, 7-14 dni - 26 zł za dzień (tylko odbiór osobisty)
 • słuchawek ochronnych - 5 zł / 1 dzień wypożyczenia.

minimalny czas wypożyczenia w przypadku nosideł ergonomicznych i słuchawek to 3 dni za które pobierana jest opłata. Pamiętaj, że nasz sklep jest zamknięty w każdą niedziele i poniedziałki - weź to pod uwagę przy chęci zwrotu produktu osobiście.

Kaucja zwrotna za każde nosidełko i przyczepkę to 250 zł, słuchawki 80 zł (płacona na miejscu gotówką lub przelewem w przypadku wysyłki), zwracana gotówką przy zwrocie osobistym lub do 3 dni roboczych po zwrocie nosidełka kurierem.

INFORMACJA DOTYCZĄCA CHUST DO NOSZENIA DZIECI

Prowadzimy Warszawską Bibliotek Chustową gdzie wypożyczenie chusty jest nieodpłatne, pobieramy jedynie kaucję zwrotną w gotówce w wysokości 200 zł za chustę długą i 150 zł za chustę kółkową. Kaucja zwracana jest później przy zwrocie chusty w gotówce :) Jeżeli masz pozytywny feedback chustowy wyślij go nam wcześniej na maila lub na facebooku - wówczas nie pobierzemy od Ciebie kaucji :)

Warszawska Biblioteka Chustowa działa tylko stacjonarnie, jest możliwość jedynie osobistego odbioru i zwrotu chust.

Maksymalny czas wypożyczenia to 10 dni, tak aby każdy miał możliwość przetestowania chust. Na miejscu nie uczymy i nie pokazujemy wiązania chust, jednak jest możliwość umówienia się na indywidualną konsultacje wiązania chusty z doradcą noszenia.

Chustę należy wyprać po wypożyczeniu (zalecenia dotyczące prania znajdują się na metce przy chuście) tak aby kolejna osoba mogła jej od razu używać :) Możesz również zlecić nam jej ubranie - pobieramy 10 zł za pranie chusty.

WAŻNE! -> Przeczytaj więcej informacji o warunków wypożyczania sprzętu tutaj.

506 805 579
rent@carrylove.pl

Zaznaczamy, że nie pracujemy w niedziele i poniedziałki, zwroty osobiste produktów są możliwe jedynie w dni pracy sklepu, które można sprawdzić w zakładce kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl