Opcje przeglądania
Promocja

Chciałabyś zacząć nosić dziecko w chuście ale nie wiesz czy to dla niego bezpieczne? 
Twoje dziecko jest wymagające a Ty chciałabyś mieć wolne ręce?
Jesteś w ciąży i podoba Ci się idea chustonoszenia?
Zastanawiasz się jaka powinna być prawidłowa pozycja dziecka w chuście i jakie są zasady wiązania? 

Spotkaj się z naszym Doradcą Noszenia Dzieci i rozwiej swoje wątpliwości.

 Na spotkaniach omawiamy przebieg rozwoju kręgosłupa Waszego maluszka w pierwszym roku życia, mówimy o tym jak powinna wyglądać prawidłowa pozycja dziecka w chuście, jak ją uzyskać i utrzymać. Rozmawiamy również o rodzajach chust, nosideł, splotów i jakie są zasady bezpiecznego wiązania. Pomagamy w doborze odpowiedniej długości chusty.

Jak wygląda konsultacja?

Zazwyczaj spotykamy się w domu maluszka, czyli w miejscu w którym czuje się najbezpieczniej. Konsultacja trwa 2-3h w zależności od ilości osób w niej uczestniczących. Na spotkaniu omawiamy i uczymy się 1-2 wiązań. Na początku ćwiczymy wiązanie na profesjonalnych lalkach treningowej (2-3 razy), tak aby poznać i zapamiętać schemat wiązania i główne ruchy, a następnie przechodzimy do ćwiczeń na dziecku i staramy się zawiązać je przynajmniej 2 razy, abyśmy mieli pewność, że robicie to dobrze i bezpiecznie.

Doradca w CarryLove.pl

Każdy z naszych Doradców Noszenia ma ukończony profesjonalny kurs doradczy i doświadczenie w pracy z chustą. Część z nich odbyła szkolenia z masażu Shantala, warsztaty z pielęgnacji i rozwoju dziecka w 1 r.ż. z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Niektórzy Doradcy Noszenia mogę wspomóc w zakresie rehabilitacji (Rehabilitant), laktacji (Promotor Karmienia Piersią), podczas porodów (Doula). 

 Napisz do nas i umów się z wybranym przez Ciebie Doradcą Noszenia <3
doradca@carrylove.pl
506 805 579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl