O CarryLove.pl

CarryLove.pl - kto za tym wszystkim stoi? :)

 

CarryLove.pl to sklep i wypożyczalnia chust, nosideł i akcesoriów, w którym znajdziesz wszystko czego potrzeba do tulenia Twojego maluszka. Jesteśmy największym babywearingowym sklepem stacjonarnym w Warszawie. Działamy również jako sklep internetowy o ogromnym asortymencie. Kupisz u nas chusty długie i kółkowe, nosidełka ergonomiczne do noszenia dzieci i akcesoria okołochustowe. Mamy u siebie produkty największych polskich i światowych producentów. Tylko rzeczy najwyższej jakości, certyfikowane i bezpieczne dla Ciebie i Twojego Dziecka. 

Jak działa CarryLove.pl?

Cel CarryLove.pl jest jeden. Chcemy znaleźć dla Ciebie i Twojego Maluszka idealne produkty do noszenia. Chcemy żeby Rodzice mieli jeszcze więcej satysfakcji i przyjemności z noszenia i tulenia swojego maluszka. Specjalnie dla Was zamawiamy produkty z całego świata, abyście mieli możliwość dobrania chusty lub nosidełka, które będą spełniały 100% Wasze oczekiwania. Dbamy o Ciebie i wybieramy produkty jak najwyższej jakości, których używamy sami i które testowaliśmy przed wprowadzeniem do sklepu. Jest to dla nas bardzo ważne.
 
Działamy w internecie, jednak naszych doradców noszenia znaleźć możesz także w Warszawie, w sklepie przy Anielewicza 37. Tworzymy tu miejsce specjalnie dla Ciebie - wyjątkowe, klimatyczne i przygotowane do przyjmowania Rodziców z ich Maluszkami. W CarryLove.pl w Warszawie, od pracujących tu doradców noszenia uzyskasz maksymalną dawkę wiedzy o nosidełkach ergonomicznych do noszenia, czy poradę dotyczącą wyboru odpowiedniej chusty tkanej.  Tu nauczymy Cię również wiązać chustę lub dobierzemy odpowiednie nosidło dla dziecka. Udostępniamy również kącik do zabaw dla dzieci, przewijak oraz kanapę do karmienia. W końcu naszymi Klientami są również Wasze dzieci. To z myślą o ich bezpieczeństwie i błogim przebywaniu blisko Rodzica powstał nasz sklep. 

CarryLove.pl to my!

CarryLove.pl to też MY - Asia i Wiktor oraz 2-ka naszych szkrabów - Róża i Staś. Tworzymy to niezwykłe miejsce wspólnie, wkładając dużo pozytywnej energii, siły i czasu w jego rozwój. Mamy nadzieję, że i Ty odczujesz nasze zaangażowanie w tworzenie najlepszej przestrzeni dla Rodziców i ich Maluszków. W internecie i w Warszawie. Zapraszamy!
 
Jesteśmy tu dla Ciebie, do zobaczenia! :*

info@carrylove.pl / 506 805 579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl