Zespół profesjonalistów w CarryLove.pl
Zespół profesjonalistów w CarryLove.pl

Czy wiesz, że nie jesteśmy tylko sklepem z asortymentem dziecięcym?

U nas spotkasz samych profesjonalistów w dziedzinie noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich - doradców noszenia po specjalistycznych kursach noszenia ClauWi i Akademia Noszenia Dzieci, po kursie z pielęgnacji i rozwoju dziecka w 1 r.ż. z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego u Dobry Start Dziecka Agnieszka Słoniowska, dzięki czemu podczas konsultacji możemy pokazać i wyjaśnić w jak sposób bezpiecznie nosić maluszka, doule, instruktorów masażu Shantala oraz promotorki karmienia piersią, a przede wszystkim osoby z wieloletnią praktyką, pasją i zamiłowaniem do tematyki noszenia!

Przychodząc do nas możesz liczyć nie tylko na omówienie budowy każdego nosidła czy też pokazanie różnic między nimi - ale przede wszystkim na dobór nosidła pod kątem swojego dziecka i prawidłowej i bezpiecznej pozycji. Do każdego podchodzimy indywidualnie, przeprowadzamy wywiad, pytamy o potrzeby i oczekiwania. Bogaty wachlarz różnych nosidełek daje nam możliwość dobrania najlepszego rozwiązania nawet pod nietypowe sylwetki rodziców. To dzięki temu od ponad 3 lat pomagamy w doborze chust i nosideł ergonomicznych w Warszawie. Kilkadziesiąt konsultacji tygodniowo dało nam duże doświadczenie w tym co robimy, czujemy się w tym mocni i w pełni profesjonalni!

Staramy się traktować rodziców, którzy do nas przychodzą tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani w takim miejscu. Jesteśmy również rodzicami, nasze dzieci do niedawna były noszone w chustach i nosidłach. Dlatego wiemy, jak bardzo ważne jest profesjonalne doradztwo i specjalistyczna pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania!

Oczywiście nie jesteśmy nieomylni i tak jak każdemu, czasami zdarzają nam się potknięcia, za które przepraszamy i uczymy się cały czas na błędach.

Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych konsultacji, profesjonalizm oraz dobro Waszych maluchów!

Do zobaczenia 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl