Ucz się nosić w chuście i dobierz nosidło ergonomiczne z profesjonalistą!

Jak najłatwiej nauczyć się nosić dziecko w chuście? Bez obaw o prawidłową pozycję maluszka czy odpowiedni dobór wiązania do etapu jego rozwoju. Bez obaw o maluszka. W końcu - bez obaw o bezpieczeństwo noszenia od strony rodzica. Jeśli chcesz mieć z noszeniem tylko pozytywne skojarzenia, spotkaj się z profesjonalistą. Nauka noszenia w chuście przebiega najsprawniej i najłatwiej jeśli w jej trakcie Rodzicowi towarzyszy doradca noszenia w chustach.

W CarryLove.pl czekają na Was doradcy noszenia, którzy ukończyli dwie funkcjonujące w Polsce szkoły noszenia - ClauWi i Akademię Noszenia Dzieci. Prowadzą chustowe konsultacje indywidualne z Rodzicami oraz warsztaty, na których uczą prawidłowo wiązać chustę czy nosić dziecko w nosidle. W sklepie stacjonarnym w Warszawie oraz on line na co dzień pracują z Rodzicami i ich pociechami. 

Jeśli mieszkasz w Warszawie czy okolicach i chcesz się z nami nauczyć motać dziecko w chustę albo potrzebujesz pomocy w doborze nosidła ergonomicznego, zapraszamy do sklepu stacjonarnego przy Anielewicza 37. 

Jeśli jednak masz do nas daleko albo nie chcesz przyjeżdżać do nas do sklepu, nic straconego! W Warszawie nasi doradcy noszenia dojeżdżają również do domu Klienta. Pracujemy też on line! Takie spotkania również pozwalają na bezpośredni kontakt z doradcą noszenia. Dzięki temu już od kilku lat uczymy Rodziców nie tylko w całej Polsce, ale i świecie. Przedstawiamy ofertę konsultacji chustowych (tutaji nosidłowych w CarryLove.pl (tu).

 

Więcej o tym czy warto uczyć się nosić w chuście z doradcą noszenia pisałyśmy tutaj. Z kolei o cechach dobrego nosidełka do noszenia dzieci przeczytasz tu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl