Doradcy noszenia w chustach i nosidłach

Nauka noszenia w chuście przebiega najsprawniej i najłatwiej jeśli w jej trakcie Rodzicowi towarzyszy profesjonalista, czyli doradca noszenia w chustach. W CarryLove.pl czekają na Was doradcy noszenia, którzy ukończyli dwie funkcjonujące w Polsce szkoły noszenia - ClauWi i Akademię Noszenia Dzieci. Prowadzą chustowe konsultacje indywidualne z Rodzicami oraz warsztaty, na których uczą prawidłowo wiązać chustę czy nosić dziecko w nosidle. W sklepie stacjonarnym na co dzień pracują oni z Rodzicami i ich pociechami z Warszawy i okolicy.

Jeśli mieszkasz w Warszawie i okolicach i chcesz się z nami nauczyć motać dziecko w chustę albo potrzebujesz pomocy w doborze nosidła ergonomicznego, zapraszamy! Ofertę konsultacji chustowych i nosidłowych w CarryLove.pl znajdziesz tutaj.

Jeśli nie masz możliwości (albo nie chcesz) przyjechać do CarryLove.pl na Anielewicza 37 w Warszawie, a chciałabyś nauczyć się bezpiecznie i zdrowo wiązać swoje dziecko w chustę, zapraszamy na spotkanie on line. One też funkcjonują i sprawdzają się równie dobrze jak nauka face to face z doradcą noszenia. Mamy już spore doświadczenie w tym temacie. Więcej o konsultacjach chustowych on line i przymiarkach nosidłowych on line tutaj. Doświadczeni doradcy noszenia pracujący w CarryLove.pl są dostępni dla Rodziców w całej Polsce. Ba! Na całym świecie. Nawet nie zgadniecie w ilu krajach byłyśmy dzięki naszej pracy ;) 

Lista doradców noszenia z całej Polski

Jeśli jednak zależy ci na bezpośrednim spotkaniu z doradcą noszenia z twojej okolicy, mamy dla ciebie ich listę. Poniżej znajdziesz polecanych przez CarryLove.pl doradców noszenia z wielu zakątków Polski.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl