Instrukcje obsługi

Instrukcje zakładania chusty i nosidełka do noszenia dzieci

W CarryLove.pl znajdziesz produkty do noszenia czołowych polskich i światowych firm babywearingowych. Na co dzień pomagamy Rodzicom wybrać odpowiedni model i prawidłowo wyregulować nosidła ergonomiczne, by idealnie pasowały zarówno maluchom, jak i noszącym ich dorosłym. Dobieramy też odpowiednią dla Rodzica długość chusty i jej rodzaj (nie jest oczywistym, że pierwsza chusta musi być zawsze chustą długą, są też przecież chusty kółkowe i elastyczne).

Instrukcja wiązania pomaga, choć nie zastępuje spotkania z doradcą. Świetnie je jednak uzupełnia, dlatego przygotowałyśmy dla was bazę instrukcji zakładania chusty i nosidełka. Zgromadziłyśmy materiały szkoleniowe różnych obecnych w CarryLove.pl producentów. Nagrałyśmy również swoje autorskie filmy instruktażowe, z których dowiesz się jak prawidłowo założyć nosidło, jak nosidełko do noszenia dzieci wyregulować czy jak zawiązać podstawowe wiązania chusty tkanej. 

Instrukcja noszenia - przypomnij sobie to, co już potrafisz!

Z naszego sklepu, po konsultacjach chustowych lub przymiarkach nosidłowych wychodzą rodzice z pełną wiedzą na temat tego jak dobrze zawiązać chustę czy założyć i wyregulować nosidełko. Warto jednak mieć możliwość przypomnienia sobie niektórych ruchów. Właśnie dlatego przygotowałyśmy dla was zestaw ratunkowy - ogromną bazę instrukcji pokazujących jak założyć nosidło i przypominających ruchy w trakcie zakładania chusty. Nie zastąpią one oczywiście spotkania z doradcą noszenia CarryLove.pl, jednak pomogą przypomnieć sobie poszczególne etapy wcześniej przećwiczonych na konsultacjach czynności. 

Baza instrukcji CarryLove.pl - jak zawiązać chustę i założyć nosidełko ergonomiczne

Pobierz instrukcje wiązania chust lub zakładania nosidełka dla dzieci firm czy modeli, które Cię interesują. Poniżej znajdziesz instrukcje przygotowane przez popularnych producentów chust i nosideł (Kavka Baby, Lenny Lamb, Storchenwiege, Fidella czy Little Frog). Zobaczysz również autorskie tutoriale nagrane przez doradców noszenia CarryLove.pl

Jak zawiązać chustę tkaną - instrukcja obsługi

Jak zawiązać kangurka, kieszonkę i chustę kółkową z chusty Kavka 

- Jak zawiązać węzeł płaski i dlaczego jest on taki ważny

Zakładanie nosidełka do noszenia dzieci - instrukcja krok po kroku

Na naszym blogu znajdziesz artykuł, w którym pokazałyśmy jak krok po kroku założyć nosidełko ergonomiczne do noszenia dzieci. Zawarłyśmy tam nie tylko zdjęcia, ale też opisy czynności, które musisz wykonać, by prawidłowo założyć nosidło. Co oznacza prawidłowo? Po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedzieć jak należy zakładać nosidełko do noszenia dzieci, by rodzicowi było w nim wygodnie, a dziecko miało prawidłową i zabezpieczoną przez cały czas noszenia pozycję.

Jak założyć nosidło Kavka Handy - dostępne modele nosidełka Kavka Handy

Jak zamontować nosidełko Kavka Multi Age - dostępne modele nosidła do noszenia dziecka Kavka Multi Age

Jak założyć nosidełko do noszenia dzieci LennyGo - dostępne w CarruLove.pl modele nosidła Lenny Lamb Lenny Go

Jak wyregulować nosidło ergonomiczne

Zakładanie nosidełka do noszenia dzieci to jedno, dobre jego wyregulowanie to druga, zupełnie odrębna sprawa. Często okazuje się, że to właśnie prawidłowe wyregulowanie nosidła "pod dziecko" przysparza rodzicom najwięcej trudności. W trakcie konsultacji nosidłowych nasi doradcy noszenia poświęcają bardzo dużo uwagi właśnie na prawidłowe pomniejszenie panelu nosidła. Dzięki temu wygodne dla rodzica nosidełko jest też w pełni bezpieczne dla malucha.

Prawidłowa regulacja panelu nosidełka ergonomicznego jest szczególnie ważna, gdy ma być w nim noszone malutkie, jeszcze nie siadające dziecko. Polecamy artykuł z instrukcją zakładania nosidła klamrowego - poza dokładnym opisem słownym są tam przydatne zdjęcia. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl