Poznajmy się

CarryLove.pl - kto za tym wszystkim stoi? :)

CarryLove.pl to sklep i wypożyczalnia chust, nosideł i akcesoriów, w którym znajdziesz wszystko czego potrzeba do tulenia Twojego maluszka. Jesteśmy największym babywearingowym sklepem stacjonarnym w Warszawie. Działamy również jako sklep internetowy o ogromnym asortymencie. Kupisz u nas chusty długie i kółkowe, nosidełka ergonomiczne do noszenia dzieci i akcesoria okołochustowe. Mamy u siebie produkty największych polskich i światowych producentów. Tylko rzeczy najwyższej jakości, certyfikowane i bezpieczne dla Ciebie i Twojego Dziecka.

Mam na imię Asia

jestem aktywnym Doradcą Noszenia w chustach i nosidłach miekkich po zaawansowanym kursie ClauWi® od 2015 roku, założycielką CarryLove.pl oraz mamą dwójki dzieci - Róży i Stasia. Gdy zaczęłam nosić swoje pierwsze dziecko 6 lat temu na mapie Warszawy brakowało mi miejsca w którym otrzymałabym wsparcie i pomoc przy wyborze pierwszej chusty a później nosidełka ergonomicznego. Z potrzeby swojej i innych rodziców założyłam CarryLove.pl - pierwszy specjalistyczny sklep stacjonarny w stolicy. Obecnie prowadzę konsultacje indywidualne oraz warsztaty z chustonoszenia. Czynnie pracuję z rodzicami od ponad 6 lat, współpracuje ze szkołami rodzenia, stowarzyszeniami, tworzę grupę chustujących mam na Białołęce. Ukończyłam warsztaty z pielęgnacji i rozwoju dziecka w 1 r.ż. z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego, jestem również instruktorem masażu Shantala. CarryLove.pl traktuję jak swoje trzecie dziecko. Z pasją i wielkim zaangażowaniem podchodzę do jego rozwoju i nieustannie wprowadzam zmiany, które mają na celu zadowolenie Was i Wasze maluszki.

Jestem Magda

Prywatnie mama trójki dzieci- Wiktorii, Leonarda i Ryszarda, z wykształcenia analityk chemiczny, nałogowa czytelniczka, propagatorka życia w zgodzie z naturą. Bliskie są mi ideały rodzicielstwa opartego na zaufaniu do siebie i dziecka dlatego wspieram rodziny w ich wyborach i szukaniu własnej ścieżki. Pomaganie od zawsze dawało mi ogromną radość, ale chcę to robić dokładnie i profesjonalnie, przekazując nie tylko własne doświadczenia, ale również rzetelną wiedzę. Dlatego od marca 2015 r. jestem akredytowaną doradczynią po kursie Akademii Noszenia Dzieci, a od 2017 roku także doulą oraz członkinią Stowarzyszenia Edukatorów i Doradców Noszenia Dzieci SEDNO. Ukończyłam szkolenia z zakresu pielęgnacji neurorozwojowej i rozwoju dziecka w 1 r.ż oraz masażu Shantala.

Cześć, tu Natalia

Mama dwójki chuściochów - Gabrysi i Filipa. Miłość do noszenia i pasję do chust postanowiłam przekształcić na wyższy poziom i w 2016 r. zostałam doradczynią noszenia po szkole ClauWi®. Prywatnie miłośniczka kryminałów, muzyki rockowej, dobrego jedzenia i zumby. Przeszłam chyba wszystkie etapy chustoświrstwa, od pasiaków po HW, dlatego bardzo cieszy mnie, że mogę dalej realizować swoją pasję, pomagając Wam w wyborach odpowiednich chust, nosideł i akcesoriów do noszenia. Uwielbiam pracować z ludźmi i mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się w Carrylove :)

Hej, nazywam się Basia

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‚Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‚lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using.

Cześć, tu Monika

Doradczyni Noszenia Dzieci w Chustach ClauWi, instruktor masażu Shantala. Zakręcona na punkcie chust i noszenia w nich, mama czwórki chłopców. Uczy motania świeżo upieczonych rodziców i tych troszkę bardziej wtajemniczonych , wprowadza w tajniki masażu Shantala, przy okazji zwracając uwagę na prawidłową pielęgnację maluszków. Zakręcona na punkcie chust i noszenia w nich, nikt nie wie ile chusto cudów skrywa w szafie 😜 Aktywnie uczestniczy w chustowym światku, współprowadząc grupy zrzeszające rodziców noszących swoje dzieci. Prywatnie najbardziej zakręcony zwierz wszechświata! Człowiek wszechstronny - mówi, skacze i cieszy się z każdego drobiazgu. Je głównie w nocy, zatruwa męża szpinakiem i kryje się przed swoimi 4 synami bezskutecznie w toalecie. Plotki mówią, że czerpie energię z kosmosu!!

Jak działa CarryLove.pl?

Cel CarryLove.pl jest jeden. Chcemy znaleźć dla Ciebie i Twojego Maluszka idealne produkty do noszenia. Chcemy żeby Rodzice mieli jeszcze więcej satysfakcji i przyjemności z noszenia i tulenia swojego maluszka. Specjalnie dla Was zamawiamy produkty z całego świata, abyście mieli możliwość dobrania chusty lub nosidełka, które będą spełniały 100% Wasze oczekiwania. Dbamy o Ciebie i wybieramy produkty jak najwyższej jakości, których używamy sami i które testowaliśmy przed wprowadzeniem do sklepu. Jest to dla nas bardzo ważne. Działamy w internecie, jednak naszych doradców noszenia znaleźć możesz także w Warszawie, w sklepie przy Anielewicza 37. Tworzymy tu miejsce specjalnie dla Ciebie - wyjątkowe, klimatyczne i przygotowane do przyjmowania Rodziców z ich Maluszkami. W CarryLove.pl w Warszawie, od pracujących tu doradców noszenia uzyskasz maksymalną dawkę wiedzy o nosidełkach ergonomicznych do noszenia, czy poradę dotyczącą wyboru odpowiedniej chusty tkanej. Tu nauczymy Cię również wiązać chustę lub dobierzemy odpowiednie nosidło dla dziecka. Udostępniamy również kącik do zabaw dla dzieci, przewijak oraz kanapę do karmienia. W końcu naszymi Klientami są również Wasze dzieci. To z myślą o ich bezpieczeństwie i błogim przebywaniu blisko Rodzica powstał nasz sklep.

Dużo tulenia Chusty i nosidła do noszenia dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl