Tula standard picnic - nosidło klamrowe Tula standard picnic - nosidło klamrowe
Producent: Tula
Cena: 435,75 zł 525,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Tula standard soar - nosidło klamrowe regulowane Tula standard soar - nosidło klamrowe regulowane
Producent: Tula
Cena: 435,75 zł 525,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Tula standard storytail - nosidło klamrowe Tula standard storytail - nosidło klamrowe
Producent: Tula
Cena: 435,75 zł 525,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Tula standard dew drop - nosidło klamrowe Tula standard dew drop - nosidło klamrowe
Producent: Tula
Cena: 435,75 zł 525,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Tula lite aster - nosidło klamrowe Tula lite aster - nosidło klamrowe
Producent: Tula
Cena: 365,00 zł
szt.
zobacz więcej
Tula lite beyond - nosidło klamrowe Tula lite beyond - nosidło klamrowe
Producent: Tula
Cena: 365,00 zł
szt.
zobacz więcej

Nosidła ergonomiczne bez regulacji

Nosidełko ergonomiczne bez regulacji (tzw. rozmiarowe) ma stałą szerokość i wysokość panelu, bez możliwości jego regulacji i dopasowania do dziecka. Rozmiar baby/standard zazwyczaj będzie pasował dla dzieci od rozmiaru 74 i wystarczy do 1,5/2 lat dziecka, czyli do rozmiaru 86/92 (w zależności od długości uda dziecka). Przy większym dziecku trzeba przejść już na większy rozmiar czyli np. toddler. O tym kiedy to zrobić piszemy tutaj.

Jak dobrze dobrać nosidło rozmiarowe?

Do nosideł ergonomicznych nieregulowanych dziecko musi nam rozmiarowo pasować, musi być dobrze dobrane. Jeżeli włożymy za małe dziecko do większego nosidełka, to będzie ono siedziało w szpagacie i nie będzie miało możliwości zgięcia nóżki w kolanku. 

Nosidła dla dzieci, które znajdziesz w naszym sklepie są w pełni bezpieczne dla Ciebie i Twojego maluszka, ergonomiczne dające zdrową i poprawną pozycję i obciążające równomiernie plecy rodzica. Wykonane z najwyższej jakości bawełny, lnu czy bambusa - dzięki czemu będzie dobre zarówno latem jak i zimą.

Pamiętajmy, że panel powinien sięgać od jednego do drugiego dołu podkolanowego dziecka. Wtedy zapewnia mu stabilne podparcie. Gdy dziecko rośnie, możemy je nosić w nosidle rozmiarowym mniej więcej do momentu, gdy panel sięga do połowy uda. Jeśli noga dziecka zaczyna zwisać do dołu, to znaczy, że nie dajemy już mu pełnego wsparcia. Odradzam wybieranie nosidełka „na zaś”, jeżeli panel jest za szeroki, to nóżka dziecka nie będzie miała możliwości swobodnego zgięcia w dole podkolanowym. Łydka maluszka powinna iść prostopadle do ziemi i nie powinna być wypychana przez panel na boki.

Do zakupionych w CarryLove.pl nosidełek dołączona jest czytelna instrukcja obsługi, ale jeśli nie czujesz się wystarczająco pewnie przy pierwszych próbach wkładania dziecka do nosidełka zawsze możesz skorzystać z pomocy doradcy noszenia dzieci, który z pewnością odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. W CarryLove.pl konsultacje nosidełkowe i przymiarki stacjonarnie, w sklepie w Warszawie oraz on line

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl