Konsultacje chustowe w Warszawie i on line

Chciałabyś zacząć nosić dziecko w chuście, ale nie wiesz czy to dla niego bezpieczne? 
Twoje dziecko jest wymagające a Ty chciałabyś mieć wolne ręce?
Jesteś w ciąży i podoba Ci się idea chustonoszenia?
Masz w domu maluszka i nie wiesz od kiedy możesz go nosić w chuście?
Zastanawiasz się jaka powinna być prawidłowa pozycja dziecka w chuście i jakie są zasady wiązania chusty tkanej

Chcesz przyjść do nas i zobaczyć, które rozwiązanie do noszenia dziecka będzie dla Was najlepsze? 
Pamiętaj, że możesz umówić się na spotkanie indywidualne u nas w sklepie, u siebie w domu lub on line. Konsultacje chustowe w CarryLove.pl odbywają się w specjalnie wydzielonej przestrzeni w najlepiej zaopatrzonym w chusty, nosidła i akcesoria do noszenia sklepie w stolicy. Z kolei te u Was w domu odbędą się w najlepszej przestrzeni dla Twojej Rodziny. 

Spotkaj się z Doradcą Noszenia Dzieci pracującym w CarryLove.pl i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości.

Konsultacje chustowe w sklepie CarryLove.pl w Warszawie?

Konsultacje chustowe w CarryLove.pl w Warszawie odbywają się w specjalnie wydzielonej przestrzeni w najlepiej zaopatrzonym w chusty, nosidła i akcesoria do noszenia sklepie w stolicy. Do dyspozycji rodziców mamy osobną salę warsztatową. Jest ona wyposażona tak, by Rodzice i Maluszek byli odpowiednio zaopiekowani. W pokoju jest przewijak, mokre chusteczki, podkłady i wkładki laktacyjne. Jest czajnik, w którym można podgrzać wodę na mleko. W trakcie trwania spotkania mama może nakarmić dziecko, uspokoić je, uśpić, czy przewinąć. Jesteśmy przygotowani na naprawdę wszystkie sytuacje :)

Przyjeżdżając na konsultacje chustowe ze swoim maluszkiem do CarryLove.pl masz możliwość korzystania ze wszystkim zasobów, które mamy w sklepie. Nasi doradcy noszenia przygotują na konsultacje chustowe profesjonalny sprzęt - doradcze lalki, różne rodzaje chust (tkane o różnych długościach i kółkowe). Jeśli okaże się, że potrzebne jest coś jeszcze np. nosidełko do noszenia maluszków czy kurtka dla dwojga do przetestowania z już zamotanym maluszkiem, wszystko czeka na miejscu

Jeśli mieszkasz w Warszawie, ale nie chcesz przyjeżdżać na konsultacje chustowe do CarryLove.pl nasi doradcy noszenia mogą dojechać do Twojego domu. Tam Ty i Maluch czujecie się najlepiej, a doradca przywiezie ze sobą cały potrzebny do sprawnego przeprowadzenia spotkania sprzęt (lalki treningowe, różne rodzaje i długości chust).

Dobór chusty w sklepie w Warszawie

Nasi doradcy czekają na Was i zazwyczaj są dostępni od ręki. By kupić najlepszą dla was chustę nie musicie się więc specjalnie zapisywać. Może się jednak zdarzyć, szczególnie w "godzinach szczytu", że wszyscy doradcy będą pracować z Klientami i na pomoc w doborze chusty będzie trzeba zaczekać. 

Pomoc w wyborze najlepszej dla Ciebie i Malucha chusty jest częścią naszej pracy, nie płacisz dodatkowo za tą usługę. Pamiętaj jednak, że dobór chusty to nie nauka noszenia. Jeśli chcesz nauczyć się nosić dziecko w chuście, zapisz się na konsultacje chustowe w CarryLove.pl. Nie musisz mieć na nich swojej chusty, dobierzemy ją w trakcie spotkania w sklepie, w Twoim domu lub on line. 

Konsultacje chustowe z doradcami CarryLove.pl on line

Jeśli nie masz możliwości (albo nie chcesz) przyjechać do CarryLove.pl przy Anielewicza 37 w Warszawie, a chciałabyś nauczyć się bezpiecznie i zdrowo wiązać swoje dziecko w chustę, zapraszamy na spotkanie on line. Takie  konsultacje chustowe również funkcjonują i sprawdzają się równie dobrze jak nauka face to face z doradcą noszenia. Mamy już spore doświadczenie w tym temacie. Więcej o konsultacjach chustowych on line tutaj. Doświadczeni doradcy noszenia pracujący w CarryLove.pl są dostępni dla Rodziców w całej Polsce. Ba! Na całym świecie. Nawet nie zgadniecie w ilu krajach byłyśmy dzięki naszej pracy ;) 

Konsultacje on line odbywają się za pośrednictwem zoom'a, Whatsupa lub messengera Fb. Nasi doradcy noszenia zawsze czekają na Was w ustalonej wcześniej godzinie spotkania. Rezerwujemy dla Was bardzo długi czas, dlatego nawet jeśli macie się spóźnić, warto pojawić się na spotkaniu. Nawet jeśli zapomnisz o zajęciach i spóźnisz się kilkadziesiąt minut, pozostaje naprawdę sporo czasu do wykorzystania. Jeśli nie pojawisz się o wyznaczonej godzinie zrobimy wszystko, by "Cię znaleźć". Przygotuj się na to, że będziemy do ciebie pisać/dzwonić. Tak samo jak Tobie zależy nam, by uwolnić Twoje ręce. 

Wybierz najlepszy dla Ciebie i Twojego Maluszka sposób nauki noszenia w chuście z doradcą noszenia CarryLove.pl. Zapraszamy!

Konsultacja indywidualna chustowa w sklepie dla jednej osoby. 
miejsce: Anielewicza 37 u2, Warszawa.
czas trwania: 2 godziny

200 zł

Konsultacja indywidualna chustowa w sklepie dla dwóch osób. 
miejsce: Anielewicza 37 u2, Warszawa.
czas trwania: 2,5 godziny

250 zł

Konsultacja indywidualna chustowa w sklepie - korekta
miejsce: Anielewicza 37 u2, Warszawa.
czas trwania: 60 minut

100 zł

Konsultacja indywidualna chustowa na terenie Warszawy dla jednej osoby. 
miejsce: u Was w domu
czas trwania: 2 godziny

250 zł

Konsultacja indywidualna chustowa na terenie Warszawy dla dwóch osób. 
miejsce: u Was w domu
czas trwania: 2,5 godziny

290 zł

Konsultacja indywidualna chustowa on-line dla jednej osoby. 
miejsce: na zoomie, skypie, Facebook messenger 
czas trwania: 2 godziny

250 zł

Konsultacja indywidualna chustowa on-line dla dwóch osób. 
miejsce: na zoomie, skypie, Facebook messenger 
czas trwania: 2,5 godziny

290 zł

Konsultacje chustowe w Warszawie i on line

Spotkaj się z Doradcą Noszenia Dzieci pracującym w CarryLove.pl tak jak jest Ci najwygodniej. Czekamy na ciebie w Warszawie w sklepie stacjonarnym przy Anielewicza 37. Możemy również dojechać na spotkanie co Twojego domu w Warszawie lub spotkać się on line. 

Co dają konsultacje chustowe w sklepie CarryLove.pl?

Konsultacje chustowe w CarryLove.pl w Warszawie odbywają się w specjalnie wydzielonej przestrzeni w najlepiej zaopatrzonym w chusty, nosidła i akcesoria do noszenia sklepie w stolicy. Do dyspozycji rodziców mamy osobną salę warsztatową. Jest ona wyposażona tak, by Rodzice i Maluszek byli odpowiednio zaopiekowani. W pokoju jest przewijak, mokre chusteczki, podkłady i wkładki laktacyjne. Jest czajnik, w którym można podgrzać wodę na mleko. W trakcie trwania spotkania mama może nakarmić dziecko, uspokoić je, uśpić, czy przewinąć. Jesteśmy przygotowani na naprawdę wszystkie sytuacje :)

Przyjeżdżając na konsultacje chustowe ze swoim maluszkiem do CarryLove.pl masz możliwość korzystania ze wszystkim zasobów, które mamy w sklepie. Nasi doradcy noszenia przygotują na konsultacje chustowe profesjonalny sprzęt - doradcze lalki, różne rodzaje chust (tkane o różnych długościach i kółkowe). Jeśli okaże się, że potrzebne jest coś jeszcze np. nosidełko do noszenia maluszków czy kurtka dla dwojga do przetestowania z już zamotanym maluszkiem, wszystko czeka na miejscu

Jak wygląda konsultacja chustowa w CarryLove.pl w Warszawie?

Na konsultacje chustowe w CarryLove.pl musicie sobie zarezerwować 2-2,5 godziny. Podczas konsultacji mamie może towarzyszyć inna osoba do opieki nad noworodkiem, ale spokojnie - poradzimy sobie również sami! Przed każdą konsultacją wysyłamy ankietę, aby doradca noszenia, który będzie prowadził spotkanie mógł poznać Wasze oczekiwania, możliwości i ewentualne ograniczenia. Szczególnie te ostatnie pozwolą na jak najlepsze "sprzętowe" przygotowanie się do konsultacji.

W trakcie konsultacji chustowej:

  • omówimy wpływ chusty na Wasze dziecko,
  • przyjrzymy się pozycji dziecka w chuście, jaka powinna być, jak ją uzyskać i utrzymać, omówimy podstawowe zasady wiązania chusty,
  • pokażemy i nauczymy się jednego lub 2 wiązań (w zależności od Twojego tempa nauki oraz możliwości jakie daje nam maluszek), wiązania dobierzemy zgodnie z potrzebami rodzica i wiekiem dziecka,
  • opowiemy o chustach, rodzajach, splotach, gramaturach, abyś mogła później wybrać dla siebie najodpowiedniejszy model,
  • odpowiemy na wszelkie pytania.

Na początku ćwiczymy wybrane przez rodzica wiązanie na profesjonalnych lalkach treningowej (2-3 razy), tak aby poznać i zapamiętać schemat wiązania i główne ruchy. Dopiero później, gdy pierwszy strach rodzica przez zamotaniem chusty mija, przechodzimy do ćwiczeń z dzieckiem. Staramy się zawiązać maluszka przynajmniej 2 razy, abyśmy mieli pewność, że robicie to dobrze i bezpiecznie. Podczas nauki wiązania chusty zawsze podążamy za potrzebami dziecka. Jeżeli maluch chce jeść - przerywamy naukę i karmimy, jeżeli ma mokro - przewijamy itd. Właśnie dlatego konsultacje chustowe w CarryLove.pl trwają aż 2-2,5 godziny! Nie martw się, na pewno  zdążysz wszystko opanować.

Na konsultacje chustowe w CarryLove.pl w Warszawie można się umawiać już w ciąży oraz z noworodkami. W chuście można nosić dzieci od urodzenia. Czy doradca jest potrzebny do nauki noszenia w chuście? Zdecydujcie sami! Zapraszamy Rodziców z maluszkami z Warszawy i okolic do naszego sklepu przy Anielewicza 

Doradca noszenia czeka w CarryLove.pl

Każdy z Doradców Noszenia pracujących w CarryLove.pl ma ukończony profesjonalny kurs doradczy i doświadczenie w pracy z chustą, Rodzicem i Maluszkami. Część z nich odbyła szkolenia z masażu Shantala, warsztaty z pielęgnacji i rozwoju dziecka w 1 r.ż. z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Niektórzy Doradcy Noszenia mogę wspomóc w zakresie rehabilitacji (Rehabilitant), laktacji (Promotor Karmienia Piersią), podczas porodów (Doula). 

Konsultacje chustowe on line

Jeśli nie masz możliwości (albo nie chcesz) przyjechać do CarryLove.pl na Anielewicza 37 w Warszawie, a chciałabyś nauczyć się bezpiecznie i zdrowo wiązać swoje dziecko w chustę, zapraszamy na spotkanie on line. One też funkcjonują i sprawdzają się równie dobrze jak nauka face to face z doradcą noszenia. Mamy już spore doświadczenie w tym temacie. Więcej o konsultacjach chustowych on line tutaj. Doświadczeni doradcy noszenia pracujący w CarryLove.pl są dostępni dla Rodziców w całej Polsce. Ba! Na całym świecie. Nawet nie zgadniecie w ilu krajach byłyśmy dzięki naszej pracy ;)  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl