Opcje przeglądania
Kategorie
Sposób zakładania na rodzica
Zapięcie pod nóżką dziecka

klamrowe

Nosidła rozmiarowe Toddler klamrowe

Nosidełka ergonomiczne charakteryzują się pasami naramiennymi oraz pasem biodrowy zapinanym na plastikową klamrę (na klik). Są szybkie w zakładaniu i przeważnie na taki typ nosidła rodzice decydują się najczęściej. Większość nosidełek jesteśmy w stanie za pomocą regulacji (taśmy) dopasować do rodzica - od rozmiaru XS do XXL. Dzięki temu osoby o różnej budowie ciała będą mogły szybko z niego skorzystać i nie trzeba kupować dwóch osobnych nosidełek dla mamy i taty. Nosidełka ergonomiczne dla dzieci toddler służą do noszenia starszych dzieci. W zależności od modelu, nosidła toddler poleca się od ok. 1 roku życia dziecka. Toddlery to nosidełka do noszenia dzieci od rozmiaru ubranek ok. 74/80 do nawet 116/122. Nosidła toddler produkuje wielu czołowych producentów nosideł ergonomicznych, m. in. Tula czy Lenny Lamb. Nosidełka toddler to nosidła klamrowe, zapisane na wygodne klamry. Mają dobrze wypełnione pasy naramienne i pas biodrowy, dzięki czemu nawet noszenie kilkunastokilogramowych dzieci nie jest dla rodzica dużym obciążeniem. 

Dobór nosidła Toddler

Szerokość i grubość pasów naramiennych w nosidle ergonomicznym jest zależna od firmy, mogą być one różnie wyprofilowane, bardziej lub mniej wykrojone. Różnią się również wypełnieniem, jedne pasy będą bardziej gąbczaste i miękkie a inne twardsze.

Pasy biodrowe mogą się różnić: szerokością, grubością, wypełnieniem, krojem.

Niektóre nosidełka mają dodatkową opcję zapięcia pasów naramiennych pod nóżkę dziecka, co daje nam możliwość ułożenia mniejszego brzdąca w jeszcze lepszej pozycji.

Większość klamrowych nosidełek ergonomicznych umożliwia noszenie z przodu, na naszych plecach a czasami nawet na biodrze. Noszenie z przodu i na plecach równomiernie obciąża nam ramiona, plecy i biodra.

Najczęściej wybierane nosidełka to: Tula Toddler, LennyLamb LennyGo.

Do każdego nosidła rozmiarowego toddler dołączona jest czytelna instrukcja obsługi, ale jeśli nie czujesz się wystarczająco pewnie przy pierwszych próbach wkładania dziecka do nosidełka zawsze możesz skorzystać z pomocy doradcy noszenia dzieci, który z pewnością odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. W CarryLove.pl konsultacje nosidełkowe i przymiarki stacjonarnie, w sklepie w Warszawie oraz on line. Podczas przymiarek zadecydujesz również, czy najlepszym dla ciebie i dziecka nosidłem jest nosidło rozmiarowe toddler, czy może lepsze byłoby nosidło ergonomiczne regulowane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl