Kavka Multi-Age czy LennyUpgrade? Które nosidełko wybrać? 0
Kavka Multi-Age czy LennyUpgrade? Które nosidełko wybrać?

Kavka i LennyLamb to od lat czołowe marki, produkujące nosidełka do noszenia niemowląt. Kavka MultiAge i LennyUpGrade to jedne z najpopularniejszych nosideł klamrowych. Czy któreś z nich będzie odpowiednie dla twojego dziecka? 

Na półkach w CarryLove.pl znajdziesz nosidełka kilkunastu producentów z Polski i Europy. Wśród nich od lat prym wiodą dwie marki - Kavka i LennyLamb. Ich klamrowe nosidła do noszenia dzieci to już klasyki. Są znane, lubiane, bardzo wygodne i uniwersalne. To właśnie o nie bardzo często pytają rodzice podczas przymiarek nosidełkowych. W zasadzie każde mierzenie odbywa się z udziałem Kavki MultiAge i LennyUpGrade. Dlaczego?

Kavka MultiAge - co to za nosidło?

Multi Age to chyba najbardziej popularne nosidełko marki Kavka. Od lat w CarryLove.pl świetnie się sprzedaje i jest jednym z najczęściej wybieranych podczas przymiarek nosideł. Dlaczego jest tak popularne? 

Przede wszystkim Kavka Multi Age to bardzo uniwersalne nosidło. Dobrze układają się w nim i małe (wręcz malutkie, po ostatnich zmianach konstrukcyjnych nawet noworodki o ubrankach 56/62), i starsze dzieci (do rozmiaru 98/104). Regulacja nosidełka jest płynna i intuicyjna. Szerokość panelu ustala się za pomocą rzepa, wszytego po wewnętrznej stronie pasa biodrowego. Wysokość - regulując dociągnięcie taśmy po bokach panelu. W pasie biodrowym zamontowana jest również przelotka, umożliwiająca zmianę przebiegu pasów naramiennych. Dzięki niej najmłodsze dzieci możemy nosić z pasami poprowadzonymi pod nóżkami, co zapewnia lepsze ułożenie pleców maluszków w nosidełku. Tym najdrobniejszym stabilizację pleców zapewnia też tzw. head support, to kolejna nowość wprowadzona jako ulepszenie modelu Kavka 2024

Kavka Multi Age to nosidło klamrowe, szybkie do założenia i wygodne dla drobnych mam, ale też barczystych tatusiów. Jego pas biodrowy jest sztywny, świetnie odciąża plecy rodzica. Pasy naramienne również są dobrze wypełnione, połączone paskiem piersiowym zapinanym na klamrę magnetyczną.

Najważniejsze cechy nosidła Kavka MultiAge:

  • nosidełko klamrowe
  • sztywny, dobrze odciążający pas biodrowy
  • regulowany panel - rzep i taśmy
  • panel dobrze otula
  • dla dzieci od rozmiaru 56/62 do 98/104

Lenny Upgrade - co wyróżnia to nosidełko?

Nosidełko LennyUpgrade to równie model klamrowy i regulowany. W nim dobrze pozycjonują się dzieci mniej więcej od rozmiaru 68, a więc trochę starsze niż w przypadku Kavki MultiAge. Świetnie za to układają się w nim “długie” i szczupłe dzieci Jest to szczególnie widoczne, gdy w CarryLove.pl przymierzamy to nosidełko z kilkunastotygodniowymi czy kilkumiesięcznymi niemowlętami. 

Lenny Upgrade ma miękki, dobrze otulający rodzica pas biodrowy, co dla wielu opiekunów, szczególnie bardzo szczupłych mam, jest jego największym plusem. Pasy naramienne są dość mocno wypełnione i miękkie, a chest belt zapina się na tradycyjną klamrę. 

Regulacja szerokości panelu w nosidle LennyUpGrade odbywa się na rzepie wszytym na wewnętrznej stronie pasa biodrowego, a więc standardowo. Za to wysokość ustala się za  pomocą guziczków. To zdecydowany wyróżnik tego modelu nosidła. 

Najważniejsze cechy nosidełka Lenny Upgrade:

  • nosidełko klamrowe
  • miękki, otulający pas biodrowy
  • regulowany panel - rzep i guziczki
  • panel dobrze otula
  • dla dzieci od rozmiaru 62/68 do 98/104

Kavka Multi Age i Lenny Upgrade - co łączy popularne nosidła?

Kavka Multi Age i LennyUpgrade to jedne z najczęściej kupowanych w CarryLove.pl nosidełek klamrowych dla dzieci. Są wygodne i szybkie do założenia. Mają piękne wzory i kolory (choć Lenny Lamb oferuje zdecydowanie więcej opcji kolorystyczno-materiałowych). Dobrze układają się w nich niemowlęta i starsze dzieci, aż do rozmiaru ubranek 98/104. To nosidła, które mogą wam towarzyszyć wam przez cały okres noszenia dzieci

Które nosidełko dla niemowlaka kupić? 

Nie wiesz czy dla siebie i dziecka wybrać nosidło Kavka, czy LennyLamb? Wcale się nie dziwimy! Nosidełek na rynku jest sporo, a każdy producent zapewnia, że jego model jest najlepszy. Do tego Kavka MultiAge i LennyUpgrade to jedne z najlepszych nosideł dla niemowląt. Na szczęście w CarryLove.pl pomagamy takie dylematy rozwiązywać. Wystarczy że skontaktujesz się z naszym doradcą noszenia, a ten pomoże ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Czasem wystarczy kilka naszych pytań i… gotowe!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl