Blog pełen tulenia

Doradcy noszenia CarryLove.pl nie tylko uczą nosić, masować, tulić i cieszyć się Waszym Rodzicielstwem. Mają też ogromną wiedzę o chustach, nosidełkach, bliskości, prawidłowej pielęgnacji i wielu innych zagadnieniach ważnych w pierwszych latach macierzyństwa. Właśnie dlatego powstał Blog CarryLove.pl - Blog pełen tulenia i sprawdzonej, rzetelnej wiedzy.

Konsultacje chustowe i nosidłowe ONLINE!
Konsultacje chustowe i nosidłowe ONLINE! 0

 

Nie masz możliwości przyjechać na konsultacje chustowe lub nosidełkowe do CarryLove.pl w Warszawie, a chciałabyś się nauczyć się dobrze wiązać swoje dziecko w chustę czy bezpiecznie wkładać je do nosidła? Masz do nas daleko, Twoje dziecko nie lubi jeździć autem? A może w ogóle nie mieszkasz w Warszawie, ale wiesz, że nasi doradcy noszenia są fachowcami w swojej dziedzinie? Mamy dla Ciebie propozycję! UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE ON-LINE i bądź pewna, że zawiązałaś chustę poprawnie, wybrałaś idealne nosidło i nosisz swoje dziecko bezpiecznie i zdrowo. 

Nauka wiązania chusty ON LINE

Jeśli chcesz się nauczyć z nami nosić swojego maluszka w chuście on line, mamy dla dzieci dwie propozycje. Możemy przed spotkaniem wysłać Ci wszystko czego potrzebujesz do nauki, możesz też w trakcie konsultacji użyć swojej chusty i ćwiczyć od razu ze swoim dzieckiem. 

KONSULTACJA CHUSTOWA ON LINE Z PAKIETEM

  • Wysyłamy pakiet, w skład którego wchodzi chusta (długość dobrana wcześniej na podstawie gabarytów osób uczących się) + lalka treningowa (jest to profesjonalnie dociążana lalka treningowa do nauki wiązania) i umawiamy się na spotkanie ON-LINE w dogodnym dla Ciebie terminie. Konsultacja trwa 2,5-3h w zależności od ilości osób w niej uczestniczących. Na spotkaniu omawiamy i uczymy się 1 wiązania. W pierwszej kolejności ćwiczymy wiązanie na lalce treningowej (2-3 razy), tak aby poznać i zapamiętać schemat wiązania i główne ruchy, a następnie przechodzimy do ćwiczeń na dziecku i staramy się zawiązać je przynajmniej 2 razy, abyśmy mieli pewność, że robicie to dobrze i bezpiecznie. Pakiet jest do Twojej dyspozycji przez 4 dni, abyś mogła utrwalić sobie wiązanie na lalce.

KONSULTACJA CHUSTOWA ON LINE NA TWOJEJ CHUŚCIE

  • Kup chustę, którą wcześniej sobie upatrzyłaś lub jeżeli nie jesteś pewna jaką masz wybrać - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i pomożemy Ci podjąć decyzję. Umów się z nami na naukę jej wiązania. Konsultacja jest bardzo podobna do opisanej wyżej, ale wiążemy od razu dziecko w Twoją nową chustę. Pamiętaj, aby przed naszym łączeniem uprać nową chustę. 

Koszt konsultacji chustowych on line sprawdzić możesz tutaj

PRZYMIARKI NOSIDŁOWE ON LINE

KONSULTACJA NOSIDEŁKOWA Z PAKIETEM

  • Wysyłamy Ci 4 nosidełka (Tula Free-to-grow, Kavka MultiAge, Fidella Fusion i LennyLamb LennyUpGrade - pakiet jest możliwy do modyfikacji) na 4 dni (pakiet testowy) i umawiamy się ON-LINE na dogodną dla Ciebie godzinę. W ten sposób, zdalnie, doradca noszenia pomoże Ci w dobrym ułożeniu dziecka, odpowiednim wyregulowaniu i dopasowaniu do Ciebie i malucha.
  • Koszt wypożyczenia nosidełek na 4 dni to 64 zł a koszt konsultacji to 65 zł, która trwa 45-60 minut, jeśli natomiast po niej decydujesz się na zakup, będzie to konsultacja bezpłatna. Nosidła po takiej konsultacji będą jak zawsze przez nas czyszczone i dezynfekowane.

Koszt konsultacji (przymiarek) nosidełkowych on line sprawdzić możesz tutaj.

DARMOWA KONSULTACJA Z TWOIM NOSIDŁEM

  • Kup nosidełko z wysyłką w CarryLove.pl, które wcześniej sobie upatrzyłaś, a jeżeli nie wiesz na które się zdecydować zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Możesz umówić się z naszymi doradcami noszenia na DARMOWE szkolenie z jego regulacji i zakładania. Konsultacja trwa 45 minut, podczas których doradca noszenia pokaże Ci wszystkie możliwości i opcje.

Konsultacje on-line, co trzeba przygotować

Aby spotkać się on-line z doradcami noszenia CarryLove.pl potrzebujesz:

  • komputer/telefon, a na nim Skype lub Facebook messenger 
  • stałe i szybkie łącze internetowe 
  • osobę do asekuracji przy nauce wiązania na plecach
  • dziecko. 

Odezwij się do nas a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania :)
mail info@carrylove.pl
tel. (48) 506 805 579

Komentarze do wpisu (0)

Współpraca

Blog CarryLove.pl co miesiąc czyta kilkadziesiąt tysięcy Rodziców. Znajdują tu sprawdzone rozwiązania, najświeższą i sprawdzoną wiedzę o różnych aspektach funkcjonowania Rodziny. Blog CarryLove.pl nie ogranicza się do tematyki noszenia i relacji bliskości z Maluszkiem. Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie związanej z życiem rodzinnym, producentem potrzebnych Dzieciom i Rodzicom produktów czy ekspertem pracującym z najmłodszymi, zapraszamy! Blog pełen tulenia to miejsce, w którym eksperci mają prawo głosu! Masz pomysł na kolejny artykuł na naszej stronie? Napisz do nas.

Napisz do nas >
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl