Konsultacja chustowa

Warszawska Biblioteka Chustowa

Skorzystaj z Warszawskiej Biblioteki Chustowej i wypożycz za darmo swoją pierwszą chustę. Sprawdź czy chustowanie jest dla ciebie. Chustę pomogą ci wybrać doradcy noszenia pracujący w CarryLove.pl. Zapraszamy!

W CarryLove.pl prowadzimy Warszawską Bibliotek Chustową, w której wypożyczenie chusty jest nieodpłatne na 4 dni. Wypożyczenie jest za darmo, pobieramy jedynie kaucję zwrotną w gotówce w wysokości 200 zł za chustę długą i 150 zł za chustę kółkową. Kaucja zwracana jest później przy zwrocie chusty również w gotówce. Jeżeli masz pozytywny feedback chustowy wyślij go nam wcześniej na maila lub na facebooku - wówczas nie pobierzemy od Ciebie kaucji :)

Zasady działania Warszawskiej Biblioteki Chustowej

Warszawska Biblioteka Chustowa działa w sklepie CarryLove.pl. Chusty wypożyczamy bezpłatnie stacjonarnie, z odbiorem i zwrotem osobistym w godzinach otwarcia sklepu.

Maksymalny czas wypożyczenia to 4 dni, tak aby każdy miał możliwość przetestowania chust. Jeżeli możliwość wypożyczenia chusty na dłuższy okres - po 4 dniach jest to opłata 5 zł za dzień.

Na miejscu nie pokazujemy i nie uczymy wiązania - jest możliwość umówienia się z doradcą noszenia na indywidualną konsultację chustową w sklepie.

Przed zwrotem wypozyczonej chusty do Warszawskiej Biblioteki Chustowej należy ją wyprać (zalecenia dotyczące prania znajdują się na metce przy chuście). Dzięki temu kolejna osoba wypożyczająca chustę z Biblioteki od razu będzie mogła jej używać. Jeśli nie masz czasu na pranie, albo szkoda ci poświęcić na nie kilka godzin wypożyczenia, możesz również zlecić to nam - za wypranie chusty po wypożyczeniu pobieramy opłatę 10 zł.

Jak wypożyczyć chustę w Warszawskiej Bibliotece Chustowej?

Jeżeli chcesz bezpłatnie wypożyczyć chustę w Warszawskiej Bibliotece Chustowej czekamy na Ciebie. Zadzwoń do nas (506 805 579) lub napisz w tej sprawie maila (rent@carrylove.pl). 

Przed wypożyczeniem ci chusty będziemy potrzebowali kilku podstawowych informacji!

Podaj nam:

  • imię i nazwisko,
  • numer telefonu,
  • okres wypożyczenia,
  • nazwę wypożyczanego produktu.

Skontaktuj się z nami abyśmy mogli wspólnie dobrać produkt najlepszy dla Ciebie i Twojego maluszka i aby sprawdzić dostępność interesującego Cię modelu.

506 805 579
rent@carrylove.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl