Instrukcje obsługi

Instrukcje zakładania chusty i nosidełka do noszenia dzieci

W CarryLove.pl znajdziesz produkty do noszenia czołowych polskich i światowych firm babywearingowych. Na co dzień pomagam Rodzicom wybrać odpowiedni model i prawidłowo wyregulować nosidła ergonomiczne, by idealnie pasowały zarówno maluchom, jak i noszącym ich dorosłym. Dobieram też odpowiednią dla Rodzica długość chusty i jej rodzaj (nie jest oczywistym, że pierwsza chusta musi być zawsze chustą długą, są też przecież chusty kółkowe i elastyczne).

Instrukcja wiązania pomaga, choć nie zastępuje spotkania z doradcą. Świetnie je jednak uzupełnia, dlatego przygotowałam dla Was bazę instrukcji zakładania chusty i nosidełka. Zgromadziłam materiały szkoleniowe różnych obecnych w CarryLove.pl producentów. Nagrałam również swoje autorskie filmy instruktażowe, z których dowiesz się jak prawidłowo założyć nosidło, jak nosidełko do noszenia dzieci wyregulować czy jak zawiązać podstawowe wiązania chusty tkanej. 

Instrukcja noszenia - przypomnij sobie to, co już potrafisz!

Z moim sklepu, po konsultacjach chustowych lub przymiarkach nosidłowych wychodzą rodzice z pełną wiedzą na temat tego jak dobrze zawiązać chustę czy założyć i wyregulować nosidełko. Warto jednak mieć możliwość przypomnienia sobie niektórych ruchów. Właśnie dlatego przygotowałam dla was zestaw ratunkowy - ogromną bazę instrukcji pokazujących jak założyć nosidło i przypominających ruchy w trakcie zakładania chusty.

Pobierz instrukcje wiązania chust lub zakładania nosidełka dla dzieci firm czy modeli, które Cię interesują. Poniżej znajdziesz instrukcje przygotowane przez popularnych producentów chust i nosideł (Kavka Baby, Lenny Lamb, Storchenwiege, Fidella czy Little Frog). Zobaczysz również autorskie tutoriale nagrane przez doradców noszenia CarryLove.pl

Jak zawiązać chustę tkaną - instrukcja obsługi

Jak zawiązać kangurka, kieszonkę i chustę kółkową z chusty Kavka 

- Jak zawiązać węzeł płaski i dlaczego jest on taki ważny

Zakładanie nosidełka do noszenia dzieci - instrukcja krok po kroku

Na moim blogu znajdziesz artykuł, w którym pokazałam jak krok po kroku założyć nosidełko ergonomiczne do noszenia dzieci. Zawarłam tam nie tylko zdjęcia, ale też opisy czynności, które musisz wykonać, by prawidłowo założyć nosidło. 

Jak założyć nosidło Kavka Handy - dostępne modele nosidełka Kavka Handy

Jak zamontować nosidełko Kavka Multi Age - dostępne modele nosidła do noszenia dziecka Kavka Multi Age

Jak założyć nosidełko do noszenia dzieci LennyGo - dostępne w CarruLove.pl modele nosidła Lenny Lamb Lenny Go

Jak wyregulować nosidło ergonomiczne

Zakładanie nosidełka do noszenia dzieci to jedno, dobre jego wyregulowanie to druga, zupełnie odrębna sprawa. Często okazuje się, że to właśnie prawidłowe wyregulowanie nosidła "pod dziecko" przysparza rodzicom najwięcej trudności. W trakcie konsultacji nosidłowych poświęcam bardzo dużo uwagi właśnie na prawidłowe pomniejszenie panelu nosidła. Dzięki temu wygodne dla rodzica nosidełko jest też w pełni bezpieczne dla malucha.

Prawidłowa regulacja panelu nosidełka ergonomicznego jest szczególnie ważna, gdy ma być w nim noszone malutkie, jeszcze nie siadające dziecko. Polecamy artykuł z instrukcją zakładania nosidła klamrowego - poza dokładnym opisem słownym są tam przydatne zdjęcia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl