Rok 2022. Jaki był dla chustoświata? Jaki był dla CarryLove.pl? 0
Rok 2022. Jaki był dla chustoświata? Jaki był dla CarryLove.pl?

W nowy rok wchodziłyśmy pełne nadziei, że kolejne miesiące będą wolne od pandemicznych obostrzeń i ogólnie lepsze niż rok 2021. Faktycznie z miesiąca na miesiąc do CarryLove.pl wracał tryb normalnej pracy. Wciąż pracowałyśmy i pracujemy zdalnie, prowadząc konsultacje chustowe i mierząc nosidełka z rodzicami z całej Polski (i nie tylko!), jednak warszawscy rodzice coraz tłumniej wracali w gościnne progi naszego sklepu w Warszawie. Dziś tak jak kiedyś uwalniamy ręce zarówno w naszej salce szkoleniowej, jak i w waszych domach. Ten powrót do normalności bardzo cieszy.

Nowości w CarryLove.pl w 2022 roku

W 2022 r. w asortymencie CarryLove.pl pojawiły się kolejne marki, zarówno te od lat będące na rynku, jak i te, które miały swoje premiery. 

Nosidła Little Frog w ofercie CarryLove.pl

Wśród modeli nosidełek na dobre zadomowiła się w CarryLove.pl firma Little Frog i jej modele: Prime, czyli nosidełko dla maluszków oraz nowość z lata 2022 r. - chustonosidlo Cross Hybrid. Nasi Klienci bardzo je polubili i od tego roku Little Frog jest stale obecny podczas przymiarek nosidełkowych.

Qusy - nowa marka nosidełkowa

Z kolei w drugiej połowie roku zaczęłyśmy pracować z zupełnie nową marką nosidełkową - Qusy Baby. Po kilku tygodniach testów i przymiarek miałyśmy wyrobione zdanie o tym produkcie, na blogu znajduje się nasza opinia o Qusy

Nowe nosidełko nawet dla noworodka - Storchenwiege Wrap

Nowością było również nieco zmodyfikowane nosidełko dla najmłodszych niemowląt Storchenwiege. Do wersji 2015 i Slim dołączył model Storchenwiege Wrap, mający szerokie chustowe pasy naramienne. Dzięki nim górę nosidełka można wywinąć w motyle takie jak w przypadku chustowego kangurka, co bardzo dobrze odciąża plecy rodzica i jednocześnie stabilizuje pozycję dziecka. To nosidełko polubili nie tylko chustonoszący rodzice. W osobnym artykule przeczytasz więcej o wszystkich modelach nosidełek Storchenwiege.

Kavka Handy - jeszcze lepsze nosidełko hybrydowe

Bardzo nas cieszy, że znane i cenione firmy cały czas pracują nad swoimi produktami i je ulepszają. W 2022 r. takie małe a znaczące ulepszenie wprowadziła Kavka w swoim chustonosidle. Handy ma zmieniony sposób zapinania kapturka. Dość nieintuicyjne i trudne do zapięcia z już w śpiącym w nosidełku dzieckiem napy tuż przy szyi dziecka zastąpiono zapięciem na przodzie panelu. Teraz jest łatwiej doczepić kapturek jest jest taka potrzeba, a samo miejsce wpięcia jest w zasadzie niewidoczne. To była naprawdę dobra zmiana! Zobacz dostępne od ręki w CarryLove.pl nosidła Kavka Handy.

Jak szkolą się doradcy noszenia CarryLove.pl?

Pracujące w CarryLove.pl doradczynie noszenia dzieci nie spoczywają na laurach. Wciąż się szkolimy, odświeżamy umiejętności i zdobywamy nowe umiejętności. Z tego wszystkiego na co dzień korzystają odwiedzający nas rodzice i ich maluszki. W 2022 r. brałyśmy udział w warsztatach nosidełkowych, organizowanych przez producentów marek Lenny Lamb (program Noś Fitterka) oraz Kavka. Dzięki nim nasze przymiarki nosidłowe były dla was jeszcze efektywniejsze niż wcześniej! 

Działałyśmy również w organizacji zrzeszającej doradców noszenia z całej Polski, czyli stowarzyszeniu Sedno. Brałyśmy udział w webinarach i - o tym poniżej - organizowanym przez Sedno największym chustowydarzeniu w Polsce. 

Same zaczęłyśmy również szerzej przekazywać swoją wiedzę i promować ekspertów, których wiedzę cenimy. W ten sposób powstały Poranki z CarryLove.pl, czyli nasze łączenia na żywo na Facebooku i Instagramie. W 2023 r. na pewno tą inicjatywę będziemy kontynuować, pomysłów na tematy mamy mnóstwo. 

Szalony koniec roku 2022!

Końcówka 2022 r. była niezwykle intensywna. Jak co roku doradczynie CarryLove.pl wzięły udział w największym babywearingowym wydarzeniu, jakim jest poznańska Konferencja Noszenia Dzieci. Tym razem do Warszawy wróciłyśmy z ogromnym wyróżnieniem. CarryLove.pl otrzymał CHUSTOOSKARA w kategorii SKLEP. Tak, jury konkursu potwierdziło to, co wiemy już od dawna! Jesteśmy najlepszym sklepem babywearingowym w Polsce! Naładowane dobrą energią możemy działać dalej, szczególnie że plany na 2023 rok mamy niezwykle ambitne. Co nas i CarryLove.pl czeka w przyszłym roku? Ogromny rozwój! 

Plany CarryLove.pl na 2023!

Po tak cudownym końcu roku mamy mnóstwo chęci do pracy. To dobrze, bo już wiemy, że w 2023 r. będzie się działo dużo pozytywnych rzeczy! Już za niedługo CarryLove.pl zmienia siedzibę. Będziemy mieć więcej miejsca i nie zawahamy się z tego korzystać! Nasze doradczynie noszenia będą już nie tylko uczyć chustonoszenia i przymierzać nosidełka. Będziemy miały przestrzeń na nowe warsztaty (prawidłowa pielęgnacja maluszka, masaż Shantala), spotkania dla mam, rodziców z maluszkami i kobiet w ciąży i… na razie nie zdradzamy wszystkiego. 

Innowacyjne nosidło do noszenia dzieci!

W 2023 r. w sklepie pojawią się kolejne marki. Będzie też nasza autorska nowość - nosidełko do noszenia CarryMe! Pracujemy nad nim już od dawna i mamy nadzieję, że nosidło przypadnie do gustu rodzicom i maluszkom. Włożyłyśmy w jego przygotowanie mnóstwo serca, naszych wieloletnich doświadczeń i wiedzy wyniesionej z setek konsultacji nosidełkowych. Już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów. Nie możemy się doczekać 2023 r. A wy?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl