Filtruj

Warszawska Biblioteka Chustowa

Skorzystaj z Warszawskiej Biblioteki Chustowej i wypożycz za darmo swoją pierwszą chustę. Sprawdź czy chustowanie jest dla ciebie. Jako doradca noszenia dzieci pomogę dobrać Ci odpowiednią chustę / długość / grubość itp.

W CarryLove.pl prowadzę Warszawską Bibliotek Chustową, w której wypożyczenie chusty jest nieodpłatne na 4 dni, pobieram jedynie kaucję zwrotną w gotówce w wysokości 200 zł za chustę długą i 150 zł za chustę kółkową. Kaucja zwracana jest później przy zwrocie chusty również w gotówce.

Zasady działania Warszawskiej Biblioteki Chustowej

Warszawska Biblioteka Chustowa działa w sklepie CarryLove.pl. Chusty wypożyczamy bezpłatnie stacjonarnie, z odbiorem i zwrotem osobistym w godzinach otwarcia sklepu.

Maksymalny czas wypożyczenia to 4 dni, tak aby każdy miał możliwość przetestowania chust. Jeżeli możliwość wypożyczenia chusty na dłuższy okres - po 4 dniach jest to opłata 5 zł za dzień.

Na miejscu nie pokazujemy i nie uczymy wiązania - jest możliwość umówienia się z ze mną na indywidualną konsultację chustową w sklepie.

Przed zwrotem wypozyczonej chusty do Warszawskiej Biblioteki Chustowej należy ją wyprać (zalecenia dotyczące prania znajdują się na metce przy chuście). Dzięki temu kolejna osoba wypożyczająca chustę z Biblioteki od razu będzie mogła jej używać. Jeśli nie masz czasu na pranie, albo szkoda ci poświęcić na nie kilka godzin wypożyczenia, możesz również zlecić to mi - za wypranie chusty po wypożyczeniu pobieram opłatę 10 zł.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl