Blog pełen tulenia

Doradcy noszenia CarryLove.pl nie tylko uczą nosić, masować, tulić i cieszyć się Waszym Rodzicielstwem. Mają też ogromną wiedzę o chustach, nosidełkach, bliskości, prawidłowej pielęgnacji i wielu innych zagadnieniach ważnych w pierwszych latach macierzyństwa. Właśnie dlatego powstał Blog CarryLove.pl - Blog pełen tulenia i sprawdzonej, rzetelnej wiedzy.

Czy słuchawki EciPeci się sprawdzają?
Czy słuchawki EciPeci się sprawdzają? 0

Czy słuchawki EciPeci się sprawdzają?

Idziesz na wesele, koncert lub głośniejszą imprezę rodzinną z dzieckiem?

Pamiętaj o tym aby chronić słuch swojego maluszka! Małe dziecko nie powinno być narażane na głośniejsze dźwięki aby nie uszkodzić słuchu. Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach są słuchawki ochronne od EciPeci, które wygłuszają większą część dźwięków.

Czy zawsze słuchawki się sprawdzają i jak dziecko na nie reaguje?

Wszystko to kwestia indywidualna, każde dziecko będzie reagowało inaczej, niektóre maluszki ściągają słuchawki, niektóre nie zwracają na nie uwagi a niektóre cieszą się gdy je widzą. Jest to coś nowego dla dziecka, więc warto wcześniej je przetestować, założyć i sprawdzić jak zareaguje, oraz stopniowo go przyzwyczajać przed głośniejszym wydarzeniem. Często rodzice zakładają również słuchawki dziecku, kiedy uśnie i leży spokojnie w wózku czy łóżeczku.

Słuchawki przydają się również w domy gdy dziecko boi się odkurzacza lub gdy mamy remont mieszkania :)

Komentarze do wpisu (0)

Współpraca

Blog CarryLove.pl co miesiąc czyta kilkadziesiąt tysięcy Rodziców. Znajdują tu sprawdzone rozwiązania, najświeższą i sprawdzoną wiedzę o różnych aspektach funkcjonowania Rodziny. Blog CarryLove.pl nie ogranicza się do tematyki noszenia i relacji bliskości z Maluszkiem. Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie związanej z życiem rodzinnym, producentem potrzebnych Dzieciom i Rodzicom produktów czy ekspertem pracującym z najmłodszymi, zapraszamy! Blog pełen tulenia to miejsce, w którym eksperci mają prawo głosu! Masz pomysł na kolejny artykuł na naszej stronie? Napisz do nas.

Napisz do nas >
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl