Ranking nosideł ergonomicznych 2020 - TOP 5 firm nosidłowych w CarryLove.pl 0
Ranking nosideł ergonomicznych 2020 - TOP 5 firm nosidłowych w CarryLove.pl

Ranking nosideł ergonomicznych 2020 - TOP 5 firm nosidłowych w CarryLove.pl

Producenci nosideł ergonomicznych co roku prześcigają się we wprowadzaniu nowych bądź ulepszonych modeli nosidełek dla dzieci. Również w 2020 r. na rynku pojawiło się wiele nowych nosideł do noszenia dzieci. Były to przede wszystkim nosidła hybrydowe do noszenia maluszków. Czy stały się przebojem? Zapraszam do zapoznania się z rankingiem producentów nosideł ergonomicznych 2020 r. w sklepie CarryLove.pl. Przedstawiamy TOP 5 nosidłowych producentów 2020. 

 W 2020 r. rodzice znów najczęściej wybierali dla swoich dzieci nosidła ergonomiczne klamrowe. Furorę zrobiły również nosidła hybrydowe, które świetnie spisują się, gdy rodzic chce nosić w nosidle niesiedzącego jeszcze maluszka. Modele których nosideł sprzedawały się w Carrylove.pl najczęściej? 

Nosidła ergonomiczne Fidella

Nosidła do noszenia dzieci marki Fidella to jedna z najbardziej cenionych modeli na świecie. I ten producent nie ogranicza się do jednego rodzaju nosidełek. Wszystkie jego nosidła są regulowane (system wygodnych troczków). Dodatkowo, produkowane są w rozmiarach baby i toddler, dzięki czemu można je lepiej dopasować do dzieci o różnych gabarytach. Najczęściej wybierane są trzy modele - klamrowa Fidella Fusion, hybrydowa Fidella FlyClick i wiązana Fidella FlyTai. To pierwsze nosidlo w wersji baby idealnie sprawdza się, gdy rodzice chcą nosić nie siedzące maluszki. Nosidełko jest małe i bardzo dobrze podtrzymuje kręgosłup dziecka. Wystarcza do momentu, gdy dziecko osiąga rozmiar ubranek ok. 80-86. Później we wszystkich nosidełkach dla dzieci firmy Fidella preferowany jest już rozmiar toddler. Toddlery Fidelli są naprawdę duże, starczają nawet do rozmiaru 110! W modelach FlyClick i FlyTai są szerokie wiązane pasy naramienne. Rozłożone szeroko na ramionach rodzica bardzo dobrze odciążają jego plecy. Dodatkowo, w przypadku dużych dzieci, pasy naramienne rozłożone na nogach i pupie, sprawiają że jego pozycja jest lepiej podtrzymana. Więcej o poszczególnych modelach nosideł do noszenia dzieci firmy Fidella w tym artykule. 

Dostępne w CarryLove.pl nosidła ergonomiczne do noszenia dzieci firmy Fidella zobaczyć można tutaj.

Nosidła ergonomiczne Tula

Tula jest chyba najbardziej znanym producentem nosidełek do noszenia dzieci w Polsce. Dla wielu rodziców nosidło=Tula, nie dziwi więc fakt, że to właśnie nosidła ergonomiczne tej firmy były tak często kupowane. Wśród modeli nosideł ergonomicznych Tula największą popularnością cieszą się nosidła dla dzieci w rozmiarze Standard i Toddler oraz regulowany model Tula Free-to-grow. Tula standard i toddler to kultowe klamrowe nosidła nieregulowane, co oznacza, że wielkość ich panelu jest stała. Standard wystarcza do noszenia dzieci mniej więcej do rozmiaru 86-92, toddler od ok. 92 do nawet 104. Z kolei nosidło Tula Free-to-grow jest regulowana, co oznacza, że jej panel rośnie wraz z dzieckiem, by lepiej dopasować się do malucha. To nosidło jest idealne dla najmniejszych dzieci, do rozmiaru ubranek ok. 86. 

W asortymencie Tuli w 2020 r. pojawiły się długo wyczekiwana nowość - Tula Half Buckle, czyli nosidło hybrydowe. Jej pas biodrowy jest zapinany na klamrę, ale pasy naramienne są długie, dobrze wypełnione i wiązane. Pozwala to na bardzo dobre dopasowanie nosidła do dziecka i rodzica. Porównanie wielu nosideł hybrydowych różnych firm znajdziesz tutaj.

Nowością była również lekka i przewiewna Tula Lite. To z kolei nosidełko typowo miejskie, zajmujące mało miejsca, bez kapturka. Można je złożyć i przechowywać w zintegrowanej z nosidłem (wbudowanej w pas biodrowy) nerce. 

Dostępne w CarryLove.pl nosidła ergonomiczne do noszenia dzieci firmy Tula zobaczyć można tutaj.

Nosidła ergonomiczne Lenny Lamb

Lenny Lamb to największy polski producent nosideł ergonomicznych dla dzieci. Firma ma zdecydowanie największy wybór jeśli chodzi o wzory nosidełek, są ich dziesiątki. Wiele jest również modeli nosidełek Lenny Lamb - od kilku lat w ofercie obecne są rozmiarowe Lenny Go (standard i toddler) i regulowane Lenny UpGrade. Nosidełko do noszenia Lenny Go w wersji standard jest dobre dla dzieci do rozmiaru ubranka ok. 86-92, z kolei w wersji toddler od 92 do 104. Przewagą Lenny UpGrade nad nosidłami standardowymi jest możliwość regulacji jego panelu. Pozwala to na lepsze dopasowanie nosidła do dziecka oraz na bezpieczne noszenie w tym nosidełku dzieci mniejszych, jeszcze niesiedzących

W 2020 r. również Lenny Lamb wprowadził na rynek nosidło hybrydowe, które od razu zyskało grono zagorzałych zwolenników. W nosidle Lenny Hybrid dobrze układają się nawet maluszki, a jego szerokie pasy naramienne doskonale dbają o plecy noszącego dziecko rodzica. Poza szerokimi pasami ramiennymi nosidło to ma regulację szerokości i wysokości panelu, dzięki której możliwe jest dobre ułożenie w nim nawet drobnych dzieci. Inną ich nowością było nosidło dla starszych dzieci, Lenny Preschool. W tym nosidle nosić można nosić kilkuletnie dzieci, nawet takie o rozmiarze ubranek 116. To zdecydowanie jest nosidło do zadań specjalnych!

Dostępne w CarryLove.pl nosidła ergonomiczne do noszenia dzieci firmy Lenny Lamb zobaczyć można tutaj.

Nosidła ergonomiczne Kavka

Kavka to łódzka rodzinna firma, której nosidła szturmem zdobyły polski rynek babywearingwy. Początkowo producent ten miał bardzo popularny wśród rodziców  jeden model regulowanego nosidła ergonomicznego Kavka Multi-Age. Kavka od samego początku byał synonimem bardzo dobrej jakości i elegancji. W modelu Multi-Age zastosowano podwójny system zapinania pasów naramiennych. Ich klamry rodzic może wpiąć na wysokości mniej więcej połowy pleców dziecka lub pod jego udami. To ostatnie rozwiązanie świetnie się sprawdza w przypadku jeszcze nie siedzących dzieci. Później do asortymentu Kavki dołączył model dla starszych dzieci, również regulowany, czyli Kavka Multi-Age Plus. Jest on idealny do noszenia przedszkolaków, do rozmiaru ok. 116. W 2020 r. i ten producent wypuścił na rynek nosidło hybrydowe. W hybrydzie Kavka Handy zastosowano innowacyjny system regulacji wielkości nosidła. Zarówno wysokość panelu, jak i jego szerokość reguluje się na wewnętrznej stronie pasa biodrowego. Nosidło jest bardzo intuicyjne, lekkie i kompaktowe. Dobrze układają się w nim nawet najmniejsze dzieci. 

Dostępne w CarryLove.pl nosidła ergonomiczne do noszenia dzieci firmy Kavka zobaczyć można tutaj.

Nosidła ergonomiczne Limas

Limas to niemiecka firma produkująca dobrej jakości regulowane nosidła klamrowe i hybrydowe. Nosidełko ergonomiczne zapinane na klamry to model Limas Flex, a hybrydowe - Limas i Limas Plus. Nosidło z wiązanymi szerokimi pasami naramiennymi produkowane jest w dwóch rozmiarach. Zyskują na tym szczególnie mniejsze i drobniejsze dzieci, które lepiej układają się w nosidle Limas w wersji baby. 

Dostępne w CarryLove.pl nosidła ergonomiczne do noszenia dzieci firmy Limas zobaczyć można tutaj.

Które nosidło najlepsze dla Ciebie?

Nosidła wyżej opisanych firm najlepiej sprzedają się w CarryLove.pl. Czy to oznacza, że będą to ergonomiczne nosidełka najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka? Niekoniecznie... Z nosidłami jest jak z ubraniami, najlepiej jest je przymierzyć. Dlatego nasi doradcy zawsze przed zakupem nosidła proponują nosidłowe przymiarki. W ich trakcie odpowiadamy na wszelkie możliwe pytania Rodziców i przymierzamy jak największą ilość modeli nosideł dopasowując je do konkretnej pary Rodzic-Dziecko. W CarryLove.pl konsultacje nosidełkowe i przymiarki stacjonarnie, w sklepie w Warszawie oraz on line

Baza wiedzy o nosidłach w CarryLove.pl

Chcesz wiedzieć o nosidłach ergonomicznych tyle co nasi eksperci? Skorzystaj z wiedzy, którą doradcy noszenia CarryLove.pl zawarli w e-booku o nosidłach ergonomicznych

Jeśli szukasz nosidełka ergonomicznego dla siebie i swojego maluszka, ale nie do końca wiesz, które modele sa zdrowe i bezpieczne. Jeśli chcesz nosić dziecko w nosidle w bezpiecznej i fizjologicznej dla niego pozycji i wspomagać jego rozwój fizyczny lub rozglądasz się za nosidełkiem dla jeszcze niesiedzącego dziecka. Jeśli chcesz wybrać model nosidełka do noszenia dzieci, który wystarczy wam na dłużej niż pół roku. Wybierz ebook, który jest prawdziwą encyklopedią wiedzy o nosidłach ergonomicznych. Jeżeli w przeciągu 3 miesięcy od dnia zakupu e-booka kupisz w CarryLove.pl nosidło ergonomiczne, odejmiemy jego koszt od ceny Twojego nosidła. Ogromną bazę wiedzy otrzymasz więc od nas gratis!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl