Ucz się nosić w chuście i dobierz nosidło ergonomiczne z profesjonalistą!

Rozwój dziecka jest bardzo ważny. W CarryLove.pl dbamy zarówno o odpowiednią pozycję i kręgosłup dziecka jak również komfort rodzica. U nas z pewnością poczujesz się zaopiekowany i ważny - potrzeby Twoje i Twojego noworodka stawiane są zawsze na pierwszym miejscu.

W CarryLove.pl czekają na Was doradcy noszenia, którzy ukończyli dwie funkcjonujące w Polsce szkoły noszenia - ClauWi i Akademię Noszenia Dzieci. Prowadzą indywidualne konsultacje z Rodzicami oraz warsztaty, na których uczą prawidłowo wiązać chustę czy nosić dziecko w nosidle. W sklepie stacjonarnym w Warszawie oraz on line na co dzień pracują z Rodzicami i ich pociechami. W swojej ofercie mamy chusty do noszenia dzieci, bezpieczne nosidełka ergonomiczne dla niemowląt, nosidełka turystyczne i akcesoria, zarówno do noszenia swojego maluszka jak i starszego dziecka. 

 

Nauka noszenia dziecka w chuście lub nosidełku Stacjonarnie

Jeśli mieszkasz w Warszawie czy okolicach i chcesz się z nami nauczyć motać dziecko w chustę albo dobrać nosidło dla swojego niemowlaka, zapraszamy do sklepu stacjonarnego przy Anielewicza 37. Ważne jest dla nas dopasowanie idealnego rozwiązania aby okres noszenia był dla Was wspaniałym wspomnieniem. Umów się z nami i przyjdź razem ze swoim dzieckiem.

U Ciebie w domu

Jeśli jednak masz do nas daleko albo nie chcesz przyjeżdżać do nas do sklepu, nic straconego! W Warszawie nasi doradcy dojeżdżają również do domu Klienta. Pamiętaj idealne nosidło to takie, które jest dopasowane indywidualnie.

Nauka wiązania chusty On line

Pracujemy też on line! Takie spotkania również pozwalają na bezpośredni kontakt z doradcą noszenia. Dzięki temu już od kilku lat uczymy Rodziców nie tylko w całej Polsce, ale i świecie. Przedstawiamy ofertę konsultacji chustowych (tutaj) Pamiętaj, że specjalizujemy się w chustach i nosidłach ergonomicznych.

Więcej o tym czy warto uczyć się nosić w chuście z doradcą noszenia pisałyśmy tutaj. Z kolei o cechach dobrego nosidełka do noszenia dzieci przeczytasz tu.

Konsultacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl