Blog pełen tulenia

Doradcy noszenia CarryLove.pl nie tylko uczą nosić, masować, tulić i cieszyć się Waszym Rodzicielstwem. Mają też ogromną wiedzę o chustach, nosidełkach, bliskości, prawidłowej pielęgnacji i wielu innych zagadnieniach ważnych w pierwszych latach macierzyństwa. Właśnie dlatego powstał Blog CarryLove.pl - Blog pełen tulenia i sprawdzonej, rzetelnej wiedzy.

Kategorie bloga
Promocje
Wełniana kominiarka niemowlęca (balaklawa) - NUI ORGANICS - jasnożółty
Wełniana kominiarka niemowlęca (balaklawa) - NUI ORGANICS - jasnożółty

76,00 zł

Cena regularna: 95,00 zł

Najniższa cena: 95,00 zł
Wełniana kominiarka dziecięca (balaklawa) - NUI ORGANICS - czarno-białe paski
Wełniana kominiarka dziecięca (balaklawa) - NUI ORGANICS - czarno-białe paski

87,20 zł

Cena regularna: 109,00 zł

Najniższa cena: 109,00 zł
Wełniane ocieplacze na nóżki - NUI ORGANICS - indygo
Wełniane ocieplacze na nóżki - NUI ORGANICS - indygo

71,20 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
Wełniany sweterek z kapturem - NUI ORGANICS - kakaowy
Wełniany sweterek z kapturem - NUI ORGANICS - kakaowy

220,00 zł

Cena regularna: 275,00 zł

Najniższa cena: 275,00 zł
Wełniane grube skarpety dla dorosłych - NUI ORGANICS - sand
Wełniane grube skarpety dla dorosłych - NUI ORGANICS - sand

63,20 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
Wełniany sweterek z jedwabiem - NUI ORGANICS - grafitowo-srebrny
Wełniany sweterek z jedwabiem - NUI ORGANICS - grafitowo-srebrny

157,60 zł

Cena regularna: 197,00 zł

Najniższa cena: 197,00 zł
Wełniany rampers niemowlęcy krasnal - NUI ORGANICS - grafitowy
Wełniany rampers niemowlęcy krasnal - NUI ORGANICS - grafitowy

239,20 zł

Cena regularna: 299,00 zł

Najniższa cena: 299,00 zł
Wełniane skarpety dziecięce - NUI ORGANICS - rust
Wełniane skarpety dziecięce - NUI ORGANICS - rust

36,00 zł

Cena regularna: 45,00 zł

Najniższa cena: 45,00 zł
Wełniane legginsy termoaktywne dla niemowląt - NUI ORGANICS - stalowy
Wełniane legginsy termoaktywne dla niemowląt - NUI ORGANICS - stalowy

108,00 zł

Cena regularna: 135,00 zł

Najniższa cena: 135,00 zł
Wełniana czapka pilotka -NUI ORGANICS - różowy
Wełniana czapka pilotka -NUI ORGANICS - różowy

60,00 zł

Cena regularna: 75,00 zł

Najniższa cena: 75,00 zł
Wełniane grube skarpety dla dorosłych - NUI ORGANICS - spray
Wełniane grube skarpety dla dorosłych - NUI ORGANICS - spray

63,20 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
Wełniane grube skarpety niemowlęce (dwupak) - NUI ORGANICS - silver/charcoal
Wełniane grube skarpety niemowlęce (dwupak) - NUI ORGANICS - silver/charcoal

63,20 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
Konsultacja nosidełkowa i przymiarki w sklepie stacjonarnym
Konsultacja nosidełkowa i przymiarki w sklepie stacjonarnym 0

 

Każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania względem noszenia dzieci i idealnego nosidełka. Rodzice mają też - co oczywiste - różną budowę ciała. Nie ma produktów do noszenia dzieci, które idealnie pasują każdemu człowiekowi. Nie ma nosidła uniwersalnego! Dlatego tak ważne jest, by korzystać z możliwości przymierzenia jak największej ilości modeli nosideł do noszenia dziecka.

Każdemu z nas może odpowiadać zupełnie inne nosidełko. Jedni wybiorą model ze sztywnym pasem biodrowym, a inni z miękkim, bardziej chustowym. Jedni skupią się na nosidłach klamrowych, inni będą woleli hybrydę lub nosidło wiązane. Osoby szczuplejsze będą potrzebowały innego nosidełka niż osoby z większym rozmiarem. Jak wybrać najlepsze nosidło? Koniecznie z doradcą noszenia CarryLove.pl, koniecznie na przymiarkach nosidełkowych.

Na takim spotkaniu przekazujemy rodzicom sporą ilość informacji o nosidłach. Możesz na nich przymierzyć nie tylko nosidła, ale masz też możliwość sprawdzenia ubrania odzieży dla dwojga. I najważniejsze, jesteśmy po to, by rozwiać wszystkie ewentualne wątpliwości!

Przymiarki nosidłowe w Warszawie - podstawowe informacje

Chcesz przyjść do CarryLove.pl w Warszawie i przymierzyć interesujące cię nosidełka do noszenia dzieci na miejscu w sklepie? Masz kilka opcji:

 • możesz przyjechać do nas z maluszkiem, a my po krótkim wywiadzie zaproponujemy Ci 2-3 nosidełka, które najbardziej spełniają Twoje oczekiwania. Nosidła przymierzysz samodzielnie. Jesteśmy do dyspozycji i jeżeli nasza pomoc będzie potrzebna to jej udzielimy - wystarczy, że nas zawołasz. Jesteśmy dostępni cały czas w sklepie, ale nasza dostępność jest różna w zależności od ilości klientów. Może się zdarzyć, że będziesz musiała zaczekać, bo doradcy noszenia będą obsługiwali innych, zapisanych na konsultacje klientów.

 • możesz skorzystać z indywidualnej konsultacji ze specjalistą i umówić się z nami na konkretny dzień i godzinę. Masz wtedy pewność, że doradca noszenia będzie tylko do Twojej dyspozycji i nie będziesz musiała czekać w kolejce. Wybór nosidełka z naszą pomocą z pewnością będzie łatwiejszy.

  Taka usługa kosztuje 85 zł, a dobór odpowiedniego dla Ciebie i Twojego Dziecka nosidełka trwa około 45-60 minut. Jeżeli zdecydujesz się na zakup nowego nosidła (w dniu konsultacji lub w przeciągu 30 dni od spotkania, zachowując paragon) to jego cenę pomniejszymy o 85 zł, które wydałaś na konsultacje z naszym doradcą noszenia. Przymiarki będą więc gratisowe.

  Umów się na spotkanie nosidełkowe w naszym sklepie w Warszawie przez internet.

Jak wygląda konsultacja nosidełkowa w naszym showroomie Warszawie?

By dobrze dobrać nosidło potrzebujemy kilku informacji o tobie, innych osobach, które pewnie też będą nosidło używać i o samym dziecku. Jak więc wyglądają konsultacje nosidełkowe? Poniżej opisałyśmy ich przebieg krok po kroku:

 1. Doradca noszenia zada Ci kilka ważnych pytań, opowiesz o swoich potrzebach i potrzebach Twojego dziecka. Ważny dla nas jest też rozmiar ubranek niemowlaka i stopień jego rozwoju. Zazwyczaj pytamy czy wcześniej używaliście chusty (a to znaczy, że dzieci znają ten specyficzny sposób noszenia przodem do rodzica).

 2. Specjalista zaproponuje Ci kilka nosideł, które spełniają wcześniej wymienione oczekiwania. W zasadzie każde dziecko możesz nosić w różnych rodzajach nosidełek, w zależności od twoich preferencji, ale też np. możliwości fizycznych wśród nosideł, które przymierzymy będą modele: klamrowe, hybrydowe lub wiązane.

 3. Doradca pomoże Ci przymierzyć nosidełka i wyregulować je tak, aby noszenie było komfortowe dla Ciebie i maluszka. Większość modeli nosideł ma obecnie system regulacji panelu, który okrywa plecy dziecka. Umożliwia to lepsze dopasowanie nosidełka do konkretnego dziecka, szczególnie tego malutkiego. W tym artykule opisałyśmy już bezpieczne nosidło dla dziecka niesiedzącego.

 4. Po wybraniu jednego modelu doradca nauczy Cię jak zakładać nosidełko z dzieckiem na plecy, jeżeli będziesz chciała to właśnie wtedy jest możliwość samodzielnego wrzucenia dziecka na plecy pod okiem doradcy. Zapewnia to z pewnością spore poczucie bezpieczeństwa.

  Razem z doradcą noszenia wyregulujecie też nosidełko. Zawsze dokładnie tłumaczymy zasady regulacji, abyś miała pewność, że wiesz wszystko na jego temat i będziesz umiała samodzielnie, bez pomocy osób trzecich wyregulować je w przyszłości.

Koszty dobrania nosidełka dla dziecka razem z doradcą

Usługa kosztuje 85 zł a dobór trwa około 45-60 minut. Jeżeli zdecydujesz się na zakup swojego nosidełka w CarryLove.pl w dniu konsultacji wówczas nie ponosisz za nią kosztu. Jeżeli wrócisz do nas w przeciągu 30 dni (ważne - z paragonem za konsultacje nosidełkowe!) to cenę nosidła pomniejszymy o 85 zł, czyli o koszt wcześniejszej konsultacji. Nie musisz dokonywać zakupu od razu, masz możliwość namysłu. Pamiętaj tylko żeby zachować paragon potwierdzający odbycie z naszym doradcą konsultacji nosidełkowych.

Po konsultacji nosidełkowej nasi klienci często decydują się też na wypożyczenie jednego czy dwóch nosideł, wybranych z pomocą naszych doradców. Myślę, że to całkiem dobry pomysł. Zdarza się, że produkt, w którym było nam wygodnie w trakcie spotkania po dwugodzinnym spacerze takie komfortowe już nie jest. Warto to sprawdzić i np. razem ze starszym dzieckiem czy domowym zwierzakiem wybrać się na dłuższą wyprawę do lasu.

Konsultacje nosidełkowe - dlaczego warto z nich skorzystać?

Powodów, z których warto skorzystać w profesjonalnych konsultacji nosidełkowych jest wiele. Wymieniamy jedynie kilka z nich:

 • Każdy z nas ma inne potrzeby, oczekiwania względem nosidełka oraz co najważniejsze różną budowę ciała. Dla każdego będzie pasowało więc inne nosidełko. Jedni rodzice wybiorą produkt ze sztywnym pasem biodrowym, a inni z miękkim, nawet szytym z chusty. Osoby szczuplejsze będą potrzebowały innego nosidełka niż osoby z większym rozmiarem ubrań. W CarryLove.pl w Warszawie mamy nosidła około 30 producentów. To różne kategorie produktów. Nosidełka różnią się często detalami, na które bez pomocy profesjonalisty klient w ogóle nie zwraca uwagi. A często mają one przełożenie np. na poziom poczucia bezpieczeństwa dzieci. 

 • Przymierzysz nosidełka pod okiem doradcy noszenia - jest to specjalista, po licznych szkoleniach, który na pewno pomoże Ci dobrać coś idealnego dla Ciebie, ale również podpowie w którym nosidełku Twój maluszek ma najlepszą pozycję. Pamiętaj, nosidełko idealne dla każdego nie istnieje! Informacje o tym, że znajomej w modelu X czy Y było wygodnie wcale nie znaczą, że będzie ono wygodne dla ciebie i twojego dziecka.

 • Doradca noszenia nauczy Cię jak regulować nosidełko pod siebie i dziecko, tak aby czuć się w nim komfortowo i pewnie. Pokaże krok po kroku, a później pomoże zarzucić dziecko na plecy jeżeli siedzi już samodzielnie. Możesz skorzystać z takiej pomocy, by mieć pewność, że zakładasz nosidło dla dziecka prawidłowo.

 • Po konsultacji zawsze możesz do nas wrócić jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do regulacji oraz pozycji swojego maluszka w nosidełku. Jesteśmy tam po to, by wspierać noszenie dzieci nie tylko w chwili zakupu. Informacji udzielamy zawsze, nie tylko w trakcie zakupów!

Nauka noszenia dzieci w nosidełkach przez internet

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie czy okolicach, nic straconego! Doradcy noszenia CarryLove.pl pracują też on line. Możesz się z nimi umówić na przymiarki nosidłowe przez internet. Tak też znajdziemy dla Ciebie najlepsze nosidełko.

Podobnie jak w przypadku konsultacji na miejscu, najpierw zbierzemy od ciebie sporo informacji na temat dziecka i twoich wymogów. Później wyślemy wybrane nosidło (a raczej kilka - 3-4 modele) do twojego domu i połączymy się na konsultację on line w wybranym przez ciebie dniu i godzinie. Przez internet również z powodzeniem pomagamy wybrać najwygodniejsze nosidło dla dziecka.

Komentarze do wpisu (0)

Współpraca

Blog CarryLove.pl co miesiąc czyta kilkadziesiąt tysięcy Rodziców. Znajdują tu sprawdzone rozwiązania, najświeższą i sprawdzoną wiedzę o różnych aspektach funkcjonowania Rodziny. Blog CarryLove.pl nie ogranicza się do tematyki noszenia i relacji bliskości z Maluszkiem. Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie związanej z życiem rodzinnym, producentem potrzebnych Dzieciom i Rodzicom produktów czy ekspertem pracującym z najmłodszymi, zapraszamy! Blog pełen tulenia to miejsce, w którym eksperci mają prawo głosu! Masz pomysł na kolejny artykuł na naszej stronie? Napisz do nas.

Napisz do nas >
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl