Poznajmy się

CarryLove.pl - kto za tym wszystkim stoi? :)

CarryLove.pl to sklep i wypożyczalnia chust, nosideł i akcesoriów, w którym znajdziesz wszystko czego potrzeba do tulenia Twojego maluszka. Jestem największym babywearingowym sklepem stacjonarnym w Warszawie. Działam również jako sklep internetowy o ogromnym asortymencie. Kupisz u mnie chusty długie i kółkowe, nosidełka ergonomiczne do noszenia dzieci i akcesoria okołochustowe. Mam u siebie produkty największych polskich i światowych producentów. Tylko rzeczy najwyższej jakości, certyfikowane i bezpieczne dla Ciebie i Twojego Dziecka.

Mam na imię Asia

jestem aktywną certyfikowaną doradczynią noszenia w chustach i nosidłach miekkich po zaawansowanym kursie ClauWi® od 2015 roku, założycielką CarryLove.pl, producentką nosideł carryme oraz mamą dwójki dzieci - Róży i Stasia.

Gdy zaczęłam nosić swoje pierwsze dziecko 6 lat temu na mapie Warszawy brakowało mi miejsca w którym otrzymałabym wsparcie i pomoc przy wyborze pierwszej chusty a później nosidełka ergonomicznego. Z potrzeby swojej i innych rodziców założyłam CarryLove.pl - pierwszy specjalistyczny sklep stacjonarny w stolicy. Obecnie prowadzę konsultacje indywidualne oraz warsztaty z chustonoszenia. 

CarryLove.pl traktuję jak swoje trzecie dziecko. Z pasją i wielkim zaangażowaniem podchodzę do jego rozwoju i nieustannie wprowadzam zmiany, które mają na celu zadowolenie Was i Wasze maluszki. W swojej pracy skupiam się na edukacji rodziców. Uczę bezpiecznego wiązania chusty zarówno na terenie Warszawy, jak i online. Ważne jest, aby rodzice czuli się pewnie i komfortowo w czasie noszenia dziecka. Dlatego też stawiam na indywidualne podejście oraz dokładne instrukcje dotyczące właściwego wiązania chusty.

Współpracuję również ze szkołami rodzenia oraz różnymi stowarzyszeniami. Oferuję szkolenia i warsztaty, podczas których dzielę się swoją wiedzą na temat noszenia dzieci. Celem mojej pracy jest propagowanie noszenia dzieci w sposób bezpieczny i komfortowy dla zarówno rodzica, jak i dziecka.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w nowych szkoleniach i kursach. Ważne jest dla mnie być na bieżąco z najnowszymi trendami i metodami noszenia dzieci, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie tylko zajmuję się noszeniem dzieci, ale również ukończyłam warsztaty z pielęgnacji i rozwoju dziecka w pierwszym roku życia, z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Dodatkowo, jestem instruktorem masażu Shantala, który przeznaczony jest dla niemowląt i ma na celu ich relaksację oraz stymulację rozwoju.

Pomagam również dobrać Wam odpowiednie, zdrowe i komfortowe dla obu stron nosidełko ergonomiczne. Ważne dla mnie jest, abyś czuł się komfortowo i pewnie w nosidle. Dlatego dbam o to, aby nasza współpraca była oparta na wzajemnym zaufaniu i otwartej komunikacji. Chcę, abyś czuł się pewny swoich decyzji i z przyjemnością korzystał z wybranego nosidła.

Nie zapominam również o zdrowiu i bezpieczeństwie Twojego dziecka. Znam najnowsze standardy bezpieczeństwa nosideł i tylko te spełniające te wymagania polecam rodzicom. Zdrowy rozwój dziecka jest dla mnie priorytetem, dlatego każdemu zależy mi na tym, aby nosidło zapewniało prawidłowe podparcie pleców i bioder malucha.

Podczas naszych spotkań od razu zauważysz, że jestem bardzo zaangażowany i pełen energii. Moje podejście jest indywidualne, ponieważ każde dziecko i rodzic są inne. Rozumiem, że małe szczegóły mogą mieć wielkie znaczenie, dlatego zwracam uwagę na każdy aspekt noszenia i pomagam dobrać odpowiedni model z uwzględnieniem potrzeb zarówno dziecka, jak i rodzica.

W przypadku, gdy jesteś zainteresowany nauką wiązania chusty, doborem nosidełka ergonomicznego lub potrzebujesz porady w zakresie noszenia dziecka, jestem do Twojej dyspozycji. Zapewniam profesjonalną pomoc oraz wsparcie i chętnie podzielę się swoją wiedzą.

Jak działa CarryLove.pl?

Cel CarryLove.pl jest jeden. Chcę znaleźć dla Ciebie i Twojego Maluszka idealne produkty do noszenia. Chcę żeby Rodzice mieli jeszcze więcej satysfakcji i przyjemności z noszenia i tulenia swojego maluszka. Specjalnie dla Was zamawiam produkty z całego świata, abyście mieli możliwość dobrania chusty lub nosidełka, które będą spełniały 100% Wasze oczekiwania. Dbam o Ciebie i wybieram produkty jak najwyższej jakości, których używałąm sama i które testowałam przed wprowadzeniem do sklepu. Jest to dla mnie bardzo ważne.

W Warszawie tworzę miejsce specjalnie dla Ciebie - wyjątkowe, klimatyczne i przygotowane do przyjmowania Rodziców z ich Maluszkami. Uzyskasz ode mnie maksymalną dawkę wiedzy o nosidełkach ergonomicznych do noszenia, czy poradę dotyczącą wyboru odpowiedniej chusty tkanej. Tu nauczę Cię również wiązać chustę lub regulować i zakładać nosidło dla dziecka. Udostępniam również kącik do zabaw dla dzieci, przewijak oraz kanapę do karmienia. W końcu moimi Klientami są również Wasze dzieci. To z myślą o ich bezpieczeństwie i błogim przebywaniu blisko Rodzica powstał mój sklep.

Dużo tulenia Chusty i nosidła do noszenia dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl