W CarryLove.pl prowadzimy Warszawską Bibliotek Chustową, w której wypożyczenie chusty jest nieodpłatne na 4 dni. Wypożyczenie jest za darmo, pobieramy jedynie kaucję zwrotną w wysokości 200 zł za chustę długą i 150 zł za chustę kółkową (przelewem tradycyjnym lub na miejscu przelewem na telefon). Kaucja zwracana jest na konto lub przelewem na nr telefonu do 3 dni roboczych po zwrocie. Jeżeli masz pozytywny feedback chustowy wyślij go nam wcześniej na maila lub na facebooku - wówczas nie pobierzemy od Ciebie kaucji :)

Wypożyczamy chusty jedynie stacjonarnie z odbiorem i zwrotem osobistym.

Maksymalny czas wypożyczenia to 4 dni, tak aby każdy miał możliwość przetestowania chust. Jeżeli możliwość wypożyczenia chusty na dłuższy okres - po 4 dniach jest to opłata 5 zł za dzień.

Na miejscu nie pokazujemy i nie uczymy wiązania - jest możliwość umówienia się z doradcą noszenia na indywidualną konsultację w sklepie.

Chustę należy wyprać po wypożyczeniu (zalecenia dotyczące prania znajdują się na metce przy chuście) tak aby kolejna osoba mogła jej od razu używać :) Możesz również zlecić nam jej upranie - pobieramy 10 zł za pranie chusty.

Wybrałaś coś dla siebie?

Jeżeli tak, nasza ekipa czeka na Twój telefon (+48 506 805 579), co chwilę sprawdza skrzynkę mailową (rent@carrylove.pl) i odświeża stronę (kliknij button „Zapytaj o produkt”).

Będziemy potrzebowali prostych informacji! Podaj nam:

  • imię i nazwisko,
  • numer telefonu,
  • okres wypożyczenia,
  • wypożyczany produkt.

Skontaktuj się z nami abyśmy mogli wspólnie dobrać produkt najlepszy dla Ciebie i Twojego maluszka i aby sprawdzić dostępność interesującego Cię modelu.

506 805 579
rent@carrylove.pl

4 (3,6m)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl