Zasady Wypożyczalni

Zasady wypożyczalni CarryLove.pl

W CarryLove.pl nie lubimy kotów w worku, niespełnionych obietnic i zakupów, które nie sprawdzają się w praktyce. Dlatego rekomendujemy Ci gorąco: przetestuj, zanim kupisz. Sprawdź, czy nosidło lub chusta, którą planujesz kupić faktycznie będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojego Maluszka. Zobacz, czy wybrany produkt faktycznie się sprawdzi, czy się z nim polubicie, czy będzie "chemia". Zabierz go ze sobą na wakacje czy weekendowy wyjazd. Wypożycz chustę na czas pierwszych kolek czy skoku rozwojowego dziecka. Przy okazji, w wypożyczalni możesz sobie pooglądać, podotykać, pogadać, porównać. Później, jeśli zdecydujesz się na zakup, będziesz miał już początki za sobą ;)

Jesteśmy największą w Polsce (!) wypożyczalnią nosideł ergonomicznych i turystycznych dla dzieci. Więcej! W CarryLove.pl spotkasz wyłącznie specjalistów w zakresie noszenia dzieci w nosidłach miękkich. Przyznaj, że to bardzo komfortowa sytuacja - możesz nie tylko wypożyczyć interesujący Cię produkt, ale i skorzystać z porad specjalistów w swoim fachu. Skorzystaj z tej możliwości! Jeśli będzie taka potrzeba, nasi doradcy noszenia mogą Cię również nauczyć nosić w trakcie konsultacji chustowych lub przymiarek nosidłowych. To osobne usługi, na które możemy się umówić przed lub po wypożyczeniu. 

Asia i Magda, nasze doradczynie chustowe - są do Twojej dyspozycji.
Poznasz je w CarryLove.pl. I od razu polubisz! ;)

Co można wypożyczyć w CarryLove.pl?

W wypożyczalni stacjonarnej w sklepie w Warszawie oraz on line w CarryLove.pl czekają na Ciebie:

 • Chusty tkane do noszenia dzieci - długie, kółkowe, piękne. Tworzymy Warszawską Bibliotekę Chustową
 • Nosidła ergonomiczne - klamrowe, hybrydowe, wiązane, onbu, dla maluszków i starszaków. Nie wiesz, czym się różnią? Zapraszamy do nas, powiemy wszystko, co wiemy!
 • Nosidła turystyczne ze stelażem - wygodne, idealne w góry.
 • Słuchawki ochronne/wyciszające - idealne na wesela, koncerty i wszędzie, gdzie jest głośno! Na czas remontu w mieszkaniu też! 

Pamiętaj, że wszystkie dostępne produkty wypożyczamy osobiście w sklepie stacjonarnym przy Al. Prymasa Tysiąclecia 137 w Warszawie, a niektóre również wysyłkowo

Nosidła ergonomiczne i turystyczne

Wybór nosidła ergonomicznego nie należy do łatwych, szczególnie jak się człowiek dowie jak wiele ma możliwości. Podoba Ci się nosidło Tula i to po nią idziesz do wypożyczalni? Jest piękna, to prawda, ale wybór dobrego nosidła do noszenia dzieci nie ogranicza się jedynie do wyboru marki i wzoru, który skradł nasze serce. Będziesz zaskoczony jak wiele jest różnic pomiędzy poszczególnymi modelami nosideł ergonomicznych! Przymierzając różne nosidła (marki, wielkości-rozmiary, sztywny pas biodrowy, miękki pas chustowy i inne) zobaczysz (a raczej poczujesz, na własnym ciele), że to, co uważałeś za detal, ma ogromne znaczenie! Właśnie szczegóły wpływają na Wasze zadowolenie z nosidła!

Przychodząc do nas stacjonarnie możesz skorzystać z 2 opcji:

 1. Wybierasz i wypożyczasz BEZ UMAWIANIA SIĘ 
  Przyjeżdżasz do nas z maluszkiem, a my wybieramy dla Was 1-2 nosidła, które wg nas, doradców noszenia, powinny Was zachwycić. W sklepie możecie je przymierzać i próbować, chętnie też odpowiadamy na pytania - wystarczy nas zawołać, cały czas jesteśmy do dyspozycji w sklepie. Czasem może to chwilę potrwać (szczególnie w godzinach szczytu, gdy Klientów w CarryLove.pl jest najwięcej). Staramy się jednak, aby nikt nie czekał na poradę zbyt długo. Nie mamy jednak wpływu na obecną ilość osób w sklepie w momencie Twojego przyjścia.
 2. Indywidualna konsultacja - UMÓW SIĘ Z DORADCĄ NOSZENIA NA KONKRETNĄ GODZINĘ!
  To 40 minut tylko dla Was z doradcą noszenia dzieci: bez kolejek, bez czekania, bez dopytywania, bez barier. Dla nas nie ma głupich pytań, pomożemy Wam dobrać nosidło ergonomiczne do Waszych indywidualnych potrzeb (i pomagać w dopasowaniu do siebie i partnera/partnerki) i odpowiemy na pytania, a także skorygujemy ewentualne błędy. Nauczymy zakładania nosidełka z przodu i na plecach, pokażemy w jaki sposób regulować na rodzica i później na dziecko. Umawiamy się na konkretną godzinę aby zarezerwować czas tylko dla Was. Takie przymiarki nosidłowe w sklepie CarryLove.pl kosztują 85 zł, ale jeśli zdecydujesz się na nosidło w dniu konsultacji nic za nią nie płacisz. Nie musisz jednak decydować się na kupno od razu! Jeśli zdecydujesz się na zakup w ciągu 30 dni od przymiarek, obniżymy cenę wybranego przez ciebie modelu nosidła o koszt konsultacji, czyli właśnie o 85 zł. Pamiętaj tylko, by po nosidło przyjść z paragonem za konsultacje. 
  Przy zakupie nosidełka po wcześniejszym umówieniu się, konsultacje z doradcą noszenia dzieci z wieloletnim doświadczeniem masz u nas GRATIS! 

SŁUCHAWKI WYGŁUSZAJĄCE

W ofercie wypożyczalni CarryLove.pl posiadamy również słuchawki wygłuszające dla dzieci od 2-3 miesiąca (w zależności od wielkości główki - minimalny obwód główki to 38 cm) do 10 lat. Słuchawki wygłuszające marki EciPeci mają materiałowe opaski, a firmy 3M są na pałąku. Dostępne są różne kolory opasek, bez problemu znajdziemy coś odpowiedniego dla płci Twojego malucha i Twojego gustu.

KOSZTY WYPOŻYCZENIA I KAUCJA

Za wypożyczane w wypożyczalni CarryLove.pl produktu płacisz z góry, przy podpisywaniu umowy (płatność kartą lub gotówką, a w przypadku wypożyczenia wysyłkowego - przelewem). U nas zawsze masz jeden dzień GRATIS: pierwszego dnia nie liczymy do kosztu wypożyczenia, czyli dzień odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym lub dzień odbioru paczki od kuriera jest bezpłatny. Koszty przesyłki wypożyczanych produktów pokrywa Klient wypożyczalni. 

Koszt wypożyczenia nosidełek ergonomicznych do noszenia dzieci:

 • 10,00 zł / 1 dzień wypożyczenia, 
 • powyżej 14 dni - 8,00 zł za dzień
 • Pakiety: 3 nosidła na 4 dni - 84 zł, 4 nosidła na 4 dni - 102 zł, 3 nosidła na 7 dni - 126 zł, 4 nosidła na 7 dni - 162 zł
 • dodatkowo pobieramy 10,00 zł za czyszczenie nosidełka ergonomicznego i przygotowanie go dla kolejnej osoby.

Koszt wypożyczenia nosidła górskiego, turystycznego:

 • 1-3 dni - 28,00 zł za dzień,
 • 4-7 dni - 24,00 zł za dzień,
 • powyżej 8 dni - 20,00 zł za dzień,
 • Abonament na wypożyczenie nosidła górskiego: zapłać z góry

  - do 20 dni w roku - zamiast 400 zł - 360 zł = 16 zł za dzień

  - do 30 dni w roku - zamiast 600 zł - 510 zł = 15 zł za dzień

  - do 40 dni w roku - zamiast 800 zł - 640 zł = 14 zł za dzień

  - do 50 dni w roku - zamiast 1000 zł - 750 zł - 13 zł za dzień

        Pakiet dni jest ważny rok od pierwszego wypożyczenia

 • dodatkowo pobieramy 30,00 zł za czyszczenie nosidełka górskiego i przygotowanie go dla kolejnej osoby (czyszczenie strzemion i chinpad) lub 50,00 zł opłaty za pranie parowe w pralni, jeżeli będzie tego wymagało (czyszczenie parowe całego nosidła). 

Koszt wypożyczenia słuchawek ochronnych:

 • 10,00 zł za dzień, minimalny czas wypożyczenia to 3 dni, więc 30 zł
 • powyżej 3 dni dodatkowo 10,00 zł za dzień

Czas wypożyczenia w wypożyczalni CarryLove.pl

Minimalny czas wypożyczenia w przypadku nosideł ergonomicznych i słuchawek to 3 dni, za które pobierana jest opłata. Przy wypożyczeniu pamiętaj, że nasz sklep jest zamknięty w niedziele i środy - weź to pod uwagę przy chęci zwrotu produktu osobiście!

Kaucja zwrotna w wypożyczalni CarryLove.pl

Kaucja zwrotna za każde nosidło ergonomiczne i turystyczne o 250,00 zł, a za słuchawki 100,00 zł (płacona przelewem tradycyjnym lub na miejscu przelewem na telefon). Kaucja zwracana jest na konto lub przelewem na nr telefonu do 3 dni roboczych po zwrocie nosidełka. Wszystkie te ustalenia są zapisane w umowie, którą podpisujemy z Klientami przed każdym wypożyczeniem. 

Gdzie znajduje się wypożyczalnia?

Sklep CarryLove.pl znajduje się przy Al. Prymasa Tysiąclecia 137w Warszawie. Tam zapraszamy na zapraszamy na zakupy, do wypożyczalni chust, nosideł i akcesoriów oraz na indywidualne spotkania z naszymi doradcami noszenia (przymiarki nosidłowe i konsultacje chustowe)

Zaznaczamy, że zazwyczaj nie pracujemy w niedziele i środy (chyba że godziny, które są podane na naszej stronie w zakładce kontakt, mówią inaczej), a zwroty produktów są oczywiście możliwe jedynie w dni pracy sklepu. Godziny pracy sklepu są zmienne (sami mamy małe dzieci), ale publikujemy je zawsze maksymalnie do poniedziałku do godziny 12:00 na naszej stronie w zakładce Kontakt. Przed przyjściem do sklepu CarryLove.pl zajrzyj do niej koniecznie! 

Wypożyczalnia on line

Jeżeli interesuje cię wypożyczenie naszych produktów on line, czekamy na Twójego maila (rent@carrylove.pl). Mając informacje na temat tego co z asortymentu wypożyczalni Cię interesuje, zarezerwujemy to dla Ciebie. 

By to zrobić będziemy potrzebowali kilku podstawowych informacji:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • okres wypożyczenia,
 • sposób dostawy produktu - odbiór osobisty czy wysyłka kurierem,
 • wypożyczany produkt.

Przed wysyłką poprosimy Cię jeszcze o podpisanie umowy, którą prześlemy Ci na maila oraz potwierdzenie płatności kosztu wypożyczenia, kaucji i kosztu za wysyłkę do Ciebie. Koszt kuriera DPD to 16,50 zł dla nosideł ergonomicznych i słuchawek wygłuszających, oraz 29,00 zł dla nosideł turystycznych

Kurier DPD przybywa zazwyczaj na drugi dzień (choć przewidywany czas to 1-2 dni robocze). Paczki zawsze wysyłamy na jeden dzień przed rozpoczęciem trwania umowy.

W trakcie zamawiania daj nam znać, jaki sposób odbioru preferujesz - zdarza się, że z rozpędu wpisujecie zły na umowie, dlatego zwracamy na to uwagę.

Zależy nam, aby każdy mógł skorzystać z produktów CarryLove.pl, dlatego zwróć go najpóźniej w dniu zakończenia umowy (pamiętaj, że NIE PRACUJEMY w niedziele i środy). To bardzo ważne. Ty też nie chciałbyś czekać na swoje wymarzone nosidło!

Możesz wysłać produkt samodzielnie kurierem paczką rejestrowaną, która będzie posiadała numer nadania - nasze dane:

CarryLove.pl - sklep stacjonarny
Al. Prymasa Tysiąclecia 137
01-424 Warszawa
506 805 579
(paczki wysłane pod inny adres nie będą do nas dostarczone).

Chcemy czuwać nad losem każdej paczki, w której znajdują się produkty z wypożyczalni CarryLove.pl, dlatego prosimy - wyślij do nas numer nadania. Kuriera, który do nas dostarczy wypożyczone produkty, można zamówić np. przez platformy Sendit.pl lub Furgonetka.pl.  

WYPOŻYCZONE PRODUKTY - CO WARTO WIEDZIEĆ?

 • Nie musisz prać wypożyczonego produktu, jest gotowy do noszenia! Możesz przyjechać do nas i od razu ruszać w podróż lub wrócić z maluszkiem w nosidle do domu. Wszystko pierzemy w proszkach przyjaznych dzieciom.
 • Chciałbyś przypomnieć sobie konsultacje w domu? Potrzebna Ci instrukcja obsługi? Daj nam znać, prześlemy Ci link z filmem instruktażowym od producenta.
 • Chcesz przedłużyć wypożyczenie? Super! Musimy jednak sprawdzić, czy nikt nie czeka w kolejce. Daj nam znać, ustalimy to dla Ciebie.
 • Jeśli po wypożyczeniu zdecydujesz się na zakup swojego nosidełka, cenę 3 dni wypożyczenia odliczymy od jego kosztu (oferta nie łączy się z promocjami, oraz innymi rabatami, w tym za konsultację)
 • Potrzebujesz rady lub chcesz sprawdzić dostępność produktu? Czekamy na kontakt! CarryLove.pl 506 805 579 rent@carrylove.pl 

INFORMACJA DOTYCZĄCA CHUST DO NOSZENIA DZIECI

Sklep CarryLove.pl prowadzi również Warszawską Bibliotekę Chustową. W ramach wypożyczalni możesz bezpłatnie wypożyczyć chustę długą lub kółkową na 4 dni! To nasza prywatna inicjatywa, która ma na celu propagowanie noszenia chust i pokazywanie wszystkim chętnym, jakie fajne i funkcjonalne jest to rozwiązanie. Za wypożyczenie pobieramy jedynie kaucję zwrotną w wysokości 200,00 zł za chustę długą i 150,00 zł za chustę kółkową. Kaucja pobierana jest tylko za pomocą karty płatniczej, podobnie jest zwracana. Jeżeli masz pozytywny feedback chustowy, wyślij go nam wcześniej na maila lub na facebooku - wówczas nie pobierzemy od Ciebie nawet kaucji.

Warszawska Biblioteka Chustowa działa tylko stacjonarnie i daje możliwość jedynie osobistego odbioru i zwrotu chust. Maksymalny czas wypożyczenia to 4 dni, tak, aby każdy miał możliwość przetestowania noszenia w chuście swojego malucha. Jeżeli chcesz wypożyczyć chustę na dłuższy czas niż 4 dni to kolejne dni liczymy po 5 zł za dzień.

Uwaga! Na miejscu nie pokazujemy i nie uczymy wiązania - jest możliwość umówienia się z doradcą noszenia na indywidualną konsultację chustową w sklepie.

Przed zwrotem wypożyczonej chusty do Warszawskiej Biblioteki Chustowej należy ją wyprać (zalecenia dotyczące prania znajdują się na metce przy chuście). Dzięki temu kolejna osoba wypożyczająca chustę z Biblioteki od razu będzie mogła jej używać. Jeśli nie masz czasu na pranie, albo szkoda ci poświęcić na nie kilka godzin wypożyczenia, możesz również zlecić to nam - za wypranie chusty po wypożyczeniu pobieramy opłatę 10 zł.

 

Masz jeszcze jakieś pytania, wątpliwości?
Dzwoń, pisz, skontaktuj się z nami przez Messenger na Fb - jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości. Do zobaczenia w CarryLove.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl