Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Filtruj

Konsultacje chustowe w Warszawie i on line

Zaglądasz tu ponieważ z pewnością odpowiesz tak na przynajmniej jedno z poniższych pytań:

 • Chciałabyś zacząć nosić małe niemowlę w chuście, ale nie wiesz czy to dla niego bezpieczne? Chcesz przyjść do nas i zobaczyć, jak nosić noworodka i jak wiązać chustę?
 • Noszenie dziecka na rękach jest Twoim utrapieniem? Chciałabyś uwolnić ręce i zrobić coś dla siebie?
 • Masz w domu maluszka i nie wiesz od kiedy możesz go nosić w chuście? Zastanawiasz się jaka powinna być prawidłowa pozycja dziecka w chuście i jakie są zasady wiązania chusty tkanej
 • Dziecko płacze, ząbkuje lub ma kolki a Ty nie wiesz jak mu pomóc?
 • A może wiązanie chusty nie jest dla Ciebie nowością, ale chciałabyś upewnić się czy przebieg chusty jest prawidłowy, czy nóżki dziecka i kręgosłup dziecka są ułożone w bezpieczny sposób? Jak najefektywniej dociągnąć chustę? Chusta kółkowa Cię pokonała?

Spotkaj się z Doradcą Noszenia Dzieci w CarryLove.pl i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości. Zrób to dla siebie, swoich pleców i dla kręgosłupa dziecka.

Wiązanie dziecka w chustę w sklepie CarryLove.pl w Warszawie?

Konsultacje chustowe w CarryLove.pl w Warszawie odbywają się po wcześniejszym umówieniu się w specjalnie wydzielonej przestrzeni w najlepiej zaopatrzonym w chusty tkane, chusty elastyczne, chusty kołkowe, nosidła i akcesoria do noszenia sklepie w stolicy. Do dyspozycji rodziców mamy osobną salę warsztatową. Jest ona wyposażona tak, by Rodzice i Maluszek byli odpowiednio zaopiekowani. W pokoju jest przewijak, mokre chusteczki, podkłady i wkładki laktacyjne. Jest czajnik, w którym można podgrzać wodę na mleko. W trakcie trwania spotkania mama może nakarmić dziecko, uspokoić je, uśpić, czy przewinąć. Jesteśmy przygotowani na naprawdę wszystkie sytuacje :) Czeka również na Ciebie aromatyczna kawa z ekspresu, herbata lub woda.

Przyjeżdżając na konsultacje chustowe ze swoim maluszkiem do CarryLove.pl masz możliwość korzystania ze wszystkim zasobów, które mamy w sklepie. Nasi doradcy noszenia przygotują na konsultacje chustowe profesjonalny sprzęt - doradcze lalki, różne rodzaje chust (tkane o różnych długościach i kółkowe). Jeśli okaże się, że potrzebne jest coś jeszcze np. nosidła ergonomiczne do noszenia maluszków czy kurtki dla dwojga do przetestowania z już zamotanym maluszkiem, wszystko czeka na miejscu. W trakcie noszenia dziecka można zawsze przejść się na mini spacer po naszym sklepie :)

Dobór chusty w sklepie w Warszawie

Nasi doradcy czekają na Was i zazwyczaj są dostępni od ręki. By kupić najlepszą dla was chustę nie musicie się więc specjalnie zapisywać. Może się jednak zdarzyć, szczególnie w "godzinach szczytu", że wszyscy doradcy będą pracować z Klientami i na pomoc w doborze chusty będzie trzeba zaczekać. 

Pomoc w wyborze najlepszej dla Ciebie i Malucha chusty jest częścią naszej pracy, nie płacisz dodatkowo za tą usługę. Pamiętaj jednak, że dobór chusty to nie nauka noszenia. Jeśli chcesz nauczyć się nosić dziecko w chuście, zapisz się na konsultacje chustowe w CarryLove.pl. Nie musisz mieć na nich swojej chusty, dobierzemy ją w trakcie spotkania w sklepie, w Twoim domu lub on line. 

Nauka noszenia dziecka u Ciebie w domu

Jeśli mieszkasz w Warszawie, ale nie chcesz przyjeżdżać na konsultacje chustowe do CarryLove.pl nasi doradcy noszenia mogą dojechać do Twojego domu. Tam Ty i Maluch czujecie się najlepiej, a doradca przywiezie ze sobą cały potrzebny do sprawnego przeprowadzenia spotkania sprzęt (lalki treningowe, różne rodzaje i długości chust).

Chustowanie z doradcami CarryLove.pl on line

Jeśli nie masz możliwości (albo nie chcesz) przyjechać do CarryLove.pl przy Anielewicza 37 w Warszawie, a chciałabyś nauczyć się bezpiecznie i zdrowo wiązać swoje dziecko w chustę, zapraszamy na spotkanie on line. Takie konsultacje chustowe również funkcjonują i sprawdzają się równie dobrze jak nauka face to face z doradcą noszenia. Mamy już spore doświadczenie w tym temacie. Więcej o konsultacjach chustowych on line tutaj. Doświadczeni doradcy noszenia pracujący w CarryLove.pl są dostępni dla Rodziców w całej Polsce. Ba! Na całym świecie. Nawet nie zgadniecie w ilu krajach byłyśmy dzięki naszej pracy ;) 

Konsultacje on line odbywają się za pośrednictwem zoom'a, Whatsupa lub messengera Fb. Nasi doradcy noszenia zawsze czekają na Was w ustalonej wcześniej godzinie spotkania. Rezerwujemy dla Was bardzo długi czas, dlatego nawet jeśli macie się spóźnić, warto pojawić się na spotkaniu. Nawet jeśli zapomnisz o zajęciach i spóźnisz się kilkadziesiąt minut, pozostaje naprawdę sporo czasu do wykorzystania. Jeśli nie pojawisz się o wyznaczonej godzinie zrobimy wszystko, by "Cię znaleźć". Przygotuj się na to, że będziemy do ciebie pisać/dzwonić. Tak samo jak Tobie zależy nam, by uwolnić Twoje ręce. 

Warsztaty grupowe z noszenia dziecka w chuście

To idealny sposób na naukę wiązania małych dzieci. Pierwsze miesiące życia dziecka mogą być przytłaczające - warto spotkać się z innymi rodzicami, którzy są na tym samym etapie życia co Ty. Grupa zawsze jest podzielona na noworodki i starsze dzieci. Dociąganie chusty, uzyskanie poprawnej pozycji dziecka oraz odpowiednio podwinięta miednica dziecka już nie będzie sprawiała Ci problemu.

Sposób noszenia noworodków i najmłodszych dzieci jest dla nas bardzo istotny. Pamiętaj, że potrzeby Twoje i Twojego małego dziecka są dla nas najważniejsze. Zwracamy szczególną uwagę na wybór wiązania, kręgosłup noworodka, ułożenie poły chusty i komfort rodzica, który umożliwi dłuższe noszenie. Wiązanie polecane takie jak kangur, kieszonka, plecak prosty, chusty kółkowe to u nas podstawa. Uczymy również: kangur na biodrze, 2x, plecak z krzyżem.

Wybierz najlepszy dla Ciebie i Twojego dziecka sposób nauki noszenia w chuście z doradcą noszenia CarryLove.pl. Zapraszamy!

 

Konsultacje chustowe w Warszawie i on line

Misją naszej firmy jest poszerzanie wiedzy na temat bezpiecznego noszenia dzieci w chustach i nosidłach ergonomicznych. Prawidłowe noszenie noworodków i najmłodszych dzieci jest dla nas bardzo ważne, ponieważ znacząco wpływa na późniejszy rozwój maluszka. Pierwsze miesiące życia dziecka to wyzwanie dla niejednego rodzica. W CarryLove.pl znajdziesz empatię, wsparcie i wyrozumiałość.

Więc jeżeli dociąganie chusty lub czas noszenia jest dla Ciebie nie lada wyzwaniem spotkaj się z Doradcą Noszenia Dzieci w CarryLove.pl. Czekamy na ciebie w Warszawie w sklepie stacjonarnym przy Anielewicza 37. Możemy również dojechać na spotkanie co Twojego domu w Warszawie lub spotkać się on line. 

Jak wygląda chustowanie małego dziecka i nauka w CarryLove.pl w Warszawie?

Na konsultacje chustowe w CarryLove.pl musicie sobie zarezerwować 2-2,5 godziny. Podczas konsultacji indywidualnej rodzicowi może towarzyszyć inna osoba do opieki nad noworodkiem, ale spokojnie - poradzimy sobie również sami! 

Przed każdą konsultacją wysyłamy ankietę, aby doradca noszenia, który będzie prowadził spotkanie mógł poznać Wasze oczekiwania, możliwości i ewentualne ograniczenia. Szczególnie te ostatnie pozwolą na jak najlepsze "sprzętowe" przygotowanie się do konsultacji.

W trakcie konsultacji chustowej:

 • omówimy wpływ chusty na Wasze dziecko, jakie zalety ma noszenie dziecka w chuście i jak bezpiecznie nosić gdy dziecko płacze,
 • opowiemy o sposobach wiązania chusty tkanej, chuście kółkowej, chuście wiązanej, chuście elastycznej, splotach, gramaturach, abyś mogła później wybrać dla siebie najodpowiedniejszą chustę,
 • przyjrzymy się pozycji dziecka w chuście, jaka powinna być, jak ją uzyskać i utrzymać, jak układa się kręgosłup dziecka, jak powinna wyglądać miednica dziecka w chuście, jak układać nogi dziecka w przypadku noworodków, jak wygląda przebieg chusty w wiązaniu, jak przebiegają poły chusty, omówimy podstawowe zasady wiązania chusty,
 • dobierzemy odpowiednią długość chusty, która wystarczy Wam na cały okres chustowania
 • pokażemy i nauczymy się jednego lub 2 wiązań (w zależności od Twojego tempa nauki oraz możliwości jakie daje nam maluszek), wiązanie chusty dobierzemy zgodnie z potrzebami rodzica i wiekiem dziecka - kangurek, kieszonka, plecak prosty, chusta kółkowa, 2x, kangur na biodrze i wiele innych.
 • odpowiemy na wszelkie pytania.

Na początku ćwiczymy wybrane przez rodzica wiązanie na profesjonalnych lalkach treningowej (2-3 razy), tak aby poznać i zapamiętać schemat wiązania i główne ruchy. Dopiero później, gdy pierwszy strach rodzica przez zamotaniem chusty mija, przechodzimy do ćwiczeń z dzieckiemStaramy się zawiązać maluszka przynajmniej 2 razy, abyśmy mieli pewność, że robicie to dobrze i bezpiecznie. Podczas nauki wiązania chusty zawsze podążamy za potrzebami dziecka. 

Jeżeli maluch chce jeść - przerywamy naukę i karmimy, jeżeli ma mokro - przewijamy itd. Właśnie dlatego konsultacje chustowe w CarryLove.pl trwają aż 2-2,5 godziny! Nie martw się, na pewno zdążysz wszystko opanować.

Po nauce wiązania chusty w CarryLove.pl

Po konsultacji chusty tkane, chusta kółkowa, chusty elastyczne i wiązanie dziecka nie będą sprawiały Ci problemów. Z większą pewnością niż wcześniej będziesz w stanie uzyskasz prawidłową pozycję dziecka, układać w bezpieczną pozycję nóżki dziecka oraz ciężar dziecka lepiej rozłoży się na Twoich plecach. Chusta elastyczna będzie bardziej przylegająca a starsze dzieci nie będą już tyle ważyły dzięki lepszemu dociągnięciu. W trakcie noszenia będziesz pewniejsza siebie i bardziej spokojna o bezpieczeństwo maluszka.

Po konsultacji dalej jesteśmy do Twojej dyspozycji, służymy Ci pomocą mailową, telefoniczną, możesz również do nas przyjść i pokazać się w zawiązanej chuście. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Kiedy najlepiej się umówić?

Na konsultacje chustowe w CarryLove.pl w Warszawie można się umawiać już w ciąży oraz z noworodkami. W chuście można nosić dzieci od urodzenia. 

Doradcy w CarryLove.pl - czym się wyróżniamy?

Każdy z Doradców Noszenia pracujący w CarryLove.pl ma ukończony profesjonalny kurs doradczy i doświadczenie w pracy z chustą, Rodzicem i Maluszkami. Każdy z nich odbył szkolenie z masażu Shantala, warsztaty z pielęgnacji i rozwoju dziecka w 1 r.ż. z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Każdy z doradców jest kompetentny aby pomóc Ci w pierwszych dniach życia Twojego maluszka. Więcej o nas przeczytasz tutaj.

Czy doradca jest potrzebny do nauki noszenia w chuście? Zdecydujcie sami! Zapraszamy Rodziców z maluszkami z Warszawy i okolic do naszego sklepu przy Anielewicza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl