Blog pełen tulenia

Doradcy noszenia CarryLove.pl nie tylko uczą nosić, masować, tulić i cieszyć się Waszym Rodzicielstwem. Mają też ogromną wiedzę o chustach, nosidełkach, bliskości, prawidłowej pielęgnacji i wielu innych zagadnieniach ważnych w pierwszych latach macierzyństwa. Właśnie dlatego powstał Blog CarryLove.pl - Blog pełen tulenia i sprawdzonej, rzetelnej wiedzy.

Świętuj Europejski Tydzień Noszenia z CarryLove.pl
Świętuj Europejski Tydzień Noszenia z CarryLove.pl 0

Świętuj Europejski Tydzień Noszenia z CarryLove.pl

Czy wiecie, że już wkrótce odbędzie się światowe święto bliskości? Tak, będziemy je w CarryLove.pl świętować razem z wami. I to nie jeden dzień, a cały tydzień! Zanim jednak zaprosimy was na obchody Europejskiego Tygodnia Noszenia (European Babywearing Week, EBW), napiszemy czym to wielkie święto jest dla nas. Bo jest czymś bardzo ważnym! 

Europejski Tydzień Bliskości to wielkie święto nie tylko doradców noszenia, ale wszystkich Rodziców - noszących, przytulających i tulących swoje dzieci. To więc święto nas wszystkich! Zapoczątkowane na Konferencji Noszenia w Antwerpii, by promować nie tylko noszenie, ale i wiedzę o noszeniu, dotyku, budowaniu relacji z maluszkami od pierwszych dni ich życia. 

EBW - jak to się zaczęło?

Pierwszy Europejski Tydzień Noszenia zorganizowano w 2016 r., w CarryLove.pl dołączyliśmy do tych bliskościowych działań już w 2017 r. W tym roku EBW trwa od 3 do 9 maja. Jak zwykle odbędzie się wiele spotkań propagujących rodzicielstwo bliskości, noszenie w chustach czy masowanie swoich dzieci. Niestety - tym już po raz drugi tylko on line. Jednak są i plusy tego rozwiązania - wszystkie wydarzenia będą dostępne dla Rodziców w całej Polsce. 

Europejski Tydzień Noszenia w CarryLove.pl

Z okazji Europejskiego Tygodnia Noszenia w CarryLove.pl mamy dla was mnóstwo promocji. Koniecznie codziennie zaglądajcie nanaszego fb i Ins. Jeśli będziecie trzymać rękę na pulsie na pewno znajdziecie dla siebie chusty, nosidła i akcesoria w super cenach. A może również coś wygracie? Tak, przygotowujemy również konkurs! Do zobaczenia na CarryLove.pl

Komentarze do wpisu (0)

Współpraca

Blog CarryLove.pl co miesiąc czyta kilkadziesiąt tysięcy Rodziców. Znajdują tu sprawdzone rozwiązania, najświeższą i sprawdzoną wiedzę o różnych aspektach funkcjonowania Rodziny. Blog CarryLove.pl nie ogranicza się do tematyki noszenia i relacji bliskości z Maluszkiem. Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie związanej z życiem rodzinnym, producentem potrzebnych Dzieciom i Rodzicom produktów czy ekspertem pracującym z najmłodszymi, zapraszamy! Blog pełen tulenia to miejsce, w którym eksperci mają prawo głosu! Masz pomysł na kolejny artykuł na naszej stronie? Napisz do nas.

Napisz do nas >
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl