Poznajmy się

CarryLove.pl - kto za tym wszystkim stoi? :)

CarryLove.pl to sklep i wypożyczalnia chust, nosideł i akcesoriów, w którym znajdziesz wszystko czego potrzeba do tulenia Twojego maluszka. Jestem największym babywearingowym sklepem stacjonarnym w Warszawie. Działam również jako sklep internetowy o ogromnym asortymencie. Kupisz u mnie chusty długie i kółkowe, nosidełka ergonomiczne do noszenia dzieci i akcesoria okołochustowe. Mam u siebie produkty największych polskich i światowych producentów. Tylko rzeczy najwyższej jakości, certyfikowane i bezpieczne dla Ciebie i Twojego Dziecka.

Mam na imię Asia

jestem aktywną certyfikowaną doradczynią noszenia w chustach i nosidłach miekkich po zaawansowanym kursie ClauWi® od 2015 roku, założycielką CarryLove.pl oraz mamą dwójki dzieci - Róży i Stasia.

Gdy zaczęłam nosić swoje pierwsze dziecko 6 lat temu na mapie Warszawy brakowało mi miejsca w którym otrzymałabym wsparcie i pomoc przy wyborze pierwszej chusty a później nosidełka ergonomicznego. Z potrzeby swojej i innych rodziców założyłam CarryLove.pl - pierwszy specjalistyczny sklep stacjonarny w stolicy. Obecnie prowadzę konsultacje indywidualne oraz warsztaty z chustonoszenia. Czynnie pracuję z rodzicami od ponad 8 lat, współpracuje ze szkołami rodzenia, stowarzyszeniami.

Ukończyłam warsztaty z pielęgnacji i rozwoju dziecka w 1 r.ż. z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Jestem również instruktorem masażu Shantala.

CarryLove.pl traktuję jak swoje trzecie dziecko. Z pasją i wielkim zaangażowaniem podchodzę do jego rozwoju i nieustannie wprowadzam zmiany, które mają na celu zadowolenie Was i Wasze maluszki.

 

Jak działa CarryLove.pl?

Cel CarryLove.pl jest jeden. Chcę znaleźć dla Ciebie i Twojego Maluszka idealne produkty do noszenia. Chcę żeby Rodzice mieli jeszcze więcej satysfakcji i przyjemności z noszenia i tulenia swojego maluszka. Specjalnie dla Was zamawiam produkty z całego świata, abyście mieli możliwość dobrania chusty lub nosidełka, które będą spełniały 100% Wasze oczekiwania. Dbam o Ciebie i wybieram produkty jak najwyższej jakości, których używałąm sama i które testowałam przed wprowadzeniem do sklepu. Jest to dla mnie bardzo ważne.

W Warszawie tworzę miejsce specjalnie dla Ciebie - wyjątkowe, klimatyczne i przygotowane do przyjmowania Rodziców z ich Maluszkami. Uzyskasz ode mnie maksymalną dawkę wiedzy o nosidełkach ergonomicznych do noszenia, czy poradę dotyczącą wyboru odpowiedniej chusty tkanej. Tu nauczę Cię również wiązać chustę lub regulować i zakładać nosidło dla dziecka. Udostępniam również kącik do zabaw dla dzieci, przewijak oraz kanapę do karmienia. W końcu moimi Klientami są również Wasze dzieci. To z myślą o ich bezpieczeństwie i błogim przebywaniu blisko Rodzica powstał mój sklep.

Dużo tulenia Chusty i nosidła do noszenia dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl