Konsultacje chustowe i nosidłowe ONLINE!
Konsultacje chustowe i nosidłowe ONLINE!

Nie masz możliwości przyjechać do nas na Anielewicza 37 w Warszawie a chciałabym nauczyć się bezpiecznie i zdrowo wiązać swoje dziecko w chustę?
Masz do nas daleko, Twoje dziecko nie lubi jeździć autem a szukasz idealnego dla Was nosidełka? Boisz się, czy podołasz w jego założeniu, czy poradzisz sobie z regulacją, czy Twoje dziecko będzie w nim prawidłowo siedziało?

Mamy dla Ciebie propozycję!

UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE ON-LINE i bądź pewna, że zawiązałaś chustę poprawnie, wybrałaś idealne nosidło i nosisz swoje dziecko bezpiecznie i zdrowo :)

Nauka wiązania chusty:

KONSULTACJA Z PAKIETEM

 • Wysyłamy pakiet, w skład którego wchodzi chusta (długość dobrana wcześniej na podstawie gabarytów osób uczących się) + lalka treningowa (jest to profesjonalnie dociążana lalka treningowa do nauki wiązania) i umawiamy się na spotkanie ON-LINE w dogodnym dla Ciebie terminie. Konsultacja trwa 2,5-3h w zależności od ilości osób w niej uczestniczących. 
  Na spotkaniu omawiamy i uczymy się 1 wiązania.
  W pierwszej kolejności ćwiczymy wiązanie na lalce treningowej (2-3 razy), tak aby poznać i zapamiętać schemat wiązania i główne ruchy, a następnie przechodzimy do ćwiczeń na dziecku i staramy się zawiązać je przynajmniej 2 razy, abyśmy mieli pewność, że robicie to dobrze i bezpiecznie.
  Pakiet jest do Twojej dyspozycji przez 4 dni, abyś mogła utrwalić sobie wiązanie na lalce :)
 • Koszt konsultacji online wraz z wysyłką i wypożyczeniem pakietu na 4 dni (chusta + lalka) to 240 zł dla jednego rodzica (2h nauki) i 260 zł dla 2 rodziców (3h nauki).

KONSULTACJA NA TWOJEJ CHUŚCIE

 • Kup chustę, którą wcześniej sobie upatrzyłaś lub jeżeli nie jesteś pewna jaką masz wybrać - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i pomożemy Ci podjąć decyzję. Umów się z nami na naukę jej wiązania. Konsultacja jest bardzo podobna do opisanej wyżej ale wiążemy od razu dziecko w Twoją nową chustę. Pamiętaj aby uprać nową chustę przed spotkaniem (zalecenia dot prania znajdują się na metce:))
 • Koszt konsultacji online to 200 zł dla jednego rodzica (2h nauki) i 230 zł dla 2 rodziców (3h nauki).

 

NOSIDŁA

KONSULTACJA Z PAKIETEM

 • Wysyłamy Ci 4 nosidełka (Tula Free-to-grow, Kavka MultiAge, Fidella Fusion i LennyLamb LennyUpGrade - pakiet jest możliwy do modyfikacji) na 4 dni (pakiet testowy) i umawiamy się ON-LINE na dogodną dla Ciebie godzinę. W ten sposób, zdalnie, doradca noszenia pomoże Ci w dobrym ułożeniu dziecka, odpowiednim wyregulowaniu i dopasowaniu do Ciebie i malucha.
 • Koszt wypożyczenia nosidełek na 4 dni to 64 zł a koszt konsultacji to 65 zł, która trwa 45-60 minut, jeśli natomiast po niej decydujesz się na zakup, będzie to konsultacja bezpłatna. Nosidła po takiej konsultacji będą jak zawsze przez nas czyszczone i dezynfekowane.

DARMOWA KONSULTACJA Z TWOIM NOSIDŁEM

 • Kup nosidełko w CarryLove, które wcześniej sobie upatrzyłaś a jeżeli nie wiesz na które się zdecydować zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! i umów się z nami na DARMOWE szkolenie z jego regulacji i zakładania. Konsultacja trwa 45 minut, podczas których doradca noszenia pokaże Ci wszystkie możliwości i opcje.
   

Aby spotkać się z nami On-line potrzebujemy:

 • komputer - Skype lub Facebook messenger 
 • stałe i szybkie łącze internetowe 
 • osobę do asekuracji przy nauce wiązania na plecach
 • dziecko ;)


Odezwij się do nas a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania :)
mail info@carrylove.pl
tel. (48) 506 805 579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl