Godziny pracy sklepu.

💜 Do odwołania sklep będzie działał jedynie na zasadach konsultacji indywidualnych - umawianych na konkretną godzinę tak aby w sklepie była tylko jedna rodzina w jednym czasie. Gdy nie zgłosicie nam wcześniej zapotrzebowania sklep będzie NIECZYNNY. Daj nam znać kiedy chcielibyście do nas przyjechać i umów się na konkretną godzinę 🙂
💜 Cały czas działamy online - zamówienia i wysyłki są na bieżąco realizowane, a my jesteśmy dostępni pod telefonem, mailem i na FB, gotowi do pomocy 🙂

O nas

CarryLove.pl to Twój sklep i wypożyczalnia gdzie znajdziesz wszystko do tulenia swojego maluszka. W asortymencie mamy chusty długie i kółkowe, nosidełka ergonomiczne i akcesoria okołochustowe.

Naszym celem jest znalezienie dla Ciebie produktu idealnego, abyś miała jeszcze więcej satysfakcji i przyjemności z noszenia i tulenia swojego maluszka.  Zamawiamy produkty z różnych obszarów świata abyś miała możliwość dobrania chusty lub nosidełka, które będą spełniały 100% Twoich oczekiwań. Dbamy o Ciebie i wybieramy produkty jak najwyższej jakości, których używamy sami i które testowaliśmy przed wprowadzeniem do sklepu. Jest to dla nas bardzo ważne.
 
Głównie działamy internetowo jednak znaleźć nas możesz także w Warszawie na Anielewicza 37. Tworzymy tu miejsce specjalnie dla Ciebie - wyjątkowe, klimatyczne, gdzie uzyskasz maksymalną dawkę wiedzy o nosidełkach ergonomicznych, poradę doradcy noszenia dotyczącą wyboru odpowiedniej chusty. 
Udostępniamy również kącik do zabaw dla dzieci, przewijak oraz kanapę do karmienia ;)
 
CarryLove.pl to też MY - Asia i Wiktor oraz 2-ka naszych małych szkrabów - Róża i Staś. Tworzymy to niezwykłe miejsce współnie, wkładając dużo pozytywnej energii, siły i czasu w jego rozwój.
 
Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie  do zobaczenia :*

info@carrylove.pl / 506 805 579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl