Blog pełen tulenia

Doradcy noszenia CarryLove.pl nie tylko uczą nosić, masować, tulić i cieszyć się Waszym Rodzicielstwem. Mają też ogromną wiedzę o chustach, nosidełkach, bliskości, prawidłowej pielęgnacji i wielu innych zagadnieniach ważnych w pierwszych latach macierzyństwa. Właśnie dlatego powstał Blog CarryLove.pl - Blog pełen tulenia i sprawdzonej, rzetelnej wiedzy.

Zespół profesjonalistów w CarryLove.pl
Zespół profesjonalistów w CarryLove.pl 0

Zespół profesjonalistów w CarryLove.pl

Czy wiesz, że CarryLove.pl to nie tylko sklep z asortymentem dziecięcym? To miejsce, w którym pomagamy młodym Rodzicom w początkach ich rodzicielstwa. Spotkasz tu tylko i wyłącznie profesjonalistów. 

W CarryLove.pl pracują profesjonaliści w dziedzinie noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Mamy doradców noszenia po specjalistycznych kursach noszenia ClauWi Akademia Noszenia Dzieci, po kursie z pielęgnacji i rozwoju dziecka w 1 r.ż. z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego u Dobry Start Dziecka Agnieszka Słoniowska. Dzięki temu podczas konsultacji możemy pokazać i wyjaśnić w jak sposób bezpiecznie nosić maluszka. Współpracuje z nami doula, instruktor masażu Shantala oraz promotorki karmienia piersią, a przede wszystkim osoby z wieloletnią praktyką, pasją i zamiłowaniem do tematyki noszenia!

Przychodząc do nas możesz liczyć nie tylko na omówienie budowy każdego nosidła czy też pokazanie różnic między nimi - ale przede wszystkim na dobór nosidła pod kątem swojego dziecka i prawidłowej i bezpiecznej pozycji. Do każdego podchodzimy indywidualnie, przeprowadzamy wywiad, pytamy o potrzeby i oczekiwania. Bogaty wachlarz różnych nosidełek daje nam możliwość dobrania najlepszego rozwiązania nawet pod nietypowe sylwetki rodziców. To dzięki temu od ponad 3 lat pomagamy w doborze chust i nosideł ergonomicznych w Warszawie. Kilkadziesiąt konsultacji tygodniowo dało nam duże doświadczenie w tym co robimy, czujemy się w tym mocni i w pełni profesjonalni!

Staramy się traktować rodziców, którzy do nas przychodzą tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani w takim miejscu. Jesteśmy również rodzicami, nasze dzieci do niedawna były noszone w chustach i nosidłach. Dlatego wiemy, jak bardzo ważne jest profesjonalne doradztwo i specjalistyczna pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania!

Oczywiście nie jesteśmy nieomylni i tak jak każdemu, czasami zdarzają nam się potknięcia, za które przepraszamy i uczymy się cały czas na błędach.

Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych konsultacji, profesjonalizm oraz dobro Waszych maluchów!

Do zobaczenia w CarryLove.pl w Warszawie lub on line!

Komentarze do wpisu (0)

Współpraca

Blog CarryLove.pl co miesiąc czyta kilkadziesiąt tysięcy Rodziców. Znajdują tu sprawdzone rozwiązania, najświeższą i sprawdzoną wiedzę o różnych aspektach funkcjonowania Rodziny. Blog CarryLove.pl nie ogranicza się do tematyki noszenia i relacji bliskości z Maluszkiem. Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie związanej z życiem rodzinnym, producentem potrzebnych Dzieciom i Rodzicom produktów czy ekspertem pracującym z najmłodszymi, zapraszamy! Blog pełen tulenia to miejsce, w którym eksperci mają prawo głosu! Masz pomysł na kolejny artykuł na naszej stronie? Napisz do nas.

Napisz do nas >
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl