Jak zakładać nosidło hybrydowe na plecy? Na przykładzie Fidella FlyClick.

Każde nosidełko hybrydowe możemy nosić z przodu na naszym brzuchu i na plecach. Jest to wygodny i wbrew pozorom prosty sposób na noszenie nieco starszego dziecka. Gdy dziecko siedzi, chce więcej widzieć, rozgląda się i kręci gdy jest noszone w nosidle z przodu to znak, że czas przełożyć je na plecy.

Na naszych plecach nasz maluszek będzie widział wszystko zza naszego ramienia i to z naszej perspektywy. Na pewno będzie nam wdzięczny, że jest wyżej i jest w stanie na górskiej wędrówce podziwiać góry.

Jak założyć nosidełko hybrydowe na plecy?

  1. Zapnij pas biodrowy nosidła hybrydowego i nie dociągaj go do końca, tak abyś mogła przesunąć pas biodrowy razem z dzieckiem na plecy.
  2. Ułóż dziecko z przodu nosidełka hybrydowego i przykryj panelem plecy dziecka tak aby siedziało symetrycznie i równo (panel otulał uda i plecy dziecka).
  3. Chwyć mocno i stabilnie 2 pasy naramienne pomiędzy sobą a dzieckiem w jedną rękę. Chwytając prawą ręką 2 pasy naramienne nosidła będziemy przekładać dziecko przez prawe biodro, a lewą ręką - przez lewe biodro.
  4. Przekładamy 2 pasy naramienne na stronę przeciwną i przekręcamy pas biodrowy tak aby dziecko znalazło się na naszym biodrze.
  5. Zakładamy trzymane napięte pasy naramienne na nasze jedno ramie, ustawiając dziecko na naszych plecach w finalnej pozycji.
  6. Przekładamy jeden pas naramienny przez nasze ramię.
  7. Podciągamy pas biodrowy do góry, tak aby dziecko widziało zza naszego ramienia i mocno go dociągamy.
  8. Dociągamy pasy naramienne, prowadzimy je pod pachą na uda dziecka, krzyżujemy pod jego pupą, przekładamy pod nóżkami i wiążemy z przodu na 2 razy.

Wszystkie nosidełka hybrydowe znajdziesz tutaj.

Pokażę jak założyć nosidło hybrydowe na plecy na przykładzie nosidełka Fidella Fusion Toddler 2.0

Pamiętaj, że do każdego nosidełka ergonomicznego powinnaś dostać instrukcję obsługi. Jeżeli założenie malucha na plecy sprawia Ci trudność pamiętaj, że możesz zgłosić się do doradcy noszenia, który pokaże Ci krok po kroku jak z to zrobić bezpiecznie i dobrze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl