Zasady Wypożyczalni

Zasady wypożyczalni CarryLove.pl

W CarryLove.pl nie lubimy kotów w worku, niespełnionych obietnic i zakupów, które nie sprawdzają się w praktyce. Dlatego rekomendujemy Ci gorąco: przetestuj, zanim kupisz. Sprawdź, czy nosidło lub chusta, którą planujesz kupić faktycznie będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojego Maluszka. Zobacz, czy wybrany produkt faktycznie się sprawdzi, czy się z nim polubicie, czy będzie "chemia". Zabierz go ze sobą na wakacje czy weekendowy wyjazd. Wypożycz chustę na czas pierwszych kolek czy skoku rozwojowego dziecka. Przy okazji, w wypożyczalni możesz sobie pooglądać, podotykać, pogadać, porównać. Później, jeśli zdecydujesz się na zakup, będziesz miał już początki za sobą ;)

Jesteśmy największą w Polsce (!) wypożyczalnią nosideł ergonomicznych i turystycznych dla dzieci. Więcej! W CarryLove.pl spotkasz wyłącznie specjalistów w zakresie noszenia dzieci w nosidłach miękkich. Przyznaj, że to bardzo komfortowa sytuacja - możesz nie tylko wypożyczyć interesujący Cię produkt, ale i skorzystać z porad specjalistów w swoim fachu. Skorzystaj z tej możliwości! Jeśli będzie taka potrzeba, nasi doradcy noszenia mogą Cię również nauczyć nosić w trakcie konsultacji chustowych lub przymiarek nosidłowych. To osobne usługi, na które możemy się umówić przed lub po wypożyczeniu. 

Asia i Magda, nasze doradczynie chustowe - są do Twojej dyspozycji.
Poznasz je w CarryLove.pl. I od razu polubisz! ;)

Co można wypożyczyć w CarryLove.pl?

W wypożyczalni stacjonarnej w sklepie w Warszawie oraz on line w CarryLove.pl czekają na Ciebie:

 • Chusty tkane do noszenia dzieci - długie, kółkowe, piękne. Tworzymy Warszawską Bibliotekę Chustową
 • Nosidła ergonomiczne - klamrowe, hybrydowe, wiązane, onbu. Nie wiesz, czym się różnią? Zapraszamy do nas, powiemy wszystko, co wiemy!
 • Nosidła turystyczne ze stelażem - wygodne, idealne w góry.
 • Przyczepki rowerowe - dla jednego i dla dwójki dzieci :)
 • Słuchawki ochronne/wyciszające - idealne na wesela, koncerty i wszędzie, gdzie jest głośno! Na czas remontu w mieszkaniu też! 

Pamiętaj, że wszystkie dostępne produkty wypożyczamy osobiście w sklepie stacjonarnym przy Anielewicza 37 w Warszawie, ale również wysyłkowo.

Nosidła ergonomiczne i turystyczne

Wybór nosidła ergonomicznego nie należy do łatwych, szczególnie jak się człowiek dowie jak wiele ma możliwości. Podoba Ci się nosidło Tula i to po nią idziesz do wypożyczalni? Jest piękna, to prawda, ale wybór dobrego nosidła do noszenia dzieci nie ogranicza się jedynie do wyboru marki i wzoru, który skradł nasze serce. Będziesz zaskoczony jak wiele jest różnic pomiędzy poszczególnymi modelami nosideł ergonomicznych! Przymierzając różne nosidła (marki, wielkości-rozmiary, sztywny pas biodrowy, miękki pas chustowy i inne) zobaczysz (a raczej poczujesz, na własnym ciele), że to, co uważałeś za detal, ma ogromne znaczenie! Właśnie szczegóły wpływają na Wasze zadowolenie z nosidła!

Przychodząc do nas stacjonarnie możesz skorzystać z 2 opcji:

 1. Wybierasz i wypożyczasz BEZ UMAWIANIA SIĘ 
  Przyjeżdżasz do nas z maluszkiem, a my wybieramy dla Was 1-2 nosidła, które wg nas, doradców noszenia, powinny Was zachwycić. W sklepie możecie je przymierzać i próbować, chętnie też odpowiadamy na pytania - wystarczy nas zawołać, cały czas jesteśmy do dyspozycji w sklepie. Czasem może to chwilę potrwać (szczególnie w godzinach szczytu, gdy Klientów w CarryLove.pl jest najwięcej). Staramy się jednak, aby nikt nie czekał na poradę zbyt długo. Nie mamy jednak wpływu na obecną ilość osób w sklepie w momencie Twojego przyjścia.
 2. Indywidualna konsultacja - UMÓW SIĘ Z DORADCĄ NOSZENIA NA KONKRETNĄ GODZINĘ!
  To 40 minut tylko dla Was z doradcą noszenia dzieci: bez kolejek, bez czekania, bez dopytywania, bez barier. Dla nas nie ma głupich pytań, pomożemy Wam dobrać nosidło ergonomiczne do Waszych indywidualnych potrzeb (i pomagać w dopasowaniu do siebie i partnera/partnerki) i odpowiemy na pytania, a także skorygujemy ewentualne błędy. Nauczymy zakładania nosidełka z przodu i na plecach, pokażemy w jaki sposób regulować na rodzica i później na dziecko. Umawiamy się na konkretną godzinę aby zarezerwować czas tylko dla Was. Takie przymiarki nosidłowe w sklepie CarryLove.pl kosztują 65 zł, ale jeśli zdecydujesz się na nosidło w dniu konsultacji nic za nią nie płacisz. Nie musisz jednak decydować się na kupno od razu! Jeśli zdecydujesz się na zakup w ciągu 30 dni od przymiarek, obniżymy cenę wybranego przez ciebie modelu nosidła o koszt konsultacji, czyli właśnie o 65 zł. Pamiętaj tylko, by po nosidło przyjść z paragonem za konsultacje. 
  Przy zakupie nosidełka po wcześniejszym umówieniu się, konsultacje z doradcą noszenia dzieci z wieloletnim doświadczeniem masz u nas GRATIS! 

 

PRZYCZEPKA ROWEROWA

Przyjedź do nas ze swoim rowerem, a od razu pokażemy Ci, jak korzystać z przyczepki rowerowej. Zarezerwuj sobie 20-30 minut - tyle wystarczy, żebyśmy mieli czas opowiedzieć o wszystkich jej funkcjach i ewentualnie odpowiedzieć na pytania. W wypożyczalni CaeeyLove.pl czekają przyczepki rowerowe jedno- i dwuosobowe. 

Przyczepka oddawana jest w Twoje ręce wyczyszczona i przygotowana do podróży z maluchem. Pobieramy opłatę 10 zł za czyszczenie przyczepki, i przygotowanie jej dla kolejnej osoby (odkurzenie i czyszczenie okienek) lub 60 zł opłaty za pranie parowe przyczepki, jeżeli będzie tego wymagała (pranie boków, siedziska, przyczepki z zewnątrz). Jeśli chcesz uniknąć tej opłaty, dbaj, proszę o nasze przyczepki.

Przyczepki rowerowe wypożyczamy tylko stacjonarnie w Warszawie z odbiorem osobistym.

SŁUCHAWKI WYGŁUSZAJĄCE

W ofercie wypożyczalni CarryLove.pl posiadamy również słuchawki wygłuszające dla dzieci od 2-3 miesiąca (w zależności od wielkości główki) do 10 lat. Słuchawki wygłuszające marki EciPeci mają materiałowe opaski, a firmy 3M są na pałąku. Dostępne są różne kolory opasek, bez problemu znajdziemy coś odpowiedniego dla płci Twojego malucha i Twojego gustu.

KOSZTY WYPOŻYCZENIA I KAUCJA

Za wypożyczane w wypożyczalni CarryLove.pl produktu płacisz z góry, przy podpisywaniu umowy (płatność kartą lub gotówką). U nas zawsze masz jeden dzień GRATIS: pierwszego dnia nie liczymy do kosztu wypożyczenia, czyli dzień odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym lub dzień odbioru paczki od kuriera jest bezpłatny. Koszty przesyłki wypożyczanych produktów pokrywa Klient wypożyczalni. 

Koszt wypożyczenia nosidełek ergonomicznych do noszenia dzieci:

 • 8,00 zł / 1 dzień wypożyczenia,
 • powyżej 14 dni - 7,00 zł za dzień
 • dodatkowo pobieramy 10,00 zł za czyszczenie nosidełka ergonomicznego i przygotowanie go dla kolejnej osoby.

Koszt wypożyczenia nosidła górskiego, turystycznego:

 • 1-3 dni - 25,00 zł za dzień,
 • 4-7 dni - 20,00 zł za dzień,
 • powyżej 8 dni - 18,00 zł za dzień,
 • dodatkowo pobieramy 10,00 zł za czyszczenie nosidełka górskiego i przygotowanie go dla kolejnej osoby (czyszczenie strzemion i chinpad) lub 30,00 zł opłaty za pranie parowe w pralni, jeżeli będzie tego wymagało (czyszczenie parowe całego nosidła).

Koszt wypożyczenia przyczepki rowerowej:

 • 1 dzień - 40,00 zł,
 • 2-3 dni - 35,00 zł za dzień,
 • 4-6 dni- 30,00 zł za dzień,
 • 7-14 dni - 26,00 zł za dzień 
 • powyżej 15 dni - 23,00 zł za dzień 
 • przyczepki są wypożyczane tylko stacjonarnie w sklepie w Warszawie
 • dodatkowo pobieramy 10,00 zł za czyszczenie przyczepki (odkurzanie, czyszczenie okienek), i przygotowanie jej dla kolejnej osoby lub 60,00 zł opłaty za pranie parowe przyczepki, jeżeli będzie tego wymagała (pranie boków, siedziska, przyczepki z zewnątrz).

Koszt wypożyczenia słuchawek ochronnych:

 • 15,00 zł za weekend
 • powyżej 3 dni dodatkowo 4,00 zł za dzień

Czas wypożyczenia w wypożyczalni CarryLove.pl

Minimalny czas wypożyczenia w przypadku nosideł ergonomicznych i słuchawek to 3 dni, za które pobierana jest opłata. Przy wypożyczeniu pamiętaj, że nasz sklep jest zamknięty w niedziele i poniedziałki - weź to pod uwagę przy chęci zwrotu produktu osobiście!

Kaucja zwrotna w wypożyczalni CarryLove.pl

Kaucja zwrotna za każde nosidło i przyczepkę to 250,00 zł, a za słuchawki 100,00 zł (płacona na miejscu gotówką lub przelewem w przypadku wysyłki), zwracana gotówką w dniu zwrotu osobistego lub do 3 dni roboczych po zwrocie nosidełka kurierem. Wszystkie te ustalenia są zapisane w umowie, którą podpisujemy z Klientami przed każdym wypożyczeniem. 

Gdzie znajduje się wypożyczalnia?

Sklep CarryLove.pl znajduje się przy ul. Anielewicza 37 w Warszawie. Tam zapraszamy na zapraszamy na zakupy, do wypożyczalni chust, nosideł i akcesoriów oraz na indywidualne spotkania z naszymi doradcami noszenia (przymiarki nosidłowe i konsultacje chustowe)

Zaznaczamy, że zazwyczaj nie pracujemy w niedziele i poniedziałki (chyba że godziny, które są podane na naszej stronie w zakładce kontakt, mówią inaczej), a zwroty produktów są oczywiście możliwe jedynie w dni pracy sklepu. Godziny pracy sklepu są zmienne (sami mamy małe dzieci), ale publikujemy je zawsze maksymalnie do poniedziałku do godziny 12:00 na naszej stronie w zakładce Kontakt. Przed przyjściem do sklepu CarryLove.pl zajrzyj do niej koniecznie!

Wypożyczalnia on line

Jeżeli interesuje cię wypożyczenie naszych produktów on line, czekamy na Twój telefon (506 805 579) lub maila (rent@carrylove.pl). Mając informacje na temat tego co z asortymentu wypożyczalni Cię interesuje, zarezerwujemy to dla Ciebie. 

By to zrobić będziemy potrzebowali kilku podstawowych informacji:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • okres wypożyczenia,
 • sposób dostawy produktu - odbiór osobisty czy wysyłka kurierem,
 • wypożyczany produkt.

Przed wysyłką poprosimy Cię jeszcze o podpisanie umowy, którą prześlemy Ci na maila oraz potwierdzenie płatności kosztu wypożyczenia, kaucji i kosztu za wysyłkę do Ciebie. Koszt kuriera DPD to 16,50 zł lub paczkomat Inpost 12,50 zł.

Kurier DPD przybywa zazwyczaj na drugi dzień (choć przewidywany czas to 1-2 dni robocze). Czasu dostarczenia paczkomatem InPost nie jesteśmy w stanie zagwarantować (waha się pomiędzy 1 a 4 dniami). Paczki zawsze wysyłamy na jeden dzień przed rozpoczęciem trwania umowy.

W trakcie zamawiania daj nam znać, jaki sposób odbioru preferujesz - zdarza się, że z rozpędu wpisujecie zły na umowie, dlatego zwracamy na to uwagę.

Zależy nam, aby każdy mógł skorzystać z produktów CarryLove.pl, dlatego zwróć go najpóźniej w dniu zakończenia umowy (pamiętaj, że NIE PRACUJEMY w niedziele i poniedziałki). To bardzo ważne. Ty też nie chciałbyś czekać na swoje wymarzone nosidło!

Możesz wysłać produkt samodzielnie kurierem paczką rejestrowaną, która będzie posiadała numer nadania - nasze dane:

CarryLove.pl - sklep stacjonarny
Anielewicza 37 (lokal użytkowy na parterze)
01-057 Warszawa
506 805 579
(paczki wysłane pod inny adres nie będą do nas dostarczone).

Chcemy czuwać nad losem każdej paczki, w której znajdują się produkty z wypozyczalni CarryLove.pl, dlatego prosimy - wyślij do nas numer nadania. Kuriera, który do nas dostarczy wypożyczone produkty, można zamówić np. przez platformy Sendit.pl lub Furgonetka.pl. 

WYPOŻYCZONE PRODUKTY - CO WARTO WIEDZIEĆ?

 • Nie musisz prać wypożyczonego produktu, jest gotowy do noszenia! Możesz przyjechać do nas i od razu ruszać w podróż lub wrócić z maluszkiem w nosidle do domu. Wszystko pierzemy w proszkach przyjaznych dzieciom.
 • Chciałbyś przypomnieć sobie konsultacje w domu? Potrzebna Ci instrukcja obsługi? Daj nam znać, prześlemy Ci link z filmem instruktażowym od producenta.
 • Chcesz przedłużyć wypożyczenie? Super! Musimy jednak sprawdzić, czy nikt nie czeka w kolejce. Daj nam znać, ustalimy to dla Ciebie.
 • Potrzebujesz rady lub chcesz sprawdzić dostępność produktu? Czekamy na kontakt! CarryLove.pl 506 805 579 rent@carrylove.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA CHUST DO NOSZENIA DZIECI

Sklep CarryLove.pl prowadzi również Warszawską Bibliotekę Chustową. W ramach wypożyczalni możesz bezpłatnie wypożyczyć chustę długą lub kółkową na 4 dni! To nasza prywatna inicjatywa, która ma na celu propagowanie noszenia chust i pokazywanie wszystkim chętnym, jakie fajne i funkcjonalne jest to rozwiązanie. Za wypożyczenie pobieramy jedynie kaucję zwrotną w gotówce w wysokości 200,00 zł za chustę długą i 150,00 zł za chustę kółkową. Kaucja zwracana jest później, przy zwrocie chusty, w gotówce. Jeżeli masz pozytywny feedback chustowy, wyślij go nam wcześniej na maila lub na facebooku - wówczas nie pobierzemy od Ciebie nawet kaucji.

Warszawska Biblioteka Chustowa działa tylko stacjonarnie i daje możliwość jedynie osobistego odbioru i zwrotu chust. Maksymalny czas wypożyczenia to 4 dni, tak, aby każdy miał możliwość przetestowania noszenia w chuście swojego malucha. Jeżeli chcesz wypożyczyć chustę na dłuższy czas niż 4 dni to kolejne dni liczymy po 5 zł za dzień.

Uwaga! Na miejscu nie pokazujemy i nie uczymy wiązania - jest możliwość umówienia się z doradcą noszenia na indywidualną konsultację chustową w sklepie.

Przed zwrotem wypożyczonej chusty do Warszawskiej Biblioteki Chustowej należy ją wyprać (zalecenia dotyczące prania znajdują się na metce przy chuście). Dzięki temu kolejna osoba wypożyczająca chustę z Biblioteki od razu będzie mogła jej używać. Jeśli nie masz czasu na pranie, albo szkoda ci poświęcić na nie kilka godzin wypożyczenia, możesz również zlecić to nam - za wypranie chusty po wypożyczeniu pobieramy opłatę 10 zł.

Masz jeszcze jakieś pytania, wątpliwości?
Dzwoń, pisz, skontaktuj się z nami przez Messenger na Fb - jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości. Do zobaczenia w CarryLove.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl