Chusty do noszenia dzieci

Jeżeli Twoje dziecko chce być cały czas noszone i bujane na rękach, potrzebuje czuć bliskość rodzica a Ciebie bolą już plecy i chcesz uwolnić ręce aby zrobić coś w domu, to chusta do noszenia będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Chusta tkana to najlepszy sposób na noszenie maluszka od urodzenia, który jeszcze samodzielnie nie siedzi. Daje naszemu dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa, oraz uwalnia ręce rodzica. Jest to doskonałe narzędzie do noszenia w bezpiecznej i fizjologicznej pozycji (więcej informacji tutaj).

Dziecko po urodzeniu nadal potrzebuje podobnych warunków jakie miało w brzuchu mamy: ciepła, dobrej pozycji, bliskości, bicia serca mamy, kołysania. Dzięki chuście wspomagamy okres adaptacji dziecka do nowego świata, dając mu w ten sposób czwarty trymestr. 

Do większości chust dołączona jest czytelna instrukcja obsługi ale jeśli nie czujesz się wystarczająco pewnie przy pierwszych samodzielnych próbach to zawsze możesz skorzystać z pomocy Doradcy Noszenia Dzieci stacjonarnie lub on-line.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl